Jump to content
Dogomania

Bolończykomaniaczka

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Bolończykomaniaczka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Ha ;) nieźle naśmiałam się przy czytaniu waszych odpowiedzi :) Dziś na spacerze mój piesek została nazwany "chomikiem na sterydach". Prócz tego jakaś kobieta spytała się, czy może wziąć go na ręce, odpowiedziałam z uśmiechem, że ma wściekliznę - odeszła z przekleństwem na ustach. Ech... czy ludzie nie rozumieją, że psy od złego trzymania mogą dostać przepukliny?!
 2. Latem prawie codziennie jeżdżę przez nieuczęszczaną, polną drogę na moją działkę. W lipcu mój bolończyk będzie miał 5 miesięcy.
 3. Jeśli podajecie prosiłabym o podanie firmy.
 4. Na ile godzin bolończyk może sam pozostać w domu? Nie ma mnie średnio 5-6 godzin. Czy piesek sam wytrzyma tyle czasu, czy może rano zaprowadzać go do znajomej na czas mojej nieobecności?
 5. 27 kwietnia jadę odebrać 2-miesięcznego bolończyka. Zastanawiam się czy to co mam wystarczy, mianowicie mam już legowisko, 3 zabawki i miski na wodę i karmę. Karmę kupię po konsultacji z hodowcą. Co jest jeszcze mi potrzebne? EDIT: Bolończyka będę miała dzisiaj lub jutro, ponieważ w planowanym wcześniej terminie nie mogę po niego pojechać.
×
×
 • Create New...