Ciotki ale mam młyn:) zaraz jadę do szkoły - durna ambicja na szkoł,ę podyplomową w wrocku, Paja może was odwiedzę jutro:)??? wysłałam Ci wpłatę bodajze 19, powinno juz być jak mozesz tosprawdz i daj znac....Kava faktycznie żeś mi wpłaciła a ja nie zauważyłam przepraszam słońce.... jak przyjadę wieczorkiem to uzupełnie rozliczenie na 1 bo przyznam się że je zaniedbuje:( Oczywieście przesyłam ogromne całusy dla naszego Pana Kalvina:*