Jump to content
Dogomania

gosianela

Members
  • Posts

    36
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosianela

  1. [quote name='werenn']zupełnie tego nie rozumiem - jak to "okazał się"? myślał, że pies bez nauki i tresury sam załapie o co "panu" chodzi?[/QUOTE] Werenn - nie denerwuj się, cieszymy się, że Pan świadomie szuka domu dla psa, a nie zostawia przywiązanego w lesie. Panu zostały wysłane dokumenty zgłaszające psa do adopcji. Jeśli je wypełni i odesle do PAPu - będziemy szukać posokowi nowego domu.
  2. Wrzucam do nas na posokowce:)
  3. [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/262898c6c04e2af3.html[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/827/262898c6c04e2af3med.jpg[/IMG] Florka z Radomia jest już w 3miescie i pozdrawia:)
  4. Już przyjechałam do Wawy autem, w poniedziałek jadę do Radomia:)
  5. Ta niunia jedzie do mnie do DT, rozmawiałam z wetem z Radomiu - zrobi nam jeszcze sterylkę (miała mieć zabieg w sb), do zrobienia jest jeszcze miednica - ale na miejscu się okaże. na razie szukamy transportu do Gda po świętach - jeśli się nie uda pojadę po nią autem.
  6. Cześć, ja jestem po szkoleniu w Canacu - po PTT1 i 2 i po warsztatach tropowych - bardzo polecam - zaczynając od indywidualnego podejścia do specyfiki rasy - moj pies jest posokowcem - wybitnie zainteresowany wszystkim oprócz szkolenia. Szkolenie zaczęłyśmy od 12 tygodnia życia i suka chłonęła wiedzę jak gąbka - bardzo przydatne były dla nas zajecia z przywolania, gwizdek sprawdza się za każdym razem gdy pod blokiem przejdzie sarna. Reasumując, naprawdę polecam! Gosia
×
×
  • Create New...