[quote name='Akrum']jak się cieszę, że Dolarek z kostkami kręgosłupowymi ma wszystko w najlepszym porządku :)
Teraz jeszcze muszą zagoić się ranki na łapach, przyjść wymaz zeskrobin, który mam nadzieję, że też będzie ok :)
Najważniejsze, że Dolarek teraz w te mrozy nie siedzi w przytuliskowym kojcu i nie marznie, tylko sobie biega, szaleje na dworze, chodzi na spacery i co najważniejsze - śpi w ciepełku i na miękkim posłanku :loveu:[/QUOTE]
tak to jest najważniejsze:) z resztą damy radę:)