Jump to content
Dogomania

agumka

Members
  • Posts

    2083
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agumka

  1. [quote name='Mysia_']jakby były z mamą to by było pół biedy... Maluchy jeszcze ząbków nie mają i trzeba je karmić ze strzykawki :-([/QUOTE] oj, to biedactwa..... Gosiu, a czy ten podhalan przypadkiem nie jest w reportazu :) ??
  2. biedaki... sa z mama ? :( Gosiu, a czy ten podhalan przypadkiem nie jest w reportazu :P?
  3. budzi duze zainteresowanie, wiec na pewno szybko cos znajdzie :)
  4. Czy Wy też myślicie, że kilka naszych mordek chwyciło za serce ? Bo ja sama płacze jak widze Shetani :( Fajnie by było gdyby ktoś po emisji do nowego domku -> :bluepaw: :bluepaw: łapka za łapką, łapka w łapkę z Panem :bluepaw: :bluepaw:
  5. [quote name='Artemida']o dzięki :D moje roztrzepani mnie już dobija ..nawet znaleźć nie umiałam ;/[/QUOTE] nie ma za co :) BANNEREK MI NIE DZIAŁA :(
  6. [SIZE="6"][URL="http://www.tvp.pl/katowice/spoleczne-i-reportaze/magazyn-reporterow/wideo/8-czerwca/4655609"]http://www.tvp.pl/katowice/spoleczne-i-reportaze/magazyn-reporterow/wideo/8-czerwca/4655609[/URL] [/SIZE] Proszę bardzo, dla wszystkich GAP !:)
  7. [quote name='Artemida']Agumka jakbyś mogła właśnie na płytę albo zrzucić gdzieś na yt albo coś :D[/QUOTE] Musze tate pomolestować o to, bo ja sie na tym nie znam:P a on wiem że potrafi przegrywac z kasety na płyty:P
  8. Na pewno w necie będzie! A dla tych co nie widzieli, to nagrywałam na kasecie, moge zgrac na płytke :) I Mia, Hadar, Otto, Jamal i nawet Welder sie załapał :P Super wyszło. I ostatnie sceny z podkładem muzyczny Meet Jimmy!!! Mmmm :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='Kama83']do wszystkich, ktorzy tu zagladaja: u mojego weta robiono 2 tyg cesarke bokserce, za ok 5 tyg beda do wydania szczeniaki boksera, jakby ktos slyszal, ze ktos szuka, dajcie znac.[/QUOTE] wiem ze od nas ktos szukał, ale chyba dziewczyna zaszła w ciaze i nie chce podejmowac sie opieki nad psem... edit: UWAGA! Wszystkich zainteresowanych koncertem Koncert Charytatywny Psitul Mnie!, zapraszam jutro do oglądania TVP3 Katowice, o godzinie 17:45. W programie, którego prowadzącym jest Aleksander Tabor, reportaż o naszym koncercie! Wypowiadają się m.in pracownicy schroniska oraz muzycy zespołu Meet Jimmy(Przemek Nowakowski oraz Piotr Krasek) koncert -> [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=160206840711317"]http://www.facebook.com/event.php?eid=160206840711317[/URL] schronisko -> [URL="www.psitulmnie.pl"]www.psitulmnie.pl[/URL]
  10. Czy ktoś robi zdjecia Wimbo ? :)
  11. [quote name='asikowska']agumko zobaczymy co z tego wyjdzie, kończymy wątek koncertu tu na wątku (bo nas dziewczyny zaraz pogonią:) i czekamy na dobrą zabawę już niedługo na koncercie[/QUOTE] 16.06 :) a na pw napisz mi swoje gg!!! edit: UWAGA! Jutro(tj 8 czerwca) o godzinie 17:45 w TVP3 Katowice, w programie, który prowadzi Aleksander Tabor, reportaż o naszym koncercie i schronisku! Wypowiadać się będą m.in Przemek Nowakowski (zespół Meet Jimmy)
  12. [quote name='asikowska']tak na dwa miesiące już mamy i kasa spływa pewnie przez to że konta są w różnych bankach[/QUOTE] podobno z powodu afery jest wiele telefonów do redakcji o numer konta schroniska.. co wiecej Iwona zaprosiła wiele wpływowych osób od których też wpłyną pieniądze.
  13. [quote name='Justyna_wolontariat']Sisi super:loveu::loveu::loveu: macie ręke w szukaniu domków w Warszawie oby więcej :loveu:[/QUOTE] Sisi mieszka na Witosa, w Katowicach :P Łatka w Warszawie i Ami w Warszawie :):)
  14. Ja sie nie obrażam, tylko izoluje. Bo chce zeby był juz 17.06 i po całej sprawie... Troche mnie to juz przerasta. Robienie takiego koncertu to duza odpowiedzialnosc, chyba za duza. Nie radze sobie z takimi sytuacjami, a powinnam. A jak z Kilerem i jego hotelikiem ? Jest już kasa jakaś czy ciągle nic ?
  15. [quote name='Mysia_']odzywać się możesz jak najbardziej ;) ale zbędne dyskusje, które nic nie wnoszą nie są nam tutaj potrzebne ;)[/QUOTE] Zbędne czy niezbędne, obojętne. Co nie zmienia faktu że mi przykro. Nie mam po co się odzywać, przecież ja tylko szkodzę a nie pomagam :):):) tak będzie lepiej :) Z wolontariatu też zrezygnuje dla dobra schroniska i psiaków :) Chociaż nie ukrywam, będzie mi żal je zostawiać bo chciałam im pomóc, a nie wyszło. Chciałam dobrze jest jak zwykle :) Dajcie mi tylko znać jak Wimbo coś znajdzie, bo ciągle mu szukam i nic. :(
  16. SISI na włościach :) : [IMG]http://z1.przeklej.pl/prze2593/6c247ff4000ef3324dee8e94[/IMG] [IMG]http://z1.przeklej.pl/prze1414/8bc6f5e70001f30d4dee8ec0[/IMG] [IMG]http://z1.przeklej.pl/prze1677/d113b3c3000913324dee8ea1[/IMG] [IMG]http://z1.przeklej.pl/prze207/2641bb91001e15594dee8eab[/IMG] [IMG]http://z1.przeklej.pl/prze2187/55cb475a001530134dee8eb5[/IMG]
  17. Więcej sie tu odzywać nie będę. Tyle miałam tylko do powiedzenia. Intruza już nie będzie ;)
  18. A tu jest pierwszy e-mail jaki napisałam do p.Iwony z prośbą o pomoc... "Witam Od pół roku działam jako wolontariuszka w dwóch śląskich schroniskach, w Zabrzu i Rudzie śląskiej. Do schroniska w Zabrzu trafia bardzo dużo psów, niestety nie tylko z terenu Zabrza, ale i z okolic, ponieważ do niedawna schronisko to słynęło z "komfortowych" warunków, małej ilości psów. W tym schronisku nie zdarzyło się aby chociaż jeden pies został uśpiony. Od kilku tygodni do Zabrza trafia tygodniowo KILKANAŚCIE psów. Schronisko jest przepełnione, brakuje funduszy na utrzymanie. Po ostatniej wizycie kontrolnej stwierdzono że schronisko jest przepełnione. Pani Aniela - właścicielka - jest zrozpaczona. Coraz mniej psów jest adoptowanych, coraz więcej wyrzucanych. Jeszcze teraz, gdy nadchodzą wakacje i ludzie pozbywają się "problemu". Te psy walczą o życie. Jak możemy staramy się pomóc ze wszystkich sił. Organizujemy zbiórki żywności, artykułów potrzebnych dla utrzymania psa, ale niestety jest to kropla w morzu potrzeb... Schronisko to nie posiada takiego dofinansowania, jak schronisko w Rudzie. Staramy się szukać domów dla najbardziej potrzebujących psiaków, ale i tak mimo naszych starań, nie zgłaszają się ludzie, chętni adoptować pieska. Tak samo jak jedzenia, brakuje obroży. Warunkiem wyprowadzenia przez nas psa na spacer, jest posiadanie przez niego obroży. Mimo naszych wielokrotnych zakupów, nie wszystkie psy takowe obroże posiadają. Zainicjowałam zbiórkę niepotrzebnych obroży, smyczy na Facebooku, dużo ludzi podchwyciło temat, ale pewnie dużo też przejdzie koło tego obojętnie. Psów jak przybywało, tak przybywa. Schronisko pęka w szwach. Niejednokrotnie apelowałyśmy o niezwożenie psów z okolic Zabrza do Zabrza, ale pomimo tego, ludzie i tak robią swoje. Wydaje im się, że jak powiedzą że pies znaleziony przez nich na terenie Gliwic, znaleziony został na przykładowo przystanku w Zabrzu, załatwią sprawę. I tak jest. Schronisko w żaden sposób nie ma jak sprawdzić skąd pies pochodzi, skąd został przyprowadzony. Zdarzają się też przypadki przywiązywania psa do schroniskowego płotu, bądź przerzucanie przez płot na teren schroniska... Nie wiem co jeszcze możemy zrobić dla tego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Nie wiem w jaki sposób, ale bardzo chciałam prosić o pomoc. Każda pomoc jest ważna, a wiem że jest Pani człowiekiem ważnym, uznawanym i znanym w Polsce. Może Pani ma jakiś pomysł jak można by pomóc schronisku ? Myślałyśmy o prośbie o przekazanie czegoś na aukcję z której moglibyśmy przekazać dochód na schroniska. To bardzo ważne dla mnie, wolontariuszek i schroniska, a szczególnie jego podopiecznych. Oto strona schroniska, dla którego o pomoc proszę . [url]www.psitulmnie.pl[/url] Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Agata Magiera" i nie widze w tym nic, co miałoby jakikolwiek związek z artykułem
  19. [B]CZY DO WAS WSZYSTKICH DOTRZE W KONCU ZE TAK JAK WY MY TEZ CZYTAJAC I DOSTAJAC TELEFONY OD WSZYSTKICH BYŁYSMY W SZOKU ZE COS TAKIEGO ZOSTAŁO UMIESZCZONE W ARTYKULE, CZY NIE ?![/B] Nam tez zalezy na opini schroniska, zawsze mowimy jak traktujecie psy, jak u Was jest dobrze. Nawet w mailu ktory wystosowałysmy do managerki Iwony, dzisiaj napisałysmy: "Zwierzęta z "Psitula" potrzebują zarówno Pani Iwony jak i naszej pomocy. Schronisko i sterylizuje sunie i kastruje psy, szczepi i bardzo dużo pieniędzy wydaje na leczenie starych psiaków, których w schronisku jest bardzo dużo, czym bardzo nas ujęło, że mimo wieku nadal są w schronisku traktowane na równi z młodszymi, a nie usypiane. Schronisko wydaje też dużo pieniędzy na domy tymczasowe i hotele dla zwierząt szczególnie dla tych, które w żaden sposób nie potrafią zaadoptować się w schronisku. Dlatego każda forma pomocy jest mile widziana." Staramy sie zrobic wszystko aby psiakom było jak najlepiej, zeby im pomoc. Poswiecamy swoj czas zeby wyjsc z psiakami, bo pomoc im sprawia nam przyjemnosc. A teraz tutaj dowiaduje sie ze to ja "oczerniłam wasze wspaniałe schronisko", ze to ja "podaje nierzetelne informacje". Bardzo, ale to bardzo jest mi przykro, że wszystko skupia sie teraz na mnie, na pani Lidii i ogolnie na naszym wolontariacie.... To ze my wyszłysmy z inicjatywa koncertu wcale nie znaczy, ze my jestesmy wszystkiemu winne! Miejcie pretensje do SuperEkspresu ktory napisał artykul a nie do nas! Jezu, nie wiem po co sie w to wszystko tak zaangazowałam zeby teraz jeszcze za to oberwac.. jest mi w cholere przykro, ze nikt nie liczy sie z tym ze nam tez zalezy na tym aby schronisko miało jaknajlepsza opinie a widze ze wypatrujecie we mnie intruza ktory "po kilku tygodniach" postanowił zniszczyc Wasze schronisko.. Dziekuje Wam bardzo...
  20. [quote name='Beatkaa']Agumko,o co chodzi z tym potopieniem przez miasto psów??? .... Asho !!!! Naklejka i Artemida tak dbały o Ciebie :multi::multi:[/QUOTE] to były przykłady pozbywania sie psow, ale nie w Zabrzu... Tak mi to Iwona tłumaczyła. że w roznych schroniskach np. topi sie psy, wywozi do lasów itp
  21. [quote name='róża35']Agumko,proszę wyjaśnić,Twoje słowa:"celowo podaliśmy więcej psów"itd,czyli kto ,Ty i...?kto jeszcze podałał takie informacje p.W.?Czy było konsultowane z kierownictwem schroniska i jego pracownikami ,jakie informacje należy podać w sprawie ewentualnego koncertu? ,bo wychodzi na to ,że to Ty teraz jesteś odpowiedzialna za tak nierzetelne informacje o schronisku,trzeba się naprzód zastanowić nad tym co się mówi i do kogo, widzisz co się porobiło?Parę tygodni jesteś wolontariuszką w naszym wspaniałym schronisku,więc nie oczerniaj naszego schroniska,nie trzymaj się zasady ,że "wszystkie chwyty dozwolone ,aby dojść do celu",nie tędy droga,mediami rządzą inne prawa ,swój zapał i energię do pomocy zwierzaczkom należy przełożyć na bardziej przyziemne do tych cech.Powodzenia.[/QUOTE] Ja żadnych informacji nie podawałam... ZADNYCH. Jedynie maila kiedys pisałam, z prosba o pomoc, ale nie umieszałam tam zadnych informacji o schronisku. Tylko ze z funduszami kiepsko. "celowo podaliśmy więcej psów" - Iwona i jej asystent Ja w tym wywiadzie nie brałam zadnego udziału. Dzieki ze mnie oczerniasz, wielkie dzieki.. Ja pomagam schronisku jak moge, robie wszystko zeby załatwic koncert, staje na uszach zeby wszystko Iwona odkreciła a Wy mnie oczerniacie o wspoludział :/// wielkie dzieki. tyle miałam do powiedzenia :/
  22. [quote name='Bjuta']Agumko - to jest super ekspress - a nie normalna gazeta. Dziennikarzy obowiązują standardy potwierdzenia informacji. Nawet gdyby pani Iwona opowiadała, że na własne oczy widziała jak rozrywamy szczeniaki na strzępy i popijamy kocią krwią - to mają obowiązek to sprawdzić. Gdyby sobie zadali minimum trudu, to by chociaż w neutralnych szczegółach (1000 psów) się tak nie mylili. Jest to oczywiście ogromnie wkurzające, żeby nie powiedzieć lepiej. Bo z każdej takiej notatki coś tam ludziom w pamięci zostaje. Szczegóły się zacierają, ale wiedzą, że coś tam było podejrzanego chyba. Tak działa plotka. Ale pocieszam się myślą, że Ci który czytają szmatławce, nie adoptują psów ze schronisk... Nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem. Jutro będzie materiał w TV Katowice, będą te wywiady - dobrze, że p. Iwona robi co się da, no i już. To schronisko naprawdę długo pracuje na swoją markę i myślę, że nie tak łatwo ją podważyć.[/QUOTE] Ja wiem co to za gazeta ale do czego pijesz ?
  23. Iwona będzie i już to robi, mianowicie odkręca wszystkie plotki, dementuje, prostuje. Będą 2 wywiady na żywo +1 z p.Danusią o "prawdziwej rzeczywistosci" schroniska. Podobno - tak mi powiedziała Iwona. Nie chce tego zgłaszać na policję bo chce to wyjasnic najpierw z nami. Jeżeli to nikt od nas, to po koncercie sie tym zajmie. Nie chce teraz jeszcze bardziej szkodzic wydarzaniu. Opinie schroniska tez odbuduje. i na koncercie i w wywiadach. prawda jest taka ze te wszystkie pismaki napisały bzudry o ktorych ona nic nie mowiła....
  24. PODOBNO ktoś od nas wysłał maila z pogróżkami do Iwony Węgrowskiej. O tym, że nie potrzebujemy jej koncertu i ze poślemy ją do sądu za oczerniający artykuł (ktory notabene nie jest przez nia zautoryzowany...)
×
×
  • Create New...