Jump to content
Dogomania

jkasia

Members
  • Posts

    383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkasia

  1. Czy wiadomo w jakim wieku jest Reksio?
  2. [quote name='funia']czy w spr.psa z cieknącą ropą z ucha już coś wiadomo ? Czy udzielono mu jakiejkolwiek pomocy ?[/QUOTE] chyba nie :(
  3. Aż brakuje słów aby opisac te wszystkie przypadki. Starasz sie jak możesz pomóc kolejnemu psu a tu zaraz nastepny przypadek. Jeden gorszy od drugiego! Czy Reksio przejawia agresje wobec człowieka czy równiez zwierzat? Choc to pewnie trudno teraz sprawdzic ze wzgeldu na jego stan :( Super, że pani doktor sie nim opiekuje.:)
  4. Tak porówuje sobie te zdjecia i one sa naprawde prawie identyczne- tyko na ndjeciu czarusi ona jest wyczesana i futerko ma w lepszym stanie. To prawie identyczne psiaki-moze siostry?
  5. Kurcze słuchajcie, ja od niedawna interesuje sie sprawa psiaków z Rachowa i nie wiem za bardzo o co chodzi z tymi imionami :\ Skoro na zdjeciu jest inny psiak to z nami, w klinice jest w takim razie bardzo podobna sunia Karusia. Wklejam zdjecie Karusi z Rachowa-niestety jest słabe. Madi jak bedziesz u dziewczyn to czy mozesz zrobic zdjecie Karusi? Bo wychodzi na to , że ogłaszamy nie tego psiaka :P - choc bardzo podobne :) [IMG]http://i56.tinypic.com/2d1tkwy.jpg[/IMG]
  6. U mnie podobnie, nie moge nic wiecej wygłówkowac, nie wiem co dalej robic ehhh :niewiem:
  7. Jezu, tego sie obawiałam. Jak ona ma na ten łancuch wrócic?:-(
  8. Ojej 6? Kurcze myslałam, że tylko 4. Ojej, co robic, co robic.....
  9. No pewnie że możesz! :) Ja własnie wróciłam od psiaków. Mówie Wam są niesamowite!!! Sara jest tak spragniona uczuc, że cieżko sie od niej oderwać:evil_lol: Ona uwielbia tak podawac łapke, zakłada np na moje kolano i nadstawia główke. Mysle, że była kiedys bita bo kuli sie czesto przy ruchu reką nad jej głową. Aż ciezko nam było wyjsc z klinik tak do nas przylgneła. Potem wstawie fotki jak TZ wroci bo sa na jego telefonie. A Karusia? Słodziak jakich mało. jest taka delikatna,nieśmiało prosi o uczucia, głaskanie. Była taka zadowolona, że mogła wyjsc z klatki,że nawet nie zwróciła specjalnie uwagi na jedzenie ktore dla nich ugotowałam a było pychota-ryżyk z kurczakiem, marchewką i serduszkami. Pare serduszek zostawiła sobie na pozniej bo nie jest łapczywa w jedzeniu-w przeciwienstwie do Sary ;) Aż nie moge sobie wyobrazić, że muszą wrócic do przytuliska. nie pamietam, czy Sara była na łancuchu??? Bo Karusia to sobie wolno chodzila, to wiem.
  10. Wydarzenie Sary na FB [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=121204501321078[/url]
  11. Oczywiście :) Zaraz zrobie i wkleje link :)
  12. Wydarzenie Karusi na FB - udostepnijcie prosze :) [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=223033914427534[/url]
  13. Mała mleczna czekoladka-słodziak:rolleyes: [IMG]http://i55.tinypic.com/15frtc0.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/30w33uq.jpg[/IMG] Biszkoptowa panienka-wymiziana na maxa przez mojego TZa:p Nie mógł dalej wejsc (strasznie przezył te wizyte) wiec zatrzymał sie przy jej boksie i miaział do upadłego ! [IMG]http://i55.tinypic.com/x0oi7q.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/auifs2.jpg[/IMG]
  14. Wrzucam jeszcze kilka zdjęć psiaków z ostatniej wizyty w rachowie: Suńka, strasznie chciała byc głaskana [IMG]http://i55.tinypic.com/2w4a6vk.jpg[/IMG] tak sie cieszyła :) [IMG]http://i55.tinypic.com/ws1ta1.jpg[/IMG] Ta sunia mieszka obok poprzedniej, ma narosl na oku, która powinna juz niedługo odpaść. Piekny pychol, troszke przestraszona: [IMG]http://i56.tinypic.com/25zt8w3.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2ytqxx2.jpg[/IMG] maleństwo na cieżkim łańcuchu [IMG]http://i54.tinypic.com/2a92o8p.jpg[/IMG]
  15. Podnosze i równiez prosze o podnoszenie bazarku-ja tez zrobiłam na psiaki z rachowa-kazdy grosz jest ważny! Linki trzeba koniecznie kupic szczególnie dla tych maluchów ktore dzwigają łańcuchy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/215552-Dla-chłopaka-dla-dziewczyny-ciuszki-i-dodatki-na-psiaki-z-Rachowa-do-16.10.2011/page2[/url]
  16. Reno a mnie sie to zdjecie nie wyswietla? O jakiego psiaka chodzi?
  17. Przeglądając zdjecia chciałam jeszcze zwrócić uwage na jednego psiaka, który ma problemy skórne, szczególnie w okolicy ogona,łysiejące placki i rany- wygryzione, wydrapane- nie wiemy. Zdjecia troszke kiepskie bo psiak był dosc ruchliwy a ze mnie marny fotograf :P [IMG]http://i55.tinypic.com/2ywttls.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/sqm5mr.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2i24tb7.jpg[/IMG]
  18. Wychodzi na to, że zostały 4 [IMG]http://i56.tinypic.com/10f7r6d.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/if7629.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/25pl3eo.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2nupykw.jpg[/IMG] tak wygląda mama [IMG]http://i54.tinypic.com/n21pci.jpg[/IMG] a tak tata maluchów [IMG]http://i56.tinypic.com/sxjeya.jpg[/IMG]
  19. W sklepie karusek 3 m sa za 25 zł [url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=7492[/url]
  20. Ja tez co uzbieram na bazarku to przeleje wiec moze i z tej kaski uda sie kupic kilka linek :) Dzis byłam wyprowadzic Sare (te z guzem) i Karusie. Sara przeszczesliwa, że przyszedł do niej człowiek w odwiedziny, cały czas sie nadstawiała do głaskania. Rana dobrze wygląda choc trzeba byc bardzo ostroznym aby sie nic nie rozeszło bo bedzie masakra. karusia przestraszona, przez pierwsze 10 min nieufna ale potem sie ozywiła i nawet do lekarzy mężczyzn śmiało podchodziła-jest taka słodka.
  21. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=200367849984033[/url]
  22. Są na oddziale weterynarii UP w Lublinie ale oczywiscie odpłatnie.
×
×
  • Create New...