Jump to content
Dogomania

shila1404

Members
  • Posts

    445
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by shila1404

  1. Kolejna sunia prawdopodobnie będzie miała domek :) W sobotę wizyta PA i zapadnie decyzja czy sunia zostanie wydana :) Osoba zgadza się na umowę i sterylkę z rozmowy jest osobą bardzo odpowiedzialną i myślę że wszystko będzie ok :) W takim razie prawdopodobnie tylko jedna sunia jeszcze szuka domu :) Dwa domki w Olsztynie już sprawdzone odbiorą suczki 25 listopada :)
  2. Bardzo dziękuję za pomoc finansową :) Jestem w trakcie rozmów z osobą zainteresowaną adopcją oczywiście zgadza się na wszystkie warunki :) W weekend się spotkamy to sprawdzę warunki :) Możecie być spokojni nie wydam szczeniaków byle komu :)
  3. Czy ludzie są aż tak tępi czy to ja jestem z innej planety ? Cytaty z rozmowy z jedną osobą chętną adoptować dwie sunie "[COLOR=#000000][FONT=tahoma]Warunki mam bardzo dobrze,pieski będą w domu. A Zabieg sterylizacji nie jest potrzebny" [/FONT][/COLOR]"[COLOR=#000000][FONT=tahoma]Tak rozumiem, ale jeżeli będą pod moją opieką i będą moje. To mogę znaleść odpowiedniego partnera do rozmnażania." "[COLOR=#000000][FONT=tahoma]I ja bym chciała mieć później małe."[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=tahoma][COLOR=#000000][FONT=tahoma][COLOR=#000000][FONT=tahoma]To już jest moja sprawa, nawet jeżeli będzie wiecej zostawie ich, nie mam zamiaru krzywdzić psa przez sterylizacje. To już jest ich sprawa, ja jestem odpowiedzialną osobą, nie chcę krzywdzić psa sterylizacją. Ludzie oddali ich sprawa, może nie mieli warunków.[/FONT][/COLOR]" "[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=tahoma][COLOR=#000000][FONT=tahoma][COLOR=#000000][FONT=tahoma]Byłam wiele razy w schornisku i wiem jak tam jest, i nie musi pani być taka wulgarna bo ja pisze miło do pani, a nie pani jakieś swoje chimery pokazuje widać jak opiekuję się zwierzętami, psy potrzebują miłości opieki a nie jakiejś krzywdy i robieniu operacji dla psa by odjąć im ich płodność,bóg ich stworzył by się rozmnażali a nie cierpieli przez ludzi którzy myślą że jak zrobi się operacje będzie dobrze, więc widać jak pani się zna potem pies cierpi po operacji i jest na cięszkich środkach odurzających, i też przez to cierpi. Przez te lekarstwa więc proszę mnie nie pouczać, co jest dobre dla psa a co nie wiem lepiej od pani. Dziękuję bardzo za rozmowę, z takim podejściem nikt od pani nie weźmie szczeniaków, bo pani nie umie opanować swoich emocji. I Bardzo Współczuję tym szczeniakom. Panią samą powinni zamknąć w tym schronisku, bo pani bardziej jest skrzywdzona przez ludzi niż zwierzęta. Dowidzenia. [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]19:06:01 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=tahoma]I jeżeli pani tak podchodzi do zwierząt z sterilizacja wszystko rozwiążę, to pani grubo się myli niech sama idzie na sterelizację , i zobaczy jak to jest i powie czy cierpi" Takie najciekawsze rzeczy z naszej rozmowy :) Oj biedne pieski że trafiły na kogoś takiego jak ja :P[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [/FONT][/COLOR]
  4. Chętnych na razie nie ma :( Kupiłam karmę więc szczyle na razie mają co jeść:) Potrzebny jest jeszcze szampon i odrobaczenia które trzeba koniecznie powtórzyć bo małe były zarobaczone :( Mama zapłaciła za karmę muszę jej zwrócić jeśli uda się zebrać tyle gotówki żeby konto było na zero ( rodzice muszą wiedzieć że nie dokładam do tego ) to jest szansa że uda mi się przytrzymać sunie jeszcze trochę czasu:) Wieczorem uzupełnię jakie wpłaty dostałam i jakie jeszcze będą koszty :)
  5. PW już wysłana :) Dziękuję za chęć pomocy:)
  6. Będę bardzo wdzięczna każda złotówka się przyda :) Nie chcę aby sunie wylądowały w schronie :(
  7. Bardzo proszę o pomoc finansową. Zapłaciłam za karmę dla maluchów a trzeba jeszcze kupić odrobaczenia i szampon żeby maluchy wykapać bo miały wszoły :(
  8. Suńki razem :) Nowego domu szukają rude sunie :D [url]http://i47.tinypic.com/zx7ccl.jpg[/url] Pierwsza sunia :) [url]http://i48.tinypic.com/14al840.jpg[/url] Druga sunia :) [url]http://i46.tinypic.com/2n24uv5.jpg[/url] Z góry dziękuję za ogłoszenia :)
  9. Przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale miałam sporo zajęć i cięzko było usiąść nawet na kompa. Z nowych wiadomości to przekazuje to że dwie sunie mają już domek :) Są u mnie do 25 i wtedy zabieram je do Olsztyna gdzie zostaną wydane do nowych domków. Domki sprawdzone przeze mnie umowa będzie podpisana włącznie z obowiązkiem sterylki na co nowi właściciele bez problemu się zgodzili :) Mam nadzieje że dwie kolejne sunie też znajdą dom tylko. Jeśli nie to istnieje możliwość że będą mogły zostać dłużej ale potrzebna jest kasa na odrobaczenie i karmę która już się kończy :( Jeśli uda się zebrać kasę na karmę i odrobaczenia to wtedy sunie 24 nie trafią do schronu tylko będą miały dodatkowe dwa tygodnie. Na nowy domek czekają dwie rude sunie :) Przydałyby się nowe ogłoszenia na Olsztyn może jeszcze jakieś sunie znajdą tu domek :)
  10. Można ogłaszać i na Olsztyn ja bez problemu je dowiozę nawet gdzieś w okolice Olsztyna :)
  11. Telefony są ale to ludzie z okolicznych miejscowości jakiś wiosek i większych miejscowości np Grajewo czy Łomża ale każdy na wieść o wizycie i umowie mówi że się jeszcze zastanowi. Niestety dla ludzi to nowość i wolą wziąć psa tak po prostu których jest do oddania w okolicy bardzo dużo i nie podpisywać żadnych umów i zobowiązań , ludzie boją się rzeczy które są dla nich nowością. Myśle że nie wynika to z tego że będą źle traktować psa tylko z tego że boją się stawianych im zobowiązań.
  12. Oczywiście na razie nie zmieniam warunków i informuje o wizycie i umowie oraz sterylizacji. Najlepiej jest stawiać warunki a jak nie będę mogła trzymać dłużej suczek to nikt się chętny nie znajdzie żeby się nimi zaopiekować. Na razie szukamy im domów i dla jamnikowatej suni też ale ona jest bezproblemowa także spokojnie może na razie zostać u mnie ważniejsze jest aby szczyle znalazły dom :)
  13. Było dziś kilka telefonów ale niestety na wieść o umowie i wizycie rezygnuje. Boje się że sunie trafią do schronu. Co będzie dla nich lepsze oddać je osobom które nie do końca spełniają wszystkie wymagania czy oddać pod opiekę dla schroniska ?
  14. [quote name='elik']Pomożemy, ale 300 zł za sterylke to sporo. Podaj nazwę gabinetu może uda mi się wynegocjować niższą cenę. Cenimy każdą złotówkę darczyńców i jeśli można wydać mniej, to zawsze próbujemy :)[/QUOTE] Rozumiem :) Sunia pojechała dziś do nowego domku, nowi właściciele mają wybrać się na wizytę do weta i wtedy uzgodnić termin i szczegóły zabiegu. Poproszę nowy domek o bezpośredni kontakt z Panią żeby wszystko ustalić. Jeśli chodzi o szczenięta to dzwonią telefony ale na wieść o sterylce wszyscy rezygnują więc nie będzie łatwo znaleźć im domki :(
  15. Ludzie zdecydowali się na adopcje suni ( mimo że mieli inne do wyboru i dużo bliżej ) ale pod warunkiem że pomogę finansowo w zabiegu a przynajmniej w większej części bo to emeryci i nie będzie ich stać na pokrycie całego kosztu zabiegu który w ich lecznicy wynosi około 300 zł. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli fundacja pomogłaby w pokryciu kosztów bo inaczej będę musiała sama płacić lub prosić innych o pomoc. Sunia będzie miała cudowny dom ale potrzebne są pieniążki na zabieg.
  16. Nowy domek jest zobowiązany do wykonania zabiegu ale potrzebuje wsparcia finansowego żeby wykonać zabieg. Mam nadzieje że fundacja pomoże i to że sunia będzie już w DS nie przeszkadza w sfinansowaniu sterylizacji. Czy pomoc finansowa wchodzi w grę tylko wtedy gdy zabieg wykonam jak sunia będzie u mnie ?
  17. Proszę od razu odciągnąć te 15 % a resztę przesłać na konto. Pieniążki na pewno się przydadzą na kolejne odrobaczenie które trzeba powtórzyć. Bardzo dziękuję za pomoc finansową bo sama nie mogłabym wyłożyć takiej gotówki na opiekę nad maluchami i mamusią:)
  18. Panowie już w nowych domkach :) Będą mieli dobre domki i odpowiedzialnych właścicieli :) Zostały sunie które będą oddawane tylko pod warunkiem wykonania zabiegu sterylizacji mam nadzieje że znajdzie się ktoś kto się na to zgodzi :) Przy odbiorze szczeniąt dostałam częściowy zwrot poniesionych kosztów w wysokości 50 zł także można uznać że konto jest na zero. Na razie maluchy mają karmę są zaszczepione i odrobaczone więc nic więcej nie potrzeba. Szukamy im teraz dobrych domków bo nie mają zbyt wiele czasu. Matka jedzie jutro do nowego domku :)
  19. Postaram się jutro zrobić więcej zdjęc tej suni :) Wydaje mi się że jest w wieku około 3-3.5 mc lekarz stwierdził podobny wiek :)
  20. Całe szczeście że są zdrowe i ładne :) Kolejny piesek znalazł już dom jutro pojedzie do nowego domu :) Dziś Pan ogladał maluchy i dostałam tel że się zdecydował, domek sprawdzony przez osobę zajmującą się adopcją kotów oczywiście podpisze umowę adopcyjną. Zostały tylko sunie mam nadzieje że szybko znajdą domek ponieważ zostały już tylko dwa tygodnie :( Z suniami może być problem ponieważ nie każdy będzie chciał się zgodzić na sterylizację więc pewnie szybko im domu nie znajdziemy ale może się uda :)
  21. Witam Ktoś podrzucił jamnikowatą sunie w wieku 3-3.5 miesiąca. Jest czarna podpalana bardzo kontaktowa i lgnąca do człowieka. Została zaszczepiona i odrobaczona oraz zabezpieczona od pcheł i kleszczy. Pilnie szukam dla niej DT lub DS ponieważ nie może u mnie za długo zostać. Jeśli do 28 listopada nie znajdzie domu trafi do schroniska:( Proszę o pomoc w znalezieniu dobrego domu dla suni [IMG]http://i50.tinypic.com/20zefcn.jpg[/IMG]
  22. Kiedy zabierałam sunie bardzo szybko zerknełam pod ogonki i wydawało mi się że było 4 pieski i 3 sunie a w rzeczywistości jest odwrotnie są 3 pieski i 4 sunie :) Przedstawiam kilka fotek które udało mi się zrobić :) A oto Panowie :D [IMG]http://i49.tinypic.com/351u9nq.jpg[/IMG] Dwa pieski mają już dom więc prezentuję zdjęcia tego który szuka jeszcze swojego właściciela :) [IMG]http://i45.tinypic.com/5vfya.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2hh3vuv.jpg[/IMG] Prezentuję piękne Panie które czekają na nowy domek :) [IMG]http://i47.tinypic.com/zx7ccl.jpg[/IMG] Pierwsza sunia :) [IMG]http://i45.tinypic.com/u5wyq.jpg[/IMG] A to kolejna kuleczka :) [IMG]http://i48.tinypic.com/14al840.jpg[/IMG] Trzecia dama :) [IMG]http://i48.tinypic.com/2073i9z.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/21oso5d.jpg[/IMG] Czwarta kuleczka :) [IMG]http://i46.tinypic.com/2n24uv5.jpg[/IMG] I jamnikowata sunia :) [IMG]http://i50.tinypic.com/20zefcn.jpg[/IMG]
  23. [quote name='maja602']I to chyba nie jedną?[/QUOTE] Zgadza się :) Mam trzy sunie i pieska stafika :)
×
×
  • Create New...