Jump to content
Dogomania

Ola_Hexa

Members
  • Posts

    61
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola_Hexa

  1. Witam chciałam wam przedstawiać moją mała gromadkę potfforków Hexe zwaną Lalką, Rudego małego terroryste i Blekiego kota powsinogę :lol:. To zaczynam Hexa 6 letnia asta pręguska została przywieziona przez mojego męża od znajomego który nie był w stanie opiekować się psem gdy ją przywiózł miała 10 miesięcy i gryzła wszystko jak leci facet u którego była trzymał ją w domu po 12 godzin w kagańcu.... tragedia:angryy:. Jesteśmy jej trzecimi właścicielami pierwszy właściciel gdy miała okolo 6-9miesięcy brał ją na pole wypuszczał z auta i zmuszał do biegania za samochodem...Teraz Hexa jest w domu u nas jest kochana przez wszystkich domowników codziennie gdy mój teściu je śniadanie ona zaczyna szczekać żeby wypuścić ją z pokoju naszego bo wie że tata ma dla niej jedzonko... ładnie chodzi na smyczy i uwielbia dzieci. Co do psów hmmm wybiera sobie towarzystwo :lol: toleruje Rudego a z kotem jest oswajana cały czas ale jest to bardzo trudne...I tak cały nasz dom tętni życiem zwierzaków :lol::loveu: [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6837/sdc10338.jpg[/IMG] Te spojrzenie mówi samo za siebie....:lol: [IMG]http://http://img339.imageshack.us/img339/8351/hexal.jpg[/IMG][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8351/hexal.jpg[/IMG] A tu na spacerku w Lasku Arkońskim. [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/4449/sdc12646.jpg[/IMG] A Tak się wyleguje przed domem jak słoneczko świeci :eviltong: [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8326/sdc12580p.jpg[/IMG] Hihi a tu Lalka została pomalowana farbą bo niestety pistolet do malowania zwariował i pomalował wszystko i wszystkich :evil_lol: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/249/sdc10550a.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...