[quote name='Pieseczkowo']na fb mam najwięcej fotek bo strony internetowej jeszcze nie posiadam :)[/QUOTE]
O widzisz, mam Twoje zdjęcie w aparacie ;)
[quote name='westie_justa']zapisujemy się :cool:[/QUOTE]
Witam, witam Justa :biggrina:
[IMG]http://3.bp.blogspot.com/-N9_7z8Kv7Eo/T8URJbiMBtI/AAAAAAAAAlc/R1rtvFhajEk/s1600/BU012472.JPG[/IMG]
Takie z wystawy ;)
[url]http://i45.tinypic.com/vdhn9d.jpg[/url] i kolejne. Tylko w linku bo coś mi nie wchodzi :-?
[quote name='Pieseczkowo']Nie wiem czy pamietasz juniorka samca ? wchodził na samym początku westików jako sam w klasie a osoba,która go wystawiała to ja Dominika :))[/QUOTE]
Kojarzę :D i pewnie w moim aparacie Twój psiak sobie jest :P Miło mi, Alicja. ;)
[quote name='Pieseczkowo']Jaki świat mały :P byłam na tej samej wystawie i nawet nie wiedziałam,że to wy :P ode mnie tez gratulacje :)[/QUOTE]
Ano, widzisz. Mały, mały. ;)
Dzięki. Również gratuluję tylko nie bardzo wiem komu :roll:
[quote name='Evelynkaa'][URL]http://westie.slupsk.pl/plock2012.htm[/URL] tu na jednej chyba jesteście ;)
Gratuluję występu i dosk.[/QUOTE]
coś mi się nie ładuje. Spróbuję zaraz zobaczyć ;)
dziękuję ;)
[quote name='Natalia&Cody']Mam nadzieję, że będą jakieś zdjęcia z dzisiejszej wystawy.... :D
Trzymamy mocno kciuki :D[/QUOTE]
Tutaj coś jutro postaram się dodać ;)
Dzięki! :D jestem zadowolona nawet z tego 4 miejsca i doskonałej :D
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-PMAMcrPlIHE/T7yvSHEg_EI/AAAAAAAAAZU/5X2P6iyI8vM/s800/_DSC1762.jpg[/url]
Hyyy, jaki fajny ogonek :D
a co do główki Doti. Też lubię takie małe baniuchy. Takie meeeeega chryzantemy są fuuj. Ale my w niedziele mamy wystawę i wielka bania jest. :roll:
Pozdro
Zazdroszczę fotografa ;)
[url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543003_438240532871523_100000567410107_1663069_998938186_n.jpg[/url]
Pozdrawiamy i ściskamy :loveu:
a ja na fejsie to mam ochotę dodać Codiego do ulubionych sportowców :loveu:
[quote name='westie_justa']Wszystkie zdjęcie obrabiam;) ale są to raczej rzeczy kosmetyczne niż 'przeróbki'
zmieniona szata bloga;) i detale wciąż w trakcie budowy.
[URL]http://dotowo.blogspot.com/[/URL][/QUOTE]
Ale ładnie, ładnie :loveu:
a właśnie widzę, że nagłówek wciąż ulega zmianom. Super. Tło jest też ciekawe.
a jakim programem dysponujesz?
[quote name='wikikoniki']kiedy ? dzisiaj Rysia pożyczyła mi dekle i się szarpałyśmy a rollerów takimi małymi jeszcze nie ogarnęłam[/QUOTE]
coś koło wakacji.
A Ty też zamawiasz Csy?
[quote name='wikikoniki']na dummiku babka będzie miała za tydzień / dwa. JA JUŻ CHCE :([/QUOTE]
Zamawiałam na dummiku dwa csy. Odbierałam osobiście we Wrocławiu.
[quote name='drzalka']Tak, ale jak widać nie są w sprzedaży ( nie można wsadzić do koszyka )
Czekam na dostawę w pełnej- misce :)[/QUOTE]
ja też własnie czekam na dostawę w pełnej misce Airów ;)
a ma ktoś może dyski Wham-O na sprzedaż?