Łukasz__
Members-
Posts
370 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Łukasz__
-
Pierniczek vel. Gustek w NOWYM DOMU w Krakowie!!!!!!!!!!
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Sarunia-Niunia']No to rób wszystko Łukaszu-Ziomalku, żeby ten biedulek pojechał do domu, proszę Cię!!! Może ktoś dowiezie Go odpłatnie? Nowy DS proponował przecież udział w kosztach, a skoro Terenia wiezie go bezpłatnie do Krakowa... Kurcze, chyba znajdzie się ktoś, kto poświęci półtorej godziny za zwrot kosztów paliwa, więc nic na tym nie straci?[/QUOTE] [I][I]Od soboty Klaudia wisi na tel w każdej wolnej chwili i dzwoni po ludziach. Klaudia zaznacza każdemu,że zwrócimy pieniążki za paliwo - niestety ani jednej dobrej duszyczki.[/I][/I] -
Pierniczek vel. Gustek w NOWYM DOMU w Krakowie!!!!!!!!!!
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie miałem Ciebie na myśli - tylko osoby tu z okolicy. Wiem gdzie Tarnów - bo to pochodzę z Tarnowa :) I uwierz mi,że trasa Pszczyna-Katowice to fakt - niewielka odległość. Jednak bez samochodu to jest problem. -
Faktycznie - nawet wygięci tak samo :) Tylko Paluszek chyba jaśniejszy :)
-
Pierniczek vel. Gustek w NOWYM DOMU w Krakowie!!!!!!!!!!
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Klaudia czeka jeszcze na odp od dwóch osób - bo już jedna co na 100% miała wieczorem jechać stwierdziła,że coś wyskoczyło Jej bardzo pilnego... Kombinujemy dalej. Do 20:00 trzeba Go zabrać - oby ktoś się zlitował... Szkoda,że do pisania wszyscy chętni ,a do czynnej pomocy nikogo... :roll: -
Pierniczek vel. Gustek w NOWYM DOMU w Krakowie!!!!!!!!!!
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='piesia']A ja miałam znowu telefon w sprawie Waszego Pierniczka , bo jak pisałam kilka postów wcześniej ktoś podał w ogłoszeniu telefon do mnie . Państwo , którzy niedawno stracili swojego psiaczka , byliby gotowi pojechać po Pierniczka osobiście . Powiedziałam , że Pierniczek ma już domek , ale są chętni na innego. Poprzedni kontakt do pani z Katowic przesłałam Budrysek sms-em , ale mi nie odpisała , więc nie wiem czy coś z tego wyszło . Budrysku , potwierdź proszę czy udało się jakoś z panią z Katowic .[/QUOTE] U pani Teresy jest inny jamniczek z Pszczyny - Kubuś. Może Jego?? W domu nie brudzi, w łóżku śpi, w domu zostaje grzecznie -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też na bazarek z sukniami wieczorowymi zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00[/url] -
Pierniczek vel. Gustek w NOWYM DOMU w Krakowie!!!!!!!!!!
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='jofracy']Tu właśnie chodzi o to, że DS mógłby się pofatygować...[/QUOTE] No wiem,wiem... :roll: -
Pierniczek vel. Gustek w NOWYM DOMU w Krakowie!!!!!!!!!!
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Klaudia jest w kontakcie telefonicznym z Panią od Pierniczka. Pani może podjechać do Krakowa po Niego, lub coś dołożyć do transportu. I nie wiem dllaczego ta adopcja dla niektórych jest niepoważna... Klaudia obdzwoniła wszystkich którzy mogliby jechać chociaż w tamtym kierunku. Nie leży sobie w łóżku mając wszystko w nosie. Niestety przy adopcjach tak jest - że nie zawsze ma się transport na pstryknięcie w palce. Myślicie,że Nam jest lekko z myślą,że Pierniczek mógłby być już ds,a jest w schroniskowej budzie?? Zwyczajnie nie mamy możliwości zawiezienia każdego psa pod drzwi Ds... -
No tak - zwracam honor :P
-
[quote name='misiadg']Jeju, naprawdę nikt nie robi bazarku dla Maciusia? Mam fanty ale sama się nie podejmę ogarnięcia tego wszystkiego :([/QUOTE] Możesz wysłać zdjęcia? Bazarek dla Maćka i Krecika będę robił - mogę i Twoje fanty wtedy wystawić. Tylko porób opisy i zdjęcia, oraz ceny wyw. A Ty zajmiesz się wysyłką. Może tak być?
-
Zestresował się,że zamienicie Go na innego pieska...
-
Podnoszę przystojniaka :)
-
Piękna Dakotta już w DOMU STAŁYM! :D;D;D;D;D
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tulka']Ciocia, jeśli chodzi o umowę, bardzo proszę [email][email protected][/email] odeslę podpisaną :) Jeśli chodzi o Daki książeczkę to ją mam, przywiozła mi ją Figu razem z Daki :)[/QUOTE] Ojjj nie tę Ciotka :) Mamy jeszcze wcześniejszą książeczkę. Co oddała właścicielka jak się Jej na naszą korzyść zrzekała. Chcesz?:cool3::cool3: -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I ja zapraszam na kolejny bazarek - bo tych długów nie ma końca... Jest to bazarek z autografami Roberta Gawlińskiego - ZAPRASZAM fanki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/215949-Wilczy-bazarek-z-autografami-R.Gawli%C5%84skiego-i-jego-zespo%C5%82u.Zalicytujesz-do-18.10?p=17788033#post17788033[/url] -
[quote name='BUDRYSEK']ale piekne Malenstwo, na pewno szybko znajdzie domek[/QUOTE] [I]Ciotka...? Sama Go do DS wiozłaś - hahahaha :P[/I]
-
Loreczka uciekła za TM... ;( | [*]
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='jola_li']Przesłałam 40 zł na spłatę długu.[/QUOTE] Bardzo,bardzo dziękujemy :modla::modla::Rose: -
Loreczka uciekła za TM... ;( | [*]
Łukasz__ replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek na dług po Lorce http://www.dogomania.pl/threads/215693-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy.Do-13.10-godz.-23-00 -
[quote name='czerda']odnośnie miejsca gdzie byłą Tiara ze swoimi dziećmi gutfarmer okazał się nie tylko zwyrodniałym weterynarzem ale też zwyczajnym bandytą- napadł i pobił kobietę , dziewczynę która zeznawała w sprawie znęcania nad zwierzętami jest to jeszcze jeden dowód na to co mógł robić z bezbronnymi zwierzętami[/QUOTE] I On jeszcze chodzi bezkarnie po ulicy?? Powinno się na Nim wykonać samosąd ! Kolczyki dotarły?:)
-
Fantastycznie,że kastracja bez żadnych powikłań. A w tych Wadowicach to Lukasek by był na polu czy w domu?
-
Klaudia od wczoraj ma nieco ponad 40 st. gorączki. Właśnie czekamy na pogotowie. Więc jak nie odbierała tel. to nie miejcie Jej tego za złe,bo otwierała tylko oczy i zaraz zasypiała. Większość tel. w spr. adopcji staralem się odbierać,ale nie każdy mi się udało.
-
[quote name='emilia2280']A Ty panno tez się licz z tonem odpowiedzi do elik, bo jakbym Ci powyliczala co Ona obi to tez bys mogla trochę spuscic z tonu... No i z takim bezczelem to rzeczywiscie masz co liczyc na pomoc. Widzę tu las dogomaniaków i chyba juz wiem czemu... A jak nie macie wplywu na adopcje szczeniaków to się zastanówcie od razu, czy bierzecie sie za pomoc im w calosci, czy tylko tak "na pól", zeby pisac o ich nieszczęsciu a potem jeszcze dokladac jak to zle wylądowaly. Takie pomaganie na zasadzie recenzji jak to byle jak one konczą to akurat srednia pomoc... Jesli je dokarmiasz i oglaszasz na portalach licząc na szczęscie, to w ogóle nie wiem po co taki wątek - to mozesz robic i bez wątku.[/QUOTE] Wypowiem się i ja.... Klaudus robi co może.... I nie chodzi o zakładanie wątków,gdy i tak pies trafi do złego domu.... To co postanowią w schronisku nie jest jej decyzją.... Ona robi wątki,chodzi 24 h na dobę,o każdej porze po to by właśnie w jak największym stopniu ograniczyć takie oddawanie psów... Jak myślisz po co są te wątki?? Po to by pies nie trafił do Mysłowic ani do domu w którym go utopią.... Jeśli do schroniska przyjdzie ktoś i powie że chce psa,wydadzą mu go.... I ona nie ma na to wpływu. Sam wiem jak to wygląda i proszę o grzeczniejsze wypowiadanie się na jej temat i nie obwinianie jej o to że robi wszystko by do takich sytuacji nie dochodziło.... Bo Klaudus nie ma wpływu na to czy znajdzie się dom dla psiaka czy nie.... Co do dokarmiania i ogłaszania,siedzi do 4 nad ranem nad ogłoszeniami by zwiększyć szansę na choćby jeden telefon.... Choćby jedno zapytanie.... I jakby ktoś miał nie zrozumieć.... Psy ze schroniska mogą zostać oddane przez władze tego miejsca i nikt nie ma na to wpływu ani nawet Klaudus która dziennie jest tam po pare razy....