Jump to content
Dogomania

mmmonika

Members
  • Posts

    438
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mmmonika

  1. Chciałam zaprosić na mój pierwszy w życiu bazarek, z którego ewentualny dochód przypadnie w 50% na Arona: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226336-Nowe-czerwone-szpilki-na-FZNJ-i-Arona-do-7-maja[/url]
  2. Mogę zamówić worek hepatica w Krakvecie (chyba, że macie namiar na tańsza gdzieś) z dostawą do Arona - tylko muszę znać adres do wysyłki
  3. Ale mam nadzieję, że tą energetyczną (bo taką chyba zamawiałam podzieli się z Bojarem ;-)
  4. nowa porcja żarełka dziś dotrze do Regi (mam nadzieję, bo pogadałam z kurierem przez tel i baaaardzo mało rozgarnięty jakiś ;)
  5. jestem na zaproszenie - poszła mała wpłata przez paypala
  6. szczerze powiedziawszy to ja nawet nie wiem co to za puchy - bo tych, które zamówiłam pierwotnie nie było i przez telefon zmieniałam zamówienie - miały być jak najbardziej mięsne. Stwierdzenie cieszę się, że jej smakuje, jest chyba nieadekwatne - skoro wszystko jej smakuje :)
  7. w takim razie będą puchy z krakvetu - nie bardzo moge kupic ryz - bo to jest fakturowo na moje psy, wiec bezpieczniej mi kupic zarcie zwierzece bo raczej nikt sie nie czepi. Wybrałam animonde, bewi i rinti - w opisie byla zawartosć mięsa ok 90% - mam nadzieję, że to prawda i będzie smakować... a co ekonomiczności psów to potwierdzam, że mój nowofundland też jest kubeczkowy ;-)
  8. Zamowilam dla Milka pakiet ogloszen na bazarku u uzytkowniczki Saphira18. Na razie tyle mogę zrobic przez net w telefonie.
  9. tez sie zjawiam jako fejsbukowa wielbicielka :loveu: Jak znajdę jakiś bazarek ogłoszeniowy wykupię dla malucha duży pakiet - niech świat o nim usłyszy:cool3:
  10. o rany, no to rzeczywiscie ma apetyt. W tym samym czasie kupowałam tyle samo karmy dla mojego niufa i jeszcze dna nie widać ;-) Co jej jest potrzebne? Wór suchej czy coś innego (będę robić zamówienie w krakvecie, więc jak coś potrzebujesz stamtąd daj znać)
  11. Jak tam kaukazia staruszka? Karmę jeszcze ma?
  12. Na starość rady nie ma:shake: ale jeśli nie cierpi bólu to to jest dobra starość w miejscu gdzie jest jej dobrze...
  13. Wiem, że Iza ma teraz inne psie problemy, ale nieśmiało zapytam - jak się ma kudlata staruszka?
  14. Karma zamówiona i opłacona - adres podałam ten co ostatnio.
  15. mogę kupić. ta sama może być? ja też rozumiem Izę bo sama mam jednego staruszka i łapię się n tym, że jak spi to patrzę czy oddycha...
  16. cholernie mi przykro:-( ale jeśli Ty ich nie będziesz wyciągać to kto..... Te wielkopsy żyją tak krótko, że po tak przegranym życiu jakie ma większość trafiających do Ciebie - te kilka miesięcy, lat przed śmiercią to dla nich już jest psie niebo....
  17. Myślę, że ona nie jest na coś szczególnie chora - tak chyba umierają psy ze starości... Jeśli już musi to niech odejdzie jak Borys czy Nobiles we własnym bezpiecznym kącie spokojnie we śnie:-( A swoją drogą to strasznie Cię podziwiam - przeprowadziłaś juz tyle wielkopsów przez Tęczowy Most, że po drugiej stronie będzie na Ciebie czekac wielkie żarłoczne puchate stado:p
  18. Biedna staruszka:-( Trzymaj się.....
  19. Trzymam kciuki za staruszkę... Te wielkopsy żyją tak krótko... nawet jak przyjdzie najgorsze to Rega odejdzie pamiętając tylko te dobre chwile u Izy...:-( Ale oby powalczyła jeszcze o siebie...
  20. no to następnym razem będę wiedzieć;) mam info z krakvetu, ze przesylka została nadana - powinna być w poniedziałek
  21. no mam :loveu: kaukazy i owczarki środkowoazjatyckie oraz wilczaki to moje ukochane rasy - może dlatego, że kompletnie nie dla mnie:evil_lol: karmę juz kupiłam - robiłam zamówienie dla moich psów i wzięłam od razu dla Regi - wzięłam fitmin maxi senior (mojemu seniorowi smakuje)+ witaminy dla seniora (nie wiem dlaczego, ale większość karm dla seniorów to lajt - a sądzę, że biafrowe kaukazy trzeba raczej odkarmiać niż dietować:evil_lol:) Mam nadzieję, że będzie OK - jak nie to jak już pisałam na innym wątku - na pewno się nie zmarnuje:razz:
  22. Moge ja wspomoc workiem karmy dla seniora... na razie - moze potem wymysle cos jeszcze. Tylko nie wiem jaka wybrac - prosze o jakas podpowiedz:p
  23. :placz::placz::placz: rozlozylas mnie tym tematem.... jest taka piękna i jeszcze ma imię jak rzeka mojego ojca i mojego dziecinstwa... Na pewno pomoge dziewczynie
  24. [quote name='Biafra']Dziękuję bardzo :calus: Rano kurier dzwonił i pytał o drogę, i już wszystko jest na miejscu. Właśnie myślałam , co to za Anioł przysłał :loveu: Po południu sobie odbiorę[/QUOTE] ufff, dobrze, że trafił :multi: mam nadzieję, że karma może być - ja się w ogóle nie znam na karmach "budżetowych":oops::oops::oops: wzięłam tak, żeby było więcej:oops:
×
×
  • Create New...