Jump to content
Dogomania

ASO12

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Tak jak już pisałam na FB, Benia i Szary zostały zabrane do schroniska w Pawłowie, a Czarnego odebrał właściciel. Aktualnie szukam DT/ DS dla psiaków. Zdecydowani chodzi mi o to aby je uratować. Zrozumiałam wszystko - jeszcze raz dziękuję za cenne uwagi. Psy głodne nie były bo zawiozłam im jedzenie na miesiąc. Są szanse na DT dla suni, teraz koniecznie trzeba ją namierzyć w Pawłowie i wyciągnąć. Nie wiem jeszcze czy tam jest kwarantanna i ile trwa. Będę wdzięczna za dalszą pomoc zgodnie z deklaracja na FB :))))) Musi się udać !!! Tylko nie zapominajmy o szarym - to taki słodziak. Super psiak choć może dla niektórych nie tak atrakcyjny na Bernardyn :((((
  2. Witajcie ! Dziękuję za pomoc ze zdjęciami !!! 1) Kontaktowałam się z Pro Equo - jeśli się zwolni miejsce to może się uda umieścić może nawet 2 psy .... U Bernardynów chyba nie ma miejsc, są na wydarzeniu, ale polecili zadzwonić na policję... psy trafiłyby to schronu w Pawłowie co nie byłoby dla nich dobre... 2) Sunia do mnie nie podchodziła, ale do pana dokarmiającego (mój sąsiad) tak :))) Podawanie jedzenia - ma miskę i z niej je, od tego doraźnego opiekuna z ręki też :) 3) Gdy do niej podchodzi nowa osoba to się wycofuje, ale łagodne, chowa się za drzewo i obserwuje, ogon lekko pod siebie, ale bez agresji. Będę tam w sobotę :)
  3. Bezdomna Sunia Bernardyn koczuje na polach we wsi Śródborze Zarośla w okolicy Ciechanowa. PILNIE poszukiwane schronienie / DOM dla Suni. Młoda, bardzo spokojna, pozytywnie reaguje na ludzi, psy i koty. Wygląda na zdrową. MAX 2-3 lata. Sunia koczuje z towarzyszem, Czarnym ... Historia znalezienia psiaków: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=285200718186143[/url] Kochani ! Kolejna historia psiego nieszczęścia tocząca się na moich oczach. Śródborze jest miejscem niezwykle urokliwym, zupełnie na uboczu, mieszkańcy tej wsi borykają się z biedą, ale mają serce dla zwierząt. Właśnie w tej wsi na ratunek czekają 3 psy.... 12 listopada wybraliśmy się na naszą działkę tuż koło wsi Śródborze w okolicy Ciechanowa. Na działce zastaliśmy dwa duże całkowicie zagubione i przerażone psy. Czarny, jak się okazało chłopak i sunia Bernardyn, oboje w wieku 1-2 lata. Czarny jeszcze dobrze zbudowany, Sunia już wychudzona i osłabiona. Oboje łagodni, wobec ludzi brak agresji ale nieufni, do innych psów i kota przyjaźnie nastawieni. Nikt z mieszkańców nie może ich przygarnąć, każdy ma już jakiegoś psa, w większości też przygarnięte wyrzutki. Czarny ma na zamiast obroży łańcuch... Czarny i Benia pilnie potrzebują pomocy - potrzebują schronienia, choćby tymczasowego. Idzie zima a psy nie mają schornienia, mieszkają w trawach, czasem ktoś coś im rzuci do jedzenia, ale nie mają szans bez Naszej pomocy....Nie przeżyją. ZATEM PROSZĘ WAS O POMOC !!! Możecie pomóc na wiele sposobów, w zależności od chęci i możliwości: - podać wiadomość dalej - popytać znajomych czy nie chcieliby dać któremuś z psiaków domu (choćby tymczasowego) - zaprosić znajomych, aby także oni dowiedzieli się o wydarzeniu – szanse na ocalenie są tym samym większe :) - przygarnąć psa (choćby dając mu dom tymczasowy).
×