Witam
Dziasiaj właśnie znalazłam ten wątek. Mam w domu wetika, którego 4 lata temu znalazłam. Był chory i zabiedzony. Teraz ma się dobrze. I tak pomyślałam, że może jeszcze jednego do towarzysztwa mojego bym wzięła. Najlepiej suczkę, i najlepiej właśnie taką "w potrzebie", porzuconą. Takie psiska są najbardziej kochane i wierne. Chętnie zaopiekuję się westikiem, suczką. Mieszkam na śląsku. Jeśli byby piesek do przygarnięcia, proszę o info. Pozdrawiam
[quote name='masuimi33'][CENTER][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]ADOPCJE WESTÓW[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]"oddam westa"[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]"przyjmę pod swój dach westa"[/B][/COLOR][/SIZE]
jeśli wiecie coś o jakimś przypadku chęci oddania pieska lub suczki rasy WEST, bardzo proszę dzwonić i pisać do mnie na pw.
Mój telefon 511088033 Dominika lub tutaj na wątku.
Ostatnio miałam wiele przypadków adopcji i muszę się pochwalić że znalazłam bardzo dobre domki. Jest już wątek "westy w potrzebie", ale tam są zgłaszane przypadki na cito! czyli choroby, westy nie tylko do adopcji, ale również do leczenia i przypadki wołania o pomoc finansową dla westów.
[B]Na ten wątek zapraszam osoby, które chętnie przyjmą westa pod swój dach lub chcą oddać takie psisko w dobre ręce.
Pragną zrobić bazę dobrych domków, oraz psiaków adopcyjnych lub takich które "po leczeniu w dt" będą szukały domku. [/B]
Często z "cioteczkami Westowymi" mamy pieska, ale trudno znaleźć domek, bo po prostu o nim nie wiemy....
jeśli chcesz adoptować Westa, masz do tego warunki napisz.....
Jeśli chcesz wyjechać, masz problemy natury rodzinnej czy jakiejkolwiek innej i chcesz oddać westa
napisz, nikt nie będzie Cie oceniał, ani krytykował, chcemy być pośrednikiem w szukaniu dobrego domku dla WESTISÓW.
[B]
ZAPRASZAM SERDECZNIE[/B]
wątek będzie prowadzony przy współpracy z cioteczkami:)
[B][COLOR=magenta]EVELYNKAA
ANGEL
IHABE
BORÓWKA16
BUSHIDO
HANDZIA55[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]ANGI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]AVII[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]Ania z Poznania[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]Inga.mm[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]Brysio
arielka186
Izatemka[/COLOR][/B]
zaznaczam, że oferowane domki, będą dokładnie sprawdzane
nie ogłaszamy pseudo-hodowców i nie ma opcji, żeby jakikolwiek psiak od NAS szedł do jakiegokolwiek domku w celach rozrodczych!
[B]
TRANSPORT MIESZKA DEKLARACJE:
1.inga.mm 10 zł[/B] [B][COLOR=seagreen]wpłynęło;)[/COLOR][/B]
[B]2. Ania z Poznania 50 zł[/B][B][COLOR=seagreen] wpłynęło;-)[/COLOR][/B]
[B]3.Ihabe 20zł[/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło;-)[/COLOR][/B]
[B]4. Domek stały 50z[/B]ł [B][COLOR=seagreen]wpłynęło;-)[/COLOR][/B]
[B]5. Tomcug 30 zł [COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]
[B]6. Isabel 48.50zł [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]
[B]7. Agada 29,50 [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]8. 10 zł wpłynęło z bazarku Angel 16.06.2011
[COLOR=purple].............transport Mieszka = 250 zł = rozliczony..........
[COLOR=royalblue]
Pozostałe wpłaty na rzecz WESTISÓW:[/COLOR]
[/COLOR] 9. 40 zł wpłynęło z bazarku Angel 20.06.2011[/COLOR][/B]
[B]10. Randall 25zł [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]
[B]11. Meggi 28zł [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]
[B] [COLOR=red]jesteśmy na plusie[/COLOR] 91zł;D[/B]
[/CENTER][/QUOTE]