-
Posts
61 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola_Hexa
-
Solo - błękitny rodowodowy amstaff juz w domu
Ola_Hexa replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: sliczny -
Ajron - rodowodowy amstaff znaleziony pod Szczecinem ma dom!!
Ola_Hexa replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu: fotki super :razz: a jak sie oblizuje na te rybki hihihi:evil_lol: -
Ajron - rodowodowy amstaff znaleziony pod Szczecinem ma dom!!
Ola_Hexa replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
:multi: no to ja czekam na nie z niecierpliwością :cool3::lol: -
Ajron - rodowodowy amstaff znaleziony pod Szczecinem ma dom!!
Ola_Hexa replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
:lol: jak ja sie ciesze ze przystojniach ma juz Swój Dom i Swoich Ludzi ;) mam nadzieje ze jakieś zdjęcia z nowego domku beda ?? :lol::cool3: -
Ajron - rodowodowy amstaff znaleziony pod Szczecinem ma dom!!
Ola_Hexa replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje że się polubią... Więc teraz tylko czekać na spotkanie i trzymać kciuki żeby było wszystko dobrze :) -
Ajron - rodowodowy amstaff znaleziony pod Szczecinem ma dom!!
Ola_Hexa replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Tak jak mówiłam rozmawiałam z mężem i się zgodził... więc teraz tylko zapoznać moją sunie z Ajronem i jeśli będzie wszystko dobrze to Ajron może być u mnie na DT :) -
Ajron - rodowodowy amstaff znaleziony pod Szczecinem ma dom!!
Ola_Hexa replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Melduje sie na watku przystojniachy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: zakochachałam sie w nim od pierwszego wejrzenia... ale moje serce zakochochuje sie we wszystkich psach ale on ... on ma to cos nie pozwala mi przestac o nim myslec :diabloti: -
Moja Hexa zwana przez wsztkich Lalka i reszta domowników
Ola_Hexa replied to Ola_Hexa's topic in Foto Blogi
:cool1: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1077/sdc12916i.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2386/sdc12920l.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2525/sdc12926.jpg[/IMG] I na koniec szczery uśmiech Dla Wszystkich I Faflującymi Buziaczkami od Hexy :diabloti: [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8335/sdc12922s.jpg[/IMG] -
Moja Hexa zwana przez wsztkich Lalka i reszta domowników
Ola_Hexa replied to Ola_Hexa's topic in Foto Blogi
Moja ''mała'':evil_lol: Misia [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3270/sdc12901k.jpg[/IMG] Pochłaniacz patyczków :diabloti: [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8703/sdc12906.jpg[/IMG] Nawet nie wiedziałam że Lalka lubi oponki :shake: :loveu: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5914/sdc12908s.jpg[/IMG] :cool3: [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/8186/sdc12912o.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/5750/sdc12913.jpg[/IMG] -
Moja Hexa zwana przez wsztkich Lalka i reszta domowników
Ola_Hexa replied to Ola_Hexa's topic in Foto Blogi
Pańciu co masz w kieszeni no daj:evil_lol: [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9388/sdc12872.jpg[/IMG] Za saczka zrobie wszytko :diabloti: [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8227/sdc12873g.jpg[/IMG] Chyba nawiedzli kogoś kosmici :D [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8294/sdc12881.jpg[/IMG] Dumna jak paw ze niby umie chodzi po kładce :evil_lol: [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1145/sdc12889.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4447/sdc12882l.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/855/sdc12872.jpg/[/IMG] -
Moja Hexa zwana przez wsztkich Lalka i reszta domowników
Ola_Hexa replied to Ola_Hexa's topic in Foto Blogi
Wczorajszy spacerek dał Lalce popalić wyszalała się i się wyciszyła. [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/812/sdc12873g.jpg/[/IMG] -
Marta w CityTaxi juz wiedza chyba wszyscy sasaid jedzie na nocke wiec jak bylm przed domem to informowal wsztkich na radiu... mowil ze bedzie sie jeszcze kontaktowal z innymi znajomymi co na trasach... a teraz i ja jade pozycze od kolejnego kolegi cb i bede trajkotac jak nakrecona o suni moze to faktycznie cos pomoze ale przejade sie na basen i na zdroje i spowrotem na centrum i na pomorzany i na cmentarz ehh oby to cos dalo ...
-
Mam nadzieje ze to ona .... nie my z Ania moja pojechalysmy na tyrzyn z tamtad na dzialki ilatalysmy tak i szukalysmy ..... ale nie mialysmy juz sily.... bo juz dzisiaj sie nabiegalam jak jej tano i popoludniu szukalam rozwieszajac plakaty.... Ehhh mam nadzieje ze to ona bo jak nie to nie wiem chyba bede jezdzic cala noc autem i jej szukac :(
-
i powrocilam z poszukiwan plakaty porozwieszlam na przestankach przejsciach gdzie sie dalo i nie dalo nawet omalo co mandatu nie dostalam :D ale niestety suni ani widu ani slychu bylam na jednej z polanek ggdzie chodza psiarze za impostem.... i byl piestk identyczny jak buba i latal luzem nikogo nie bylo myslalam ze to ona zawolalam ja i przybiegal rozgladajac sie czy nie ma nikogo a nikogo nie bylo chcialam ja zaczepic na smycz i nagle wyskoczyla kobieta z takim krzykiem na mnie ze kradne jej psa ;o zrobilam oczy na nia i tlumacze jej ze szukam identycznego psa jak jej i pokazuje jej plakat ona dalej swoje ze jestem zlodziejejem bo chcem zabrac jej kilera jak wybuchalm smiechem to myslalam ze padne okazalo sie ze piesek identyczny jak buba byl samcem..... ale naszczecie udalo mi sie wytlumaczyc kobiecie wszystko... wziela odemnie nawet jej zdjecie bo mialam jeszcze dodatkowo wydrukowane pytajac sie ludzi czy widzieli takiego psa.... niestety uslyszalam tez negatywne opinie na temat poszukiwan.... no ale nie wazne .... najgorsze jest to ze buby nie znalazlam... jestem zalamana ... nie wiem co bym zrobila jak by tak moja Hexa uciekla.... raz juz sie tak zarzylo biegalam o 2 w nocy w pizami po ulicy szukajac psa i wiem ze nie odpuscila bym dopuki bym jej nie znalazla..... nie rozumiem ludzi ktorzy to tak zlali tolalnie ze nie rozwieszali plakatow ani nic... katastorfa... ale przynajmniej wiem ze zrobilam to co moglam.... jeszcze wieczorem sie przejde z mezem i moja sunia w tamtych rejinach tak jak rozwieszalalm plakaty moze sie akurat ktos z nia wyjdzie na spacer....
-
Dobra Moje kochane Panie ja plakaty podrukowalam teraz je w koszulki od segregatora powkladam i uciekam w miasto w poszukiwaniu mam nadzieje ze podczas rozwieszania plakatow jednka ja znajde wiec awaryjnie biore smycz mojej suni ze soba no i smakolyka :D i szybko dzwonie Marta do Ciebie ... bo wiesz jak u mnie jest ze moja nie toleruje..... trzymajcie kciuki.... napisze co i jak jak wrocie....
-
Witam Wszystkich !! Marta dziekuje Ci za miłe przywitanie :) znalazłam sie tutaj mianowicie dlatego ze znalazłam przed chwila pewne ogłoszenie na iswinoujscie tresci :Kontakt: [B]660412630 [/B] WAŻNE!!!! Na terenie Warszawy zlikwidowano pseudohodowlę yorków, maltańczyków, chihuahua, buldożków francuskich i shitzu - jest ponad 90 psów do adopcji, łącznie z trzydniowymi szczeniaczkami i kociakami!!! Zainteresowanych proszę o kontakt na gg: 28828618 lub 660412630 Przekazujcie info dalej! Pytajcie znajomych i rodzinę! TRZEBA URATOWAĆ JAK NAJWIĘCEJ ZWIERZĄT!!!
-
Moja Hexa zwana przez wsztkich Lalka i reszta domowników
Ola_Hexa replied to Ola_Hexa's topic in Foto Blogi
Nie ma jak to lenistwo hihi sniadanie do ''łóżka'' :-P [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5562/sdc10430re.jpg[/IMG] Ahh jak ona uwielbia spacery i ogromne patyki :-P Następnym razem więcej zdjęć Hexy ''Lalki'' Rudy domowy terrorysta czyli małe wredne :shake: ale kochane jak wszystkie psiaki [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/286/sdc10356y.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7801/rudym.jpg[/IMG] Uwielbia wylegiwać się na parapecie :lol: Niestety więcej zdjęć nie posiadam ponieważ zrobienie zdjęcia Rudemu graniczy z cudem a nie chciałam zostać pogryziona :evil_lol: Rudy to 14letni kundelek.... I na koniec zdjęcie Blekusia :-P [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/851/kotekn.jpg[/IMG] Narazie to tyle zdjęć moich pociech :lol: A tak po za tym to Witam wszystkich !!! Postaram się w miarę swoich możliwości pomagać np szukając DT i nie tylko. Pozdrawiam Wszystkich i życzę Miłego Dania :lol: