Jestem na zaproszenie ale niestety nie wiele mogę ...
Będę zaglądać, wspierać duchowo i w tej chwili mogę ... kilka złotówek przelać.
Dane do przelewu proszę na pw.
Miziaki i pogłaski dla Kolczyka
[quote name='kasia_jot']Jakie słodkie :loveu: :loveu: :loveu: A jakie mają fajne imiona :evil_lol:[/QUOTE]
Kto był mamą chrzestną - bo imiona faktycznie fajne.
[quote name='Paulina_mickey'][url]https://picasaweb.google.com/104801708904367797654/Kumpel[/url]
A teraz?Kurcze jak wklejam to mi sie wyświetla, że widać wszystko ok, a później nie znajduje tego[/QUOTE]
Dalej nie ma albumu ...
... tego nie zrobił człowiek tylko zwyrodniałe dzikie zwierze bo nie każdy kto ma dwie nogi jest człowiekiem ... Wskazane znaleźć i dla przykładu surowo ukarać !!!
... tego nie zrobił człowiek tylko zwyrodniałe zwierzę bo niestety nie każdy kto ma dwie nogi jest człowiekiem ... Wskazane odnaleźć tego "stwora" i dla przykładu surowo ukarać !!!