masakra
handlarze ,bandyci!
i jeszcze śmią zaprzeczać faktom i udawać miłośc do zwierząt i opowiadać ,że pomagają ,pomagają owszem ale sprowadzając okrutną śmierć a przed nią gehenne,,,,,bezbronnych istot
tutaj ,na tym wątku czytają i udzielają uszczypliwych odpowiedzi w stylu nie ma sprawy to wymysły nawiedzonych,,,,wywózki?gdfzie tam ,,,3 psy w komfortowych warunkach do domu z ogrodem,,,,
wstydu nie mają a zamiast serca-banknot