Dzien dobry ! To teraz role w Waszej kochanej Rodzince sa jasno podzielone :eviltong:.Pancia od czarnej roboty :evil_lol:..heheh pielegnacyjno -leczniczej ..a brylancik od pocieszania i ochraniania Sabci przed "ta zla kobita z kropelkami:diabloti: :lol:" ..Kiedy jeszcze moja Xenka zyla..:-(.u nas tez byl taki podzial .Ja od tabletek ,kropelek ,masci i czesania a pancio od cmokania ..Ale i tak psinka jak przychodzil wieczor wlazila na sofe ,sadowila sie blisko mnie i kazala sie glaskac i przytulac :cool1:.Sabcia z pewnoscia Was rowno kocha taka sama wielka miloscia :loveu:.Ona czuje ,ze daliscie jej oboje inny ,lepszy swiat ,ze u Was jest bezpieczna .Kajka ucmokaj Sabunie od wszystkich cioteczek ,bo my ja tez bardzo kochamy .:loveu::cool3: