shila1404
Members-
Posts
445 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by shila1404
-
nie bede podawac dokladnych przykladow ale znam kilku hodofcow ktorzy wylecieli z ZKwP nawet z mojego oddziału a teraz działaja w innych zwiazkach i federacjach kynologicznych . Osobiscie nie mam nic przeciwko innycm federacjom i wiem , ze w ZK potrzebne sa spore zmiany , ale skoro FCI uznał ZKwP to o czyms musi to swiadczyc .
-
Jest czesto tak , ze hodowcy ktorzy zostali wyrzuceni z ZK zaczynaja swoja kariere w PFK
-
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
shila1404 replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
mam do wydania do adopcji sunie w typie westa , sunia bedzie w tym miesiacu sterylizowana przebywa u mnie od jakiegos czasu ale nie czuje sie najlepiej wsrod moich duzych psow , nie toleruje kotow i nie polecam do domu z małym dzickiem . ogolnie jest grzeczna i nie sprawia klopotow , przed wydaniem sama sprawdze warunki oraz koniecznie chce podpisac umowe . sunia w ksiazeczce ma wpisana date urodzenia 2005 r jest zaszczepiona i odrobaczona do wydania bedzie w grudniu po zabiegu i kontroli lekarza . Sunia dostanie ode mnie mała wyprawke do nowego domu . jesli posiadacie namiary na kogos konkretnego prosze pisac na pw . zdjecia i wiecej informacji wysle mailem . sunia ma bardzo bogata przeszlosc , sporo przezyła miała szczeniata kilka razy , zabrałam ja z bardzo duzej pseudohodowli gdzie była bardzo zastraszana i bita do tej pory przy gwałtownych ruchach i na widok kija lub szczotki probuje sie chowac . szukam dla niej odpowiedniego domu gdzie bedzie miała zapewnione odpowiednie warunki i duzo miłosci [B]NIEAKTUALNE [/B] -
hej . jestem studentka UWM w Olsztynie i Koło do ktorego należe szuka potrzebujacego schroniska dla ktorego zorganizowano by zbiorke darow i najwiekszym problem bylby dowoz z Olsztyna do Tomaszowa Mazowieckiego tego wszystkiego co udałoby sie zebrac . Czy jesli przekonałabym czlonkow Koła ze wasze schronisko jest najbardziej potrzebujace ktos odebrałby tez rzeczy ?
-
[url]http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/jdQJ/[/url] tutaj to dopiero wyprzedaz :( pozbywa sie dorosłych psów za , ale to przynajmniej daje nadzieje ze od stycznia chociaz czesc pseudo zrezygnuje z rozmnazania psow w typie rasy
-
krycie poza granicami kraju - wiele pytań
shila1404 replied to shila1404's topic in Cieczka i krycie
mam taka nadzieje :) teraz wszystko zalezy od suni . dzieki za informacje a w przyszlym roku planuje zakup stafika wiec sie odezwe do was jak Dżuma bedzie miala szczenieta :) pozdrawiam -
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18723267_szukam_handlarza.html[/url] a tu jaki troskliwy hodowca , zanim małe sie urodziły szuka im dobrych domkow :/
-
krycie poza granicami kraju - wiele pytań
shila1404 replied to shila1404's topic in Cieczka i krycie
wiem ze zaufanie sie najwazniejsze tylko zawsze jesli sie jedzie do kogos kryc pierwszy raz i to do innego panstwa a na dodatek mamy sie porozumiemiewac w jezyku rosyjskim ktorego ja badzo biegle nie znam boje sie ze nie wszystko bedzie dobrze wyjasnione . w polsce bylo latwiej :) -
krycie poza granicami kraju - wiele pytań
shila1404 replied to shila1404's topic in Cieczka i krycie
a jesli rozliczenie ma nastapic po urodzeniu szczeniat to tez nie sporzadza sie umowy ? -
witam bardzo bym chciała wybrac sie na krycie swojej suni do Wilna i mam wiele pytan moze ktos pomoze :D - czy powinnam miec karte krycia polska czy litewska ? - w jakim jezyku powinna byc podpisana umowa ? -czy wszystkie zasady sa takie jak przy kryciu w polsce ? moze ktos byl juz na kryciu na litwie jakie zasady panuja na granicy jakie dokumenty musze miec dla siebie i psa ? na co powinnam sie przygotowac ? Bardzo prosze o rady i cenne wskazowki :)
-
[url]http://www.zszerzynskichwzgorz.pl/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1[/url]
-
jak ludzie chca sie pozbyc psa kazdy powod jest dobry
-
Bardzo chciałam byc ale brak czasu niestety :( Gratuje sukcesow
-
witam moze ktos wie jakie ta Pani lubi labki , typ angielski czy amerykanski ?
-
[url]http://allegro.pl/labrador-suczka-18-mies-i1871674841.html[/url] Do sprzedania "Labrador", suka 18 miesięczna. koloru biszkoptowego, ładnej budowy, bardzo ładna, wychowana z dziećmi. [B]Suka była kupiona z hodowli, po rodowodowych rodzicach.[/B] [B]Idealna na szczeniaki[/B], lub przyjaciela domu.
-
mozna wiedziec co studiujesz ?
-
I nadszedł dzien przegladu :D moje labusie otrzymały imiona :P PIESKI: -ALVIN -ALVARO -ACAPULKO -AMADEO SUNIE: -ASHLEY -AVILLA -ASTA LA VISTA -ALISON -AFFERA -ACVARELLA -A SHINING STAR Wszystkim pomysłodawcom serdecznie dziekuje :D
-
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17478113_taka_bernenska_suczka_rodzice.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17444571_slodziutkie_szczeniaki_yoreczki.html[/url]
-
[url]http://allegro.pl/shih-tzu-suka-odchowana-nie-york-west-sunia-i1830010960.html[/url] Witam i serdecznie mam na sprzedaż sunie o imieniu Mono Nie dawno została mama jej szczeniaczki sa juz do oddania dlatego tez moge teraz wystawic ja z wielka rospacza na sprzedaż :( Jest bardzo malutka ma zaledwie 3kg mała damulka kolor biszkoptowy mała mordka , grzeczna posłuszna nie szczekliwa , sama zostaje bez problemu w domu . spokojnie jezdzi autem niestety nie lubi wrecz nie cierpi smyczy woli biegac luzem to jest jej jedyna wada pozatym, wypieszczona i wygłaskana przez nasze dzieci ! [B]Jest młoda ma skaczony rok dlatego musze ja odsprzedac poniewaz[/B] [B]syn ma psa i nie chce aby znowu ja pokrył taki jest powod sprzedania , strasznie ciezko ich upilnowac w czasie ruii dlatego postanowiliśmy znalesc jej kochany dom[/B] . Urodziła 4 sierpnia cztery sliczne szczeniaczki -sa wystawione na innej aukcji mozna zobaczyć , wychowała i wycałowała je sama - kochana mamusia . regularnie szczepiona i odrobaczona ,
-
[quote name='shila1404'][url]http://allegro.pl/yorki-bez-rodowodu-i1828308217.html[/url] pseudo zarejestrowana w zkwp[/QUOTE] mysle ze to trzeba zglosic do oddziału , moze ktos zgłosi bo ja za bardzo nie wiem co napisac
-
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17261065_maltanczyki_suczki_dorosle_sprzedam.html[/url]
-
[url]http://allegro.pl/yorki-bez-rodowodu-i1828308217.html[/url] pseudo zarejestrowana w zkwp
-
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17174241_szczenieta_rasy_chart.html[/url]
-
bylam z labkami mloda czekolada i biszkoptek chodzily prawie cały czas w niebieskich chusteczkach moze ktos ma jakies fotki :D