Jump to content
Dogomania

yang

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About yang

 • Rank
  Member
 1. Mała Madi odebrana z szóstką rodzeństwa i mamą walczy o życie , została pobita w wyniku czego w dwóch miejscach pękła jej przepona i wszystkie narządy z jamy brzusznej przemieściły się do płuc , w tej chwili mała jest po operacji , bardzo ciężkiej i drogiej , potrzebujemy pieniążków ,żebyśmy mogli małą dalej leczyć . Potrzebujemy też pieniążków na utrzymanie w hotelu jej rodzeństwa i mamy . Pomóż proszę :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641

 2. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

 3. Bgra

  Przedwakacyjny Kosmetarek na Plaskate

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...Do-22-06-do-19

  kup,zalukaj,hoopsnij;-)

 4. [quote name='ann1gorszapolowa']W Krakowie będę po raz pierwszy, więc nie wiem jak to tam wygląda, ale generalna zasada jest taka, że na wystawach mogą przebywać jedynie psy wystawiane/zgłoszone. W praktyce wszystko zależy od służb porządkowych. Czasami "kordon" jest szczelny (z reguły dotyczy to halówek), a czasami nikt nawet ksiązeczek zdrowia nie sprawdza i generalnie nawet z tygrysem bengalskim można wejść ;) Jako wystawca jestem przeciwny wprowadzaniu na teren wystawy psów innych niż zgłoszone, no chyba że dotyczy to papików lub bejbików zabieranych dla otrzaskania się z atmosferą wystaw
 5. [quote name='yang']czy na wystawę będzie można wejść z psem nie zgłoszonym ? Jak to wygląda z Krakowie ?[/QUOTE] ponawiam pytanie
 6. czy na wystawę będzie można wejść z psem nie zgłoszonym ? Jak to wygląda z Krakowie ?
 7. Sprawa jest zadziwająca i nie rozumiem dlaczego ten wet nie został do zakończenia sprawy- która może się ciągnąć i ciągnąć - zawieszony w prawach wykonywania zawodu ! [quote name='Elitesse'] zreszta wystarczylo ta strone sobie przejrzec - strona byla reklama gabinetu - moja strona byla do tego podpieta na szczescie sprawa jest juz nieaktualna - mysle ze panowie nie chcieli miec wiecej problemow[/QUOTE] no chyba niezupełnie nieaktualna jeśli po kliknięciu na link [URL]http://www.elitesse.pl/[/URL] automatycznie następuje przekierowanie na stronę sklepu e-zoo weta Guta
 8. Ja chciałam się upewnić, czy na Litwie wystawiając psa w Ch /mając Ch.Pl/ ranga wystawy jest obojętna, żeby za 1 CAC zdobyć Ch.Litwy ? może być to wystawa krajowa czy regionalna również czy tylko międzynarodowa ?
 9. Mam pytanie o numerki startowe- mianowicie będę płacić za wystawę na miejscu w sekretariacie- czy numerek będzie do odebrania przy zapłacie czy na ringu ? Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie go mam szukać ;) ?
 10. poproszę o informację o tej Pani, jak sędziuje
 11. nie mogę doczytać czy jest możliwość zapłacenia za wystawę na miejscu ;(
 12. Zapraszam serdecznie do mojego bazarku mini zoo.Tam znajdziesz jedzonko dla ptaszków,szczurków,świnek morskich,gadżety psie i kocie.

  http://www.dogomania.pl/threads/223790-Bazar-Mini-ZOO-dok%C5%82adam-fanty-psy-koty-gryzonie-ptaki-do-20-03-12-g-20-00

 13. Barikowi brakuje 105 zł deklaracji na hotelik! to już staruszek i powrotu do schroniska nie przeżyje! prosimy o wsparcie finansowe, ogłoszeniowe! ale także o zaglądanie i podnoszenie Barika by świat go dojrzał w końcu:)

  http://www.dogomania.pl/threads/189860-Barikowi-brakuj-105-z%C5%82-deklaracji-by-m%C3%B3g%C5%82-nadal-pozosta%C4%87-w-hoteliku!-Prosi-o-pomoc!

 14. wystawa w Dreźnie jest w hali czy na świeżym powietrzu ?
×
×
 • Create New...