Jump to content
Dogomania

zioberek87

Members
  • Posts

    5414
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zioberek87

  1. [quote name='asiuniab']kochany dziedunio myślę i myślę wciąż o Tobie; a Thomas nie ma banerka?? cioteczki czy wysyłacie pw do wszystkich, z prośbą?? Koniecznie tu trzeba dużo osób zaprosić, żeby zebrać grosz do grosza i wyciągnąć Go zza krat;[/QUOTE] wiem ciocia zapraszam i zapraszam
  2. [quote name='Ewelinaaa'][SIZE=3][FONT=times new roman][COLOR=#2F4F4F][I]Jakie to uczucie, gdy zawodzi człowiek Chcesz sie dowiedzieć, to zaraz Ci powiem Posłuchaj historii,która urzeknie Cię, Wysłuchaj prawdy o niewidomym psie Nie widzi słońca,błękitu nieba Nie widzi traw i wysokiego drzewa Ciemnością jest jego cały świat Takie życie ma już od kilku lat Sam człowiek bez serca zgotował mu taki los Bił go po głowie, łapkach i nawet w nos Teraz na świat nie spojrzy juz nigdy oczami Będzie widział mrok długimi latami Może to dobrze ,że nie widzi gdzie jest Gdzie sie meczy niewidomy pies Schronisko to nie miejsce dla tego stworzenia Gdzie boks ma charakter zimnego więzienia Daj mu rodzinę i miłość co dnia Niech na stare lata dom wspaniały ma[/I] [/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#2f4f4f][I]On czeka na Ciebie w opolskim schronisku Czeka z wielkim uśmiechem na pysku. [/I][/COLOR][COLOR=#b22222] [/COLOR][/QUOTE] aż mi łezka się zakręciła....
  3. [quote name='stepelkaa']Jestem stary. Nie widzę. Umrę tu. Już nigdy nie poczuję innego miejsca, ciepłego, przy Tobie. Jesteś w stanie powiedzieć mi prosto w pyszczek, że nieprawdę nie mam szans ? Nie musisz, tylko odwrócisz głowę i pójdziesz dalej. Myślisz, że tego nie wiem? Każdy tak robi. KAŻDY. Każdy wolałby zdrowego, młodego, rasowego psa. Ale czy to moja wina, że jestem taki przeciętny, że nie mam już roku? Czy to moja wina, że zostałem tak pobity, że już nigdy nie ujrzę roześmianych oczu właściciela, jego uśmiechu, głaskającej ręki, zielonej pachnącej trawy... Ale.. o czym ja w ogóle mówię, przecież jestem tu z psim wyrokiem, ja nie zasługuję na właściciela. Czuję to, czuję, że nikt nie mnie kocha, że nikt się nie zachwyca. A tak bardzo bym chciał. Ale nawet o tym nie szczeknę. Wolę udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Siedzę od 4 kwietnia 2009 roku i dostałem DOŻYWOCIE. może chociaż jakieś zdanie się przyda ;)[/QUOTE] super bardzo dziękuję....
  4. [quote name='understandme']Jestem Zioberku. Powiedz mi zrobić mu bannerek?[/QUOTE] bardzo ale to bardzo bym prosiła, a potem jak byś mi powiedziała jak go wstawić u siebie w profilu to też byłabym ci wdzięczna:D
  5. [quote name='Javena'][URL]http://www.facebook.com/events/202501776559192/?ref=2[/URL][/QUOTE] ciocia nie wiemco to ale mi też jakiś kalendarz się wyświetla ale z 2 strony naprawdę jestem tępa na fb także to może mój błąd
  6. [quote name='Hope2']jestem na zaproszenie. Rozumiem,że DT już jest-ale płatny.tak?[/QUOTE] tak jest płatne nie wiem jeszcze ile ciocia danavas ma mi dać znać
  7. [quote name='BORYSboxer']Również jestem,jeśli już będzie jakaś zrzutka to coś jednorazowo podeślę....[/QUOTE] dziękuję ślicznie jak będzie pełna kwota uzbierana na dt to będę rozsyłać nr konta
  8. [quote name='yoshi22']Jestem :) Widzę, że po telefonie do schronu już zaczęłaś działać ! Super :) Ja mogę dać 5 zł miesięcznie póki co... niestety więcej nie dam rady. Jednorazowo też coś więcej może być. Thomas jest wspaniałym psem, mimo ślepoty potrafi doskonale prosić o smakołyki i dobrze wie gdzie się wpatrywać w tego człowieka :) Na spacerach nie potrzeba mu wiele, chodzi spokojnie na smyczy, obwąchuje, zapomina się że jest ślepy bo tak dobrze zna teren :)[/QUOTE] a pewnie Thomas itak już za długo czekał:( dzięki za 5 zł stałej:*
  9. [quote name='natie']jakby co to ja chętnie zrobię ogłoszenia - mam bazarek ogłoszeniowy, ale zrobię za friko :) tylko potrzebny tekst :)[/QUOTE] super naprawdę bardzo ale to bardzo dziękuję
  10. [quote name='kizimizi']jakby ktos napisal tekst do ogloszen,na tzw."litosc" to wykupie mu pakiet. Tylko taki sciskajacy za sercr musi byc, ze byl pobity, ze teraz inne psy mu dokuczaja, ze sobie nie radzi. DT powinno sie znalezc.[/QUOTE] super ciocia dzięki za deklaracje na pakiecik ogłoszeniowy...
  11. [quote name='paula_t']Super :) Przydałby się kontakt i tekst do ogłoszeń (jest wśród nas ktoś utalentowany?),to zaczniemy Thomasa poogłaszać.[/QUOTE] Kontakt Agata 667839248 lub mail [email][email protected][/email]
  12. [quote name='phase']Rozumiem, że potrzebna kasa? Na razie porozsyłam wątek, jak tylko będzie więcej osób, które będą chciały pomóc też wyślę chociaż te 10 zł..[/QUOTE] chciałabym podsumować ewentualne wpłaty, ciocia dlatego pytam czy ta 10 zł to jednorazowo czy stała??? bardzo dziękuję za każdą wpłatę
  13. ok ciocie teraz wszystko przejrzę i podsumuję:D dzięki za tak liczny odzew
  14. super bardzo się cieszę z Mango też trzeba pokombinować:)
  15. no i następny alko wieczór się szykuje:D
  16. super ciocia ja też coś pokombinuje w przyszłym tygodniu w świdnicy i wałbrzychu a po 10 w Opolu spróbuję... jak możesz to prześlij mi cioteczko ten plakat na maila [email][email protected][/email]
  17. [quote name='Javena']ZROBIŁAM WYDARZENIE,ALE MOŻE PODAĆ JAKIŚ KONTAKT? [URL]http://www.facebook.com/events/202501776559192/?ref=2[/URL][/QUOTE] ciociu kochana też nie widzę.
  18. [quote name='sonek666']Na razie zapisuję. Na weekend mogę popracować nad bazarkiem i w ogóle coś pomyśleć czy coś ;) Mordeczka cudna- taki jakiś pogodny i zainteresowany tym co się dzieje :loveu: EDIT: trza by jakiś smutniejsze zdjęcia do ogłoszeń porobić bo On jest zdecydowanie za wesoły na tych zdjęciach :evil_lol: Jak ma być ckliwie oczywiście ;)[/QUOTE] ciocia postaramy się tylko że jak się do niego coś mówi albo głaszcze czy chociażby przechodzi koło niego to on się cieszy do człowieka jakby wiedział że to może przyciągnąć jego wzrok.... a każdy i tak przechodzi obojętnie, a jak się go weźmie na spacer to micha z jęzorem non stop:)
  19. ciocia dzięki za nowe zdjęcia, jak wrócę do Opola po 10 to spotkamy się w schronie i zrobimy zdjęcia i filmik i wszystko. co do wydarzenia super by było bo ja na fb jak dziecko we mgle możesz dać mój numer Agata 667839248 lub maila [email][email protected][/email] piescofajnyjest tak to ta bida:) dziękuję wszystkim za przybycie. Każda pomoc na wagę złota. Mam dt w Warszawie koszt paliwa biorę na siebie, na dniach danavas ma wynegociować cenę za dt. Jak uzbieram komplet deklaracji wyciągam go i go zawożę. Też w tedy podam nr konta.... błagam pomóżcie on tego naprawdę potrzebuje....
  20. dzięki ciocie , naprawdę wierzę że może mu się udać... każdy grosz się liczy... każde podniesienie, rozsyłanie wydarzenie na fb każde ogłoszenie wszystko dziękuję w jego imieniu
  21. działam dziołcha tu macie wątek biedaka, danavas spytaj się proszę ile Henio chciałby za dziadzia?? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239322-%C5%9Blepy-stary-niewidzialny-thomas-od-4lat-w-schronisku-czy-ju%C5%BC-zostanie-tam-na-zawsze?p=20364551#post20364551[/url]
  22. kto pomoże??kto go zauważy?? deklaracje: phase 10 zł yoshi22 5 zł STAŁEJ asiuniab 10 zł STAŁEJ BORYSboxer coś jednorazowo kizimizi pakiecik ogłoszeniowy:) natie ogłoszenia za friko:) dzięikję!!!!!!!!!
  23. ciocie zapraszam na wątek Thomasa, jak tylko uzbieram komplet deklaracji to go wyciągamy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239322-%C5%9Blepy-stary-niewidzialny-thomas-od-4lat-w-schronisku-czy-ju%C5%BC-zostanie-tam-na-zawsze?p=20364551#post20364551[/url]
×
×
  • Create New...