Jump to content
Dogomania

Łukasz__

Members
  • Posts

    370
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Łukasz__

  1. [quote name='BUDRYSEK'][B][COLOR=red]szukam kogos na wizyte w Tychach dla asta[/COLOR][/B][/QUOTE] A może być ktoś od husky?
  2. Zrobię chociaż kilka ogłoszeń Szarikowi - może przyniosą szczęście
  3. [quote name='magenka1']Łukasz z pierwszego postu możesz Pierniczka jamniczka przenieść do domu stałego? ten pierwszy post jest aktualny jeśli chodzi o pieski?[/QUOTE] Wieczorem wszystko będzie uaktualnione - Klaudia założy nowe wątki jak wróci. Jest jeden psiak w typie Leonbergera lub kaukaza(?) Zresztą zobaczycie wieczorem :)
  4. Słyszałem ,że Marsik męczy dziewczyny nadmiarem energii :D:D
  5. Może macie jakieś foty z ds? :cool3:
  6. [quote name='feliksik']Dobrze by było, żeby Rudasek też domek znalazł[/QUOTE] Tylko gdzie Go szukać??
  7. Może teraz [url]http://www.dogomania.pl/threads/216136-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-21.10-do-23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216192-Pi%C4%99kne-delikatne-ozdobne-maski-i-kuferki-na-bi%C5%BCu-dla-dzikiej-podhalanki-Azy-Do-23.10[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216143-Bi%C5%BCuteria-pude%C5%82ka-na-leki-%C5%9Bwiece-etui-na-okulary-i-wiele-innych-dla-Brzydala-do-22.10[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00[/url]
  8. [quote name='mania1979']a moze domek da się przekonać by oba chłopaki poszły razem do adopcji w pakiecie?? :diabloti:[/QUOTE] To by dopiero było :loveu:
  9. Zapraszam Timonkowe Ciocie na bazarki [url]http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216143-Bi%C5%BCuteria-pude%C5%82ka-na-leki-%C5%9Bwiece-etui-na-okulary-i-wiele-innych-dla-Brzydala-do-22.10[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216136-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-21.10-do-23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216192-Pi%C4%99kne-delikatne-ozdobne-maski-i-kuferki-na-bi%C5%BCu-dla-dzikiej-podhalanki-Azy-Do-23.10[/url]
  10. Dodam,że Gacuś ciągle bardzo broni jedzonka - wszystko co dostaje jest Jego i tylko Jego. Biedak - zaznał już tyle głodu,że boi się,że Mu ktoś zabierze... Zapraszam Gacusiowe Ciocie na bazarki [url]http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216143-Bi%C5%BCuteria-pude%C5%82ka-na-leki-%C5%9Bwiece-etui-na-okulary-i-wiele-innych-dla-Brzydala-do-22.10[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216136-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-21.10-do-23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216192-Pi%C4%99kne-delikatne-ozdobne-maski-i-kuferki-na-bi%C5%BCu-dla-dzikiej-podhalanki-Azy-Do-23.10[/url]
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/216192-Pi%C4%99kne-delikatne-ozdobne-maski-i-kuferki-na-bi%C5%BCu-dla-dzikiej-podhalanki-Azy-Do-23.10[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216136-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-21.10-do-23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216143-Bi%C5%BCuteria-pude%C5%82ka-na-leki-%C5%9Bwiece-etui-na-okulary-i-wiele-innych-dla-Brzydala-do-22.10[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00[/url]
  12. A jak tam Samek?? Dni coraz krótsze i chłodniejsze - chyba za wiele już na polku nie leniuchuje :) Zapraszam Samuelkowe Ciotki do zerknięcia na bazarrrusy [url]http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216143-Bi%C5%BCuteria-pude%C5%82ka-na-leki-%C5%9Bwiece-etui-na-okulary-i-wiele-innych-dla-Brzydala-do-22.10[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216136-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-21.10-do-23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216192-Pi%C4%99kne-delikatne-ozdobne-maski-i-kuferki-na-bi%C5%BCu-dla-dzikiej-podhalanki-Azy-Do-23.10[/url]
  13. Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216143-Bi%C5%BCuteria-pude%C5%82ka-na-leki-%C5%9Bwiece-etui-na-okulary-i-wiele-innych-dla-Brzydala-do-22.10[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216136-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-21.10-do-23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216192-Pi%C4%99kne-delikatne-ozdobne-maski-i-kuferki-na-bi%C5%BCu-dla-dzikiej-podhalanki-Azy-Do-23.10[/url]
  14. Zapraszam Dakotowe Ciotki do zerknięcia na bazarrrusy :):) Może coś dla siebie wybierzecie??:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/2161...i-Azy-Do-23.10[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/2161...21.10-do-23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/2160...-do-godz.23-00[/url]
  15. Zapraszam Lenkowe Ciotki do zerknięcia na bazarrrusy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216143-Bi%C5%BCuteria-pude%C5%82ka-na-leki-%C5%9Bwiece-etui-na-okulary-i-wiele-innych-dla-Brzydala-do-22.10[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216136-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-21.10-do-23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216192-Pi%C4%99kne-delikatne-ozdobne-maski-i-kuferki-na-bi%C5%BCu-dla-dzikiej-podhalanki-Azy-Do-23.10[/url]
  16. Fajowe wieści :Cool!: Jeden więcej uratowany. Zapraszam Pierniczkowe Ciotki do zerknięcia na bazarrrusy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/2161...i-Azy-Do-23.10[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/2161...21.10-do-23-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/2160...-do-godz.23-00[/url]
  17. A może zadzwoń do Pani Teresy Borcz - Ona to ma milion sprawdzonych sposobów na wszystkie możliwe choroby? Bo Ty opiszesz to najodpowiedniej - myślę,że pomogłaby. I zapraszam jeszcze na bazarki: http://www.dogomania.pl/threads/216192-Pi%C4%99kne-delikatne-ozdobne-maski-i-kuferki-na-bi%C5%BCu-dla-dzikiej-podhalanki-Azy-Do-23.10! http://www.dogomania.pl/threads/216136-Hugo-Boss-Reserved-Cropp-oraz-wiele-innych-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-21.10-do-23-00 http://www.dogomania.pl/threads/216005-Pi%C4%99kne-i-eleganckie-suknie-wyj%C5%9Bciowe-dla-Lory.-Do-19.10-do-godz.23-00
  18. [quote name='bakusiowa']Chciałam się dowiedzieć czy zostały podjęte jakieś działania w kierunku przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Rysia.[/QUOTE] Podjęto podjęto :) Jak Budrysek pisala - na wizyte pojdzie Iwona z Krakowa. Jak Klaudia tylko dostanie info,że po wizycie - zaraz napisze jakie wieści :)
  19. Klaudia zmieni jak tylko będzie miała dostęp do neta. Prosiła mnie tylko,żeby te wieści przekazać. Przyznam,że kilka telefonów o Frankiego już było - ale ta Pani podobno tak ciepłe wrażenie zrobiła... A Pani mieszka w miejscowości Strzeszyn - Poznań. Jak ktoś z tamtej okolicy się Wam obije o uszy to dajcie znać - a tytuł do wieczora będzie zmieniony.
  20. Gacuś czuje się lepiej. Przybrał pół kilograma na specjalistycznej karmie :) Ślicznie bawi się zabawkami - jak jakieś jeszcze macie - to bardzo prosimy. On na pewno się chętnie Nimi zabawi :) Niestety nadal jest w lecznicy - bo to Jego stan był bardzo poważny po przywiezieniu i nadal jest pod kontrolą. Najważniejsze,że zaczął samodzielnie jeść... Chociaż pół kg to tak niewiele - to dla Gacusia to gigantyczny sukces. No i jeszcze zostaje łapeczka - będzie potrzebny szereg rehabilitacji. A i tak nie wiadomo czy będzie Jej używał ... W imieniu Gacusia bardzo dziękujemy za troskę i serce jakie Mu okazujecie. To dla Gacusia bardzo ważne.
  21. [quote name='Lacia']Niestety pierwszy domek (z Poznania) odpadł bo u Pani (która ma ode mnie kota) choć bardzo pragnie psa i zapewniła by mu naprawde super warunki, zmienił się tryb pracy. Pani pracuje teraz 4 dni po 12 godz i 3 dni jest w domu. Do pracy ma bardzo daleko wiec dochodzą godzinne dojazdy w każdą stronę. Razem 14 godzin gdy jej nie ma. A to trochę za długo zeby piesio bez siusiu siedział. Rozważalismy różne opcje włącznie z zostawianiem psa na dworze, ale zbliża się zima, a sierść Frania jest króciutka. Zresztą nie o to chodzi aby pies siedział sam przez 14 godz na ogrodzie. Pani wszystko przemyslała i dopóki jej sie w pracy nie wyjaśnią te godziny to psa nie chce brac bo boi się ze będzie mu źle..[/QUOTE] Dzwoniła do Klaudii fantastyczna Pani chcąca dać chłopakowi dom. Bardzo sensowna i naprawdę Jej na Frankim zależy. Szukamy kogoś na wizytę w Poznaniu
  22. [url]http://www.dogomania.pl/threads/215952-Przer%C3%B3%C5%BCne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-fajnego-dla-Lory-do-26.10-do-23-00?p=17788439#post17788439[/url] zapraszamy:)
  23. Do Knurowa do Pani Teresy Borcz. W Pszczynie o 20:00 - najpóźniej. U Pani Teresy chyba nie ma ram godzinowych :) Dobra mykam do roboty niestety
  24. [quote name='annika']witam, trafiłam tu przypadkiem, ale widzę ze sprawa pilna, powiedzcie mi jeszcze raz - bo nie moge teraz czytac całego wątku- transport ze schroniska/punktu (?) w Pszczynie do Katowic? Z Pszczyny trzeba go odebrać przed 20tą? ja jestem z K-ce więc skoro trzeba pomóc chłopakowi to trzeba[/QUOTE] Jakbyś mogła pomóc byłoby wspaniale!! Tak z Pszczyny do Knurowa. O której byś mogła podjechać?? 785 549 189 to tel do Klaudii - bo Ona teraz w pracy,ale wyjdzie o której będzie trzeba.
×
×
  • Create New...