-
Posts
75 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tyszka
-
Super, gratulacje!!! :) Moim zdaniem Bosch jest już przyzwoitą karmą i niedrogą :) Josery nie znam, ale wiem, że często karmy są neutralne. Więc poszukaj info albo niech się wypowie ktoś kto wie, czy może Josera nie jest i dla dorosłych psów i dla szczeniąt :)
-
Być może, tego nie wiem, ale myślę, że oni wszyscy razem wzięci mogli widzieć więcej psów niż Ty :P Co do drugiej części wypowiedzi -zgadzam się z Tobą w 100%, ale próbuję tu podpowiedzieć różne rozwiązania. Wcześniej mi do głowy Brit przychodził, no ale Kasia napisała, że Brit nie został przez psa zaakceptowany... Dlatego przypomniało mi się co ludzie pisali o RC jeśli chodzi o chęć jedzenia tej karmy :)
-
yamayka ma rację w sumie. Pies może zgłupieć od ciągłego zmieniania karmy :P Czytałam na innym forum (wypowiadało się sporo osób), że nie ma psa, który by nie lubił Royala :P Może tego spróbójcie ;p
-
Ja nie znam, a możesz powiedzieć coś więcej? Gdzie ją znalazłaś?
-
Ja polecam Orijen, Acanę, 1st Choice, Trovet
-
A czemu mnie łapiesz za słówka? :roll: Pisząc "gotować" miałam na myśli "przygotowywać" posiłki. Tak samo jak ktoś mówi "lubię gotować" - to nie znaczy, że lubi przygotowywać tylko gotowane potrawy...
-
Tajemnica ^^ A tak serio, ok, pomieszało mi się wszystko :P Purina z jakas inna marketowka i to w dodatku kocie :P niewazne, sorry, namieszalam Wam troche <zawstydzony> Ale pozostanę przy jednym - 19% to moim zdaniem i tak ciągle za mało :)
-
Jeśli chcesz sama gotować, to poczytaj o barfie. Ja polecam kupić jakąś dobrą suchą karmę :)
-
Przepraszam, zwracam honor :) mój błąd, rzeczywiście pro plan ma trochę więcej. Zwykła ma 4. No ale czy naprawdę 19% to już jest zadowalająca ilość?
-
Nie mam pojęcia, czy powinnaś podawać psu tę karmę. Ale tak między nami, purina nie jest najlepsza. Ma tylko 4% mięsa. Niewiele. Polecam m.in. Bosh [url]http://keko.pl/pl/karma-sucha-dla-psa-bosch-junior-maxi-15kg.html[/url] - 60% mięsa Acana [url]http://keko.pl/pl/karma-sucha-dla-psa-acana-puppy-junior-18kg.html[/url] - 40% Orijen [url]http://keko.pl/pl/karma-sucha-dla-psa-orijen-puppy-7kg.html[/url] Brit [url]http://keko.pl/pl/karma-sucha-dla-psa-brit-junior-15kg.html[/url] Biomill [url]http://keko.pl/pl/karma-sucha-dla-psa-biomill-junior-maxi-15kg.html[/url] - min. 45% Mam nadzieję, że pomogłam :)
-
Ja dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. Karmię koty Biomillem, psy akurat teraz Acana i jest ok :D
-
[quote name='filodendron']Dałam kilka razy, gdy był młodszy - i było dokładnie to samo. Uznałam, że to bez sensu - to jest miękkie i nie wiem, na jakiej zasadzie miałoby oczyszczać zęby. Chyba że chemicznie jakoś? Z produktów pedigree to już lepszą opinię (i sensowniejszą konsystencję) mają denta rask. Niemniej jak pies jest zdrowy, nie ma problemów, to już chyba lepiej oczyszczą mu zęby zwykłe kurze łapy.[/QUOTE] Ja kupuję te uszy, ale czasem dostaję gratis do karmy właśnie np kurze łapki i zgadzam się. O wiele chętniej je podam psu niż te dentastixy, jakoś im nie ufam
-
Co prawda nie wiem, skąd czerpiesz informację, ale nie sądzę, żeby wycofali starego Biomilla. U mnie w sklepie, z tego co widzę tego nowego nawet nie ma, a ten stary cały czas jest :) Ja akurat teraz nim nie karmię psa, ale za to koty bezustannie Biomillem Light, który niezmiennie ma ponad 60% mięska :)
-
No to trzeba zostać przy starym, przecież nie został wycofany ;)
-
[quote name='Koreksonowa']Przyłapałam Korka na obskubywaniu malin z krzaka. A jak mój luby rzuci hasło "Korek, chcesz ciastko?" (takie ciasteczka psie z rossmana, może nie jest to super zdrowe ale 2 ciacha dziennie Korczysławowi nie zaszkodzą) pies robi komendę "siadwarujzdechłpiesturlajsiełapa"...[/QUOTE] zakładam, że komendę wykonuje bardzo szybko? :P
-
przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, to był żart :) Może masz rację, nie będę się kłócić, bo nie jestem ekspertem :) Dla mnie podstawą jest sucha karma, ale nie ukrywam, że zdarza mi się coś ugotować, nie często, ale czasem. I nic złego się nie dzieje, a smakuje bardzo :)
-
No co Ty! Może jesteś kiepskim kucharzem :P ja się jeszcze z taką sytuacją nie spotkałam :)
-
Zgadzam się, nie można zbyt często "dokarmiać parówkami" :) Jako podstawę podawaj karmę (tak jak pisałam, wypróbuj np. którąś z tych, które poleciłam). Ale ugotować coś samemu też jest dobrze, tylko z umiarem, od czasu do czasu.
-
Jak najbardziej! Eukanuba ma małą zawartość mięsa. Może w tym tkwi problem? Proponuję wypróbować np. którąś z tych: [url]http://keko.pl/pl/karma-sucha-dla-psa-brit-junior-15kg.html[/url] [url]http://keko.pl/pl/karma-sucha-dla-psa-acana-puppy-junior-18kg.html[/url] [url]http://keko.pl/pl/karma-sucha-dla-psa-1st-choice-dog-puppy-medium-amp-large-breeds-15kg.html[/url]
-
Nieeee ja nie widziałam, ale jestem zdziwiona tym składem, biomill miał zawsze dużo mięsa.
-
Czy ktoś jeszcze próbował tej karmy? Coraz częściej o niej słyszę, ale ani dobrze, ani źle, po prostu słyszę. A nie wypróbuję bez polecenia, bo jestem nieufna :P
-
[url]http://keko.pl/pl/biale-uszy-wolowe-dla-psa-artex-1szt.html[/url] - KOCHA :P
-
Zdecydowanie Acana. Moim zdaniem o wiele lepsza karma (ze względu na skład) a i nie jest jakoś specjalnie droga, zresztą w necie wystarczy poszukać, sklepy internetowe prześcigają się w coraz to niższych cenach ;)
-
Przykro słyszeć, że dobre sklepy "schodzą na psy" (bez obrazy dla naszych kochanych czworonogów ;)). Jednocześnie jestem z siebie dumna, że wybrałam sklep, do którego póki co nie mam zastrzeżeń i cieszę się, że mnie nie zawiódł - i oby było tak zawsze :cool1:
-
Tak jak już mówiłam... Kompletnie nie rozumiem tych całych akcji z zamawianiem i czekaniem tydzien, dwa, trzy... Zamawiam, w ciągu 24h dostaję zamówienie. Coś się zepsuje, nie ma opóźnienia dłuższego niż dzień, dwa. Po co zamawiać w sklepach internetowych skoro tak długo się czeka?? Dla mnie to jest jakiś kosmos!