To ja dziekuje Małgosiu za miłe słowa. Najbardziej cieszy mnie, że się podoba i że wątek ożył zdecydowanie, więcej polubień, więcej komentarzy, więcej zwykłych wejść. Jeśli to się jeszcze przełoży na większą sznasę dla naszych podopiecznych na dom, albo pomoc w ich utrzymaniu, szukaniu domków, sprawdzaniu, to będę bardzo szczęśliwa, bo o to mi chodzi. Im więcej będzie zainteresowanych tym lepiej.