Jump to content
Dogomania

Panczenka

Members
  • Posts

    30
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Panczenka

  1. Mój numer telefonu napisałam już [B]masuimi33.[/B] Jest post wcześniej. Jakby spacer, to nie wcześniej niż o 19.00.
  2. Ale w sumie umówić się możemy na Paprocanach. Nie ma sprawy. Ile ty masz tych piesków? w którymś poście pisałaś o kilku. Czy mi się tylko zdawała? Jak mam jednego i chrapkę na kolejnego. Ale nie chcę takiego "kupionego" Mój jest znaleziony. Biedy, brudny, chory. Wxczoraj minęło 4 lata jak go przygarnęłam. Teraz też bym drugiego chętnie adoptowała. Jak byś miała jakieś info, że ktoś chce oddać to ja chętnie. Chyba najlepiej suczkę, bo mam już pieska. Pozdrawiam
  3. Cześć. Mieszkam na O. Na Paprocany raczej nie chodzę. Raczej po alejce na osiedlu O. Pozdrawiam [quote name='Evelynkaa']Panczenka podaj swoje namiary to jak będziemy szykowali się na spacerek to Ci damy znać. Pójdziesz z nami na paprocany? A gdzie dokładnie mieszkasz? bo większość Westików znam z widzenia...[/QUOTE]
  4. Cześć Dzięki za odzew. Mój numer to 504 262 913. Czekam na jakieś info. Pozdrawiam serdecznie [quote name='masuimi33']super było gdybyś przesłała mi na pw numer telefonu, wtedy jeśli będzie wescik będziemy reagować od razu;))))Tym lepiej że masz Evelinkę w tym samym mieście;))))))[/QUOTE]
  5. Witam Dziasiaj właśnie znalazłam ten wątek. Mam w domu wetika, którego 4 lata temu znalazłam. Był chory i zabiedzony. Teraz ma się dobrze. I tak pomyślałam, że może jeszcze jednego do towarzysztwa mojego bym wzięła. Najlepiej suczkę, i najlepiej właśnie taką "w potrzebie", porzuconą. Takie psiska są najbardziej kochane i wierne. Chętnie zaopiekuję się westikiem, suczką. Mieszkam na śląsku. Jeśli byby piesek do przygarnięcia, proszę o info. Pozdrawiam [quote name='masuimi33'][CENTER][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]ADOPCJE WESTÓW[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]"oddam westa"[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]"przyjmę pod swój dach westa"[/B][/COLOR][/SIZE] jeśli wiecie coś o jakimś przypadku chęci oddania pieska lub suczki rasy WEST, bardzo proszę dzwonić i pisać do mnie na pw. Mój telefon 511088033 Dominika lub tutaj na wątku. Ostatnio miałam wiele przypadków adopcji i muszę się pochwalić że znalazłam bardzo dobre domki. Jest już wątek "westy w potrzebie", ale tam są zgłaszane przypadki na cito! czyli choroby, westy nie tylko do adopcji, ale również do leczenia i przypadki wołania o pomoc finansową dla westów. [B]Na ten wątek zapraszam osoby, które chętnie przyjmą westa pod swój dach lub chcą oddać takie psisko w dobre ręce. Pragną zrobić bazę dobrych domków, oraz psiaków adopcyjnych lub takich które "po leczeniu w dt" będą szukały domku. [/B] Często z "cioteczkami Westowymi" mamy pieska, ale trudno znaleźć domek, bo po prostu o nim nie wiemy.... jeśli chcesz adoptować Westa, masz do tego warunki napisz..... Jeśli chcesz wyjechać, masz problemy natury rodzinnej czy jakiejkolwiek innej i chcesz oddać westa napisz, nikt nie będzie Cie oceniał, ani krytykował, chcemy być pośrednikiem w szukaniu dobrego domku dla WESTISÓW. [B] ZAPRASZAM SERDECZNIE[/B] wątek będzie prowadzony przy współpracy z cioteczkami:) [B][COLOR=magenta]EVELYNKAA ANGEL IHABE BORÓWKA16 BUSHIDO HANDZIA55[/COLOR][/B] [B][COLOR=magenta]ANGI[/COLOR][/B] [B][COLOR=magenta]AVII[/COLOR][/B] [B][COLOR=magenta]Ania z Poznania[/COLOR][/B] [B][COLOR=magenta]Inga.mm[/COLOR][/B] [B][COLOR=magenta]Brysio arielka186 Izatemka[/COLOR][/B] zaznaczam, że oferowane domki, będą dokładnie sprawdzane nie ogłaszamy pseudo-hodowców i nie ma opcji, żeby jakikolwiek psiak od NAS szedł do jakiegokolwiek domku w celach rozrodczych! [B] TRANSPORT MIESZKA DEKLARACJE: 1.inga.mm 10 zł[/B] [B][COLOR=seagreen]wpłynęło;)[/COLOR][/B] [B]2. Ania z Poznania 50 zł[/B][B][COLOR=seagreen] wpłynęło;-)[/COLOR][/B] [B]3.Ihabe 20zł[/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło;-)[/COLOR][/B] [B]4. Domek stały 50z[/B]ł [B][COLOR=seagreen]wpłynęło;-)[/COLOR][/B] [B]5. Tomcug 30 zł [COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B] [B]6. Isabel 48.50zł [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B] [B]7. Agada 29,50 [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]8. 10 zł wpłynęło z bazarku Angel 16.06.2011 [COLOR=purple].............transport Mieszka = 250 zł = rozliczony.......... [COLOR=royalblue] Pozostałe wpłaty na rzecz WESTISÓW:[/COLOR] [/COLOR] 9. 40 zł wpłynęło z bazarku Angel 20.06.2011[/COLOR][/B] [B]10. Randall 25zł [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B] [B]11. Meggi 28zł [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B] [B] [COLOR=red]jesteśmy na plusie[/COLOR] 91zł;D[/B] [/CENTER][/QUOTE]
×
×
  • Create New...