[quote name='piescofajnyjest']a napiszcie mi tylko.....jak to sie stalo, ze Kalvinek u Pana Marka wyladowal????[/QUOTE]
w skrócie:) był u Paji w dt i jak przyjechałam go kiedyś odwiedzić to sie na mnie rzucił. Rozmawiałam później z Pają i zasugerowała mi zmianę dt bo Kalvin za bardzo sie do niej przyzwyczaił i do jej psiaków szczególnie suni Molci. Szukałam mu domku razemz danavas i znalzałyśmy u Karmelci koło Opola, czyli miałabym do niego blisko:) 22 stycznia (niedziela) po skzole odebrałam Kalvina od Paji i wiozłam go do Karmelci a on też się na nią rzucił i karmelcia powiedziała że psiak ma problemy i trzeba go dać do szkoleniowca, a że miała numer kom od Pana Marka z Zielonej góry to też tam go powiozłyśmy, a teraz w niedzielę po 2 tygodniach pobytu tam jest chłopak zabierany spowrotem do karmelci:)