Jump to content
Dogomania

Jurga

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Jurga

  CACIB-Rzeszów 2012

  Witam, proszę oo kontakt jeśli ktoś ma jeszcze miejsce w aucie, a będzie jechał z Warszawy albo okolic na sobotni CACIB w Rzeszowie. Szukam transportu dla siebie i jednego średniej wielkości psa. Dokładam się do kosztów paliwa.
 2. Jurga

  XXXIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Jarosławiu

  Witam, Szukam transportu dla 2 os oraz dwóch psów na tą wystawę (na sobotę i niedzielę) Jeśli ktoś jedzie to chętnie się dołączymy. Oczywiście dokładamy się do kosztów.
 3. Jurga

  Luksemburg 5-6.11.2011 cacib

  Witam serdecznie, Bardzo pilnie szukamy osoby, która mogłaby zabrać z wystawy w Luxemburgu do Polski psa, samca, niespełna rocznego wyżła weimarskiego. Dokładamy się do kosztów podróży. Jeżeli ktoś mógłby i chciał nam pomóc, bardzo proszę o kontakt pod adresem email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
 4. Witam, ja również szukam transportu na sobotę Warszawa-Kraków, plus pies. Proszę o kontakt gdyby ktoś miał miejsce. [email][email protected][/email] Pozdrawiam
 5. Jurga

  CAC Radom 22.05.2011

  Dziękuję za odpowiedź.
 6. Jurga

  CAC Radom 22.05.2011

  Witam, Czy jest ktoś z Radomia, kto mógłby napisać mi jak dojechać z dworca głównego do Stadionu, na którym będzie wystawa? Najlepiej autobusem.
×