teraz chodzi krok w krok za córką,pieszczocha niesamowita, nie masz szans posiedzieć sama na fotelu czy kanapie bo zaraz jest przy tobie ,a raczej na tobie :) jest kochana i naprawdę grzeczna z niej dziewczynka,siku zrobiła (narazie) tylko raz po pierwszej nocce,pokonała stach przed schodami jest jej pełno wszędzie.Szczotka ma jeszcze opory przed jazdą samochodem ,ale to kwestia czasu,myślę że powoli dochodzi do siebie (pewnie przez rozpieszczanie ale jak jej odmówić ;) jak to taki słodziak) a jeszcze apetyt ma niesamowity,ale nie na wszystko(lubi lody) zje wszystko ile byś nie nałożył