w sumie to planując kupno malca z góry założyłam,że nie będę go wystawiać. jednak jak płacić to tylko za psa od prawdziwego hodowcy :) chcąc mieć Yorka chciałam Yorka a nie pieska w typie rasy, gdyby tak było zaadoptowałabym psiaka ze schroniska. :) może się skusimy na te wystawianie kto wie :) tylko do tego potrzeba mnóstwa czasu a obecnie nie dysponuje czasem aż tak :)