Jump to content
Dogomania

Łukasz__

Members
  • Posts

    370
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Łukasz__

  1. [quote name='Sarunia-Niunia']No to rób wszystko Łukaszu-Ziomalku, żeby ten biedulek pojechał do domu, proszę Cię!!! Może ktoś dowiezie Go odpłatnie? Nowy DS proponował przecież udział w kosztach, a skoro Terenia wiezie go bezpłatnie do Krakowa... Kurcze, chyba znajdzie się ktoś, kto poświęci półtorej godziny za zwrot kosztów paliwa, więc nic na tym nie straci?[/QUOTE] [I][I]Od soboty Klaudia wisi na tel w każdej wolnej chwili i dzwoni po ludziach. Klaudia zaznacza każdemu,że zwrócimy pieniążki za paliwo - niestety ani jednej dobrej duszyczki.[/I][/I]
  2. Nie miałem Ciebie na myśli - tylko osoby tu z okolicy. Wiem gdzie Tarnów - bo to pochodzę z Tarnowa :) I uwierz mi,że trasa Pszczyna-Katowice to fakt - niewielka odległość. Jednak bez samochodu to jest problem.
  3. Faktycznie - nawet wygięci tak samo :) Tylko Paluszek chyba jaśniejszy :)
  4. Klaudia czeka jeszcze na odp od dwóch osób - bo już jedna co na 100% miała wieczorem jechać stwierdziła,że coś wyskoczyło Jej bardzo pilnego... Kombinujemy dalej. Do 20:00 trzeba Go zabrać - oby ktoś się zlitował... Szkoda,że do pisania wszyscy chętni ,a do czynnej pomocy nikogo... :roll:
  5. [quote name='piesia']A ja miałam znowu telefon w sprawie Waszego Pierniczka , bo jak pisałam kilka postów wcześniej ktoś podał w ogłoszeniu telefon do mnie . Państwo , którzy niedawno stracili swojego psiaczka , byliby gotowi pojechać po Pierniczka osobiście . Powiedziałam , że Pierniczek ma już domek , ale są chętni na innego. Poprzedni kontakt do pani z Katowic przesłałam Budrysek sms-em , ale mi nie odpisała , więc nie wiem czy coś z tego wyszło . Budrysku , potwierdź proszę czy udało się jakoś z panią z Katowic .[/QUOTE] U pani Teresy jest inny jamniczek z Pszczyny - Kubuś. Może Jego?? W domu nie brudzi, w łóżku śpi, w domu zostaje grzecznie
  6. Ja też na bazarek z sukniami wieczorowymi zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00[/url]
  7. [quote name='jofracy']Tu właśnie chodzi o to, że DS mógłby się pofatygować...[/QUOTE] No wiem,wiem... :roll:
  8. Klaudia jest w kontakcie telefonicznym z Panią od Pierniczka. Pani może podjechać do Krakowa po Niego, lub coś dołożyć do transportu. I nie wiem dllaczego ta adopcja dla niektórych jest niepoważna... Klaudia obdzwoniła wszystkich którzy mogliby jechać chociaż w tamtym kierunku. Nie leży sobie w łóżku mając wszystko w nosie. Niestety przy adopcjach tak jest - że nie zawsze ma się transport na pstryknięcie w palce. Myślicie,że Nam jest lekko z myślą,że Pierniczek mógłby być już ds,a jest w schroniskowej budzie?? Zwyczajnie nie mamy możliwości zawiezienia każdego psa pod drzwi Ds...
  9. Gacuś od kłębu do ogona 48cm. Klaudia to dopisze do pierwszego postu jak na dogo wejdzie
  10. No tak - zwracam honor :P
  11. [quote name='misiadg']Jeju, naprawdę nikt nie robi bazarku dla Maciusia? Mam fanty ale sama się nie podejmę ogarnięcia tego wszystkiego :([/QUOTE] Możesz wysłać zdjęcia? Bazarek dla Maćka i Krecika będę robił - mogę i Twoje fanty wtedy wystawić. Tylko porób opisy i zdjęcia, oraz ceny wyw. A Ty zajmiesz się wysyłką. Może tak być?
  12. Zestresował się,że zamienicie Go na innego pieska...
  13. Podnoszę przystojniaka :)
  14. [quote name='Tulka']Ciocia, jeśli chodzi o umowę, bardzo proszę [email][email protected][/email] odeslę podpisaną :) Jeśli chodzi o Daki książeczkę to ją mam, przywiozła mi ją Figu razem z Daki :)[/QUOTE] Ojjj nie tę Ciotka :) Mamy jeszcze wcześniejszą książeczkę. Co oddała właścicielka jak się Jej na naszą korzyść zrzekała. Chcesz?:cool3::cool3:
  15. I ja zapraszam na kolejny bazarek - bo tych długów nie ma końca... Jest to bazarek z autografami Roberta Gawlińskiego - ZAPRASZAM fanki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/215949-Wilczy-bazarek-z-autografami-R.Gawli%C5%84skiego-i-jego-zespo%C5%82u.Zalicytujesz-do-18.10?p=17788033#post17788033[/url]
  16. [quote name='BUDRYSEK']ale piekne Malenstwo, na pewno szybko znajdzie domek[/QUOTE] [I]Ciotka...? Sama Go do DS wiozłaś - hahahaha :P[/I]
  17. [quote name='jola_li']Przesłałam 40 zł na spłatę długu.[/QUOTE] Bardzo,bardzo dziękujemy :modla::modla::Rose:
  18. Bazarek na splatę zadłużenia po biedaczku... [url]http://www.dogomania.pl/threads/215703-Bi%C5%BCuteria-pude%C5%82ka-na-leki-%C5%9Bwiece-etui-na-okulary-i-wiele-innych-dla-Brzydala-do-13.10?p=17762459#post17762459[/url]
  19. Zapraszam na bazarek na dług po Lorce http://www.dogomania.pl/threads/215693-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy.Do-13.10-godz.-23-00
  20. [quote name='czerda']odnośnie miejsca gdzie byłą Tiara ze swoimi dziećmi gutfarmer okazał się nie tylko zwyrodniałym weterynarzem ale też zwyczajnym bandytą- napadł i pobił kobietę , dziewczynę która zeznawała w sprawie znęcania nad zwierzętami jest to jeszcze jeden dowód na to co mógł robić z bezbronnymi zwierzętami[/QUOTE] I On jeszcze chodzi bezkarnie po ulicy?? Powinno się na Nim wykonać samosąd ! Kolczyki dotarły?:)
  21. Fantastycznie,że kastracja bez żadnych powikłań. A w tych Wadowicach to Lukasek by był na polu czy w domu?
  22. Klaudia już 3 dzień temp. 40 st. Praktycznie nieprzytomna. Jak coś to w poniedziałek mogę się dostać do Pszczyny,żeby wydać szczeniaki. Chociaż jak znam Klaudię jak tylko temp spadnie to pierwsze co zrobi to pogna do psów.
  23. Klaudia od wczoraj ma nieco ponad 40 st. gorączki. Właśnie czekamy na pogotowie. Więc jak nie odbierała tel. to nie miejcie Jej tego za złe,bo otwierała tylko oczy i zaraz zasypiała. Większość tel. w spr. adopcji staralem się odbierać,ale nie każdy mi się udało.
  24. [quote name='emilia2280']A Ty panno tez się licz z tonem odpowiedzi do elik, bo jakbym Ci powyliczala co Ona obi to tez bys mogla trochę spuscic z tonu... No i z takim bezczelem to rzeczywiscie masz co liczyc na pomoc. Widzę tu las dogomaniaków i chyba juz wiem czemu... A jak nie macie wplywu na adopcje szczeniaków to się zastanówcie od razu, czy bierzecie sie za pomoc im w calosci, czy tylko tak "na pól", zeby pisac o ich nieszczęsciu a potem jeszcze dokladac jak to zle wylądowaly. Takie pomaganie na zasadzie recenzji jak to byle jak one konczą to akurat srednia pomoc... Jesli je dokarmiasz i oglaszasz na portalach licząc na szczęscie, to w ogóle nie wiem po co taki wątek - to mozesz robic i bez wątku.[/QUOTE] Wypowiem się i ja.... Klaudus robi co może.... I nie chodzi o zakładanie wątków,gdy i tak pies trafi do złego domu.... To co postanowią w schronisku nie jest jej decyzją.... Ona robi wątki,chodzi 24 h na dobę,o każdej porze po to by właśnie w jak największym stopniu ograniczyć takie oddawanie psów... Jak myślisz po co są te wątki?? Po to by pies nie trafił do Mysłowic ani do domu w którym go utopią.... Jeśli do schroniska przyjdzie ktoś i powie że chce psa,wydadzą mu go.... I ona nie ma na to wpływu. Sam wiem jak to wygląda i proszę o grzeczniejsze wypowiadanie się na jej temat i nie obwinianie jej o to że robi wszystko by do takich sytuacji nie dochodziło.... Bo Klaudus nie ma wpływu na to czy znajdzie się dom dla psiaka czy nie.... Co do dokarmiania i ogłaszania,siedzi do 4 nad ranem nad ogłoszeniami by zwiększyć szansę na choćby jeden telefon.... Choćby jedno zapytanie.... I jakby ktoś miał nie zrozumieć.... Psy ze schroniska mogą zostać oddane przez władze tego miejsca i nikt nie ma na to wpływu ani nawet Klaudus która dziennie jest tam po pare razy....
×
×
  • Create New...