Jump to content
Dogomania

jkasia

Members
  • Posts

    383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkasia

  1. A oto Reksio- ten z chorym uszkiem! Zdjecie z dziś! Jest o wiele radosniejszy, juz nie trzepie tak uchem choc widac na zdjeciu, ktore to chore :( [IMG]http://i44.tinypic.com/5wfnnc.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/apfdhh.jpg[/IMG]
  2. Neruś juz wrócił do przytuliska :(
  3. Bingo! Nie wiedziałam czy na forum mozna pisac takie wyrazy i wykropkowałam:cool3: Tak został nazwany "własciciel" Reksia i suni - uważam, że jak na niego to bardzo pieszczotliwie;)
  4. Madi a kto przywiózł Karusie z Rachowa?
  5. Kochani oto wiadomosc od Pani, ktora przygarneła biała sunie "Witaj Kasiu - pozdrowienia od Daszki Słów kilka, które na pewno Cię ucieszą: Dasza śmieje się już pełną gębą, ze stadem pełna asymilacja (koty się do niej przytulają, z Naną już się bawi). Jedyny problem jaki ma to reakcja na facetów mówiących niskim głosem. Jeśli nas ktoś taki odwiedza, Dasza się trzęsie, chowa i sika ze strachu pod siebie - ten p....t musiał ją bić. No ale ten horror już za nią. Pozdrawiamy" wspaniale sie czyta takie wiadomosci no nie? :)
  6. No to teraz ma całą loże dla siebie :) A co to znaczy że źle? Czy beznadziejnie czy po prostu źle?
  7. Och, wspaniale! Powodzenia Tajga! :)
  8. Madi napisz koniecznie co z Tajgą! Nie wyobrazam sobie aby miała wrócic do Rachowa. Najwyzej ja ja wezme na DT ale nie pojdzie Tam na zime bo by chyba nie przezyła. Juz teraz trzesła sie jak było zimno a co jak przyjdą mrozy??? Acha i jak Nerus? Miał dzis obciete jajeczka? Bo biedak głoduje z powodu narkozy od wczoraj :(
  9. Piękne legowisko.Mam nadzieje, że sie zmiesci do klatki ;) Reksiowi bedzie w nim bardzo wygodnie bo ma same kosteczki i na pewno leząc na twardym odczuwa ból. Juz sie nie moge doczekać jak go zobacze leżacego jak królewicz :D
  10. [quote name='MaDi']Zanim przeczytałam Twój post to już sama napisałam o grafiku:) Musiałaś się wygadać o Tajdze:mad: jednak wszystkiego nie wiesz:eviltong: jutro wieczorkiem rodzina wpada na zapoznanie. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] O kurcze o kurcze-jestem pewna że beda zachwyceni!!!! Trzymam kciuki z całych sił!
  11. Ja tez sie ciesze. On w ogóle juz pozytywniej reaguje na ludzi wchodzacych do pokoju. Wie, że oznaczaja jedzenie:cool3: Jak widzi kaganiec to tez sie cieszy bo tam zawsze jest smakołyk;)
  12. Dzis rano byłam U Reksia i ferajny. Poszłam sama i miałam obawy jak sobie poradze. Nałozyłam kaganiec tylko do zniesienia psiaka z klatki, ktora jest wysoko, postawilam na ziemie i zdjełam! Popatrzyl na mnie i zaczął sie wpychac na kolana!!! Wczoraj tez tak robil ale mial kaganiec i myslalam, ze chce go po prostu zdjąć. A dzis bez kaganca do mnie właził:multi: Od razu sie zalatwił, zjadł i był zadowolony. Za kazdym razem jak go biore na rece to obawiam sie czy go nie połamie-jest taki chudziutki:-( Dzis kupie mu obróżke z dziurkami :cool3: Madi czy mozna załatwic przeniesienie go do dolnej klatki? To nie trzeba by go było na rece brac co spacer.
  13. Ja donosze im gotowany ryż bo jedza tylko puszki Chappi i ich kupy wygladaja dokładnie jak ta karma. A tak sie pomiesza i jest git:razz: Dzis zostawilam grafik. Jak ktos wyprowadzi psiaki to bardzo prosze o zapisanie na kartce o ktorej były. Usłyszalam cos o potencjalnym domu dla Tajgi:multi: zobaczymy jak sie sprawy rozwiną.
  14. Acha, zostawiłam na klinikach swoją 10m smycz-linke aby psiaki mogły sobie swobodniej polatać na spacerach :)
  15. evel - ja to wiem:oops: ale jak przychodzi co do czego to widzisz co robie-zapominam sie:shake: sama upominałam TZa aby tak nie robił a potem głaskałam Reksia po głowie.:stupid: Obiecuje sie skupic nastepnym razem:fadein: I wcale nie pomyslama, ze sie wymadrzasz :) Chodzi nam wszystkim o dobro psiaka.
  16. Niee, [B]małpa[/B] to nowa właścicielka suni-mamusi znalezionej na mojej działce. Sunia miała 2 dni temu operacje i teraz przyjezdza na chirurgie na zastrzyki :) A przynajmniej tak mi sie wydaje. Bożena to Ty?:cool::cool3:
  17. Własnie wróciłam! Psiaki sa cudowne a Tajga? Brak mi słów aby opisac jaki to słodziak.:) Ma jeszcze taki szczeniecy wyraz pyszczka, wywraca sie do głaskania do góry brzuszkiem, ma wiele energii, gania ptaki ale jest zarazem bardzo delikatna. Figurą przypomina charta. Czorcik to wulkan energii-idealny pies dla aktywnej rodzinki. Chyba jeszcze ma jajeczka co? Kiedy przewidywana jest kastracja?
  18. Własnie wróciłam od psiaków! Po kolei były wyprowadzane i nadszedł czas na Reksia. Ja go jeszcze nie wyprowadzałam bo odstraszały mnie jego zabki:cool3: ale poszłam z moim Maćkiem.Reksio szczekał, bo to szczekus jak juz wszyscy wiemy, ale to inne szczekanie. Pierwszego dnia szczekał z zebami i dziąsłami na wierzchu a teraz po prostu sobie szczeka merdając ogonkiem cały czas. Najpierw wrzuciłam mu kawłeczek gotowanego kurczaka-od razu mnie polubił;) Maciek sie nie bał i w sumie chciał zaryzykowac bez kagańca no ale nawet nie wiem czy Reksio został zaszczepiony w razie dziabnięcia. Takze włozylismy kaganiec z mieskiem w środku i na spacerek. Jego chudość przeraża(łzy nam płyneły po polikach na jego widok) ale wola życia wprowadza w euforie. Był mega łagodny, podchodził do głaskania prawie cały czas. Nie lubi kaganca i probuje go zciągnąć o liscie, trawe itp ale to juz zupełnie inny pies niz kilka dni temu!!!! bedzie wspaniały towarzyszem kiedys dla kogoś! Widac ,że probuje pomalutku zaufac człowiekowi choc w oczach ma jeszcze wiele strachu. Ale jestem dobrej myśli. A tu Reksio sprzed godzinki http://www.youtube.com/watch?v=IML9xLK_iMs
  19. Zrobione ! :) Tajga jest fantastyczna :)
  20. Kochani, może znalazłoby sie wiecej ochorników do wyprowadzania psiaków, ktore obecnie przebywają w klinice? Chodzi mi o te 2 co z Rachowa przyjechała. One cały czas siedzą w klatkach, nie za dużych i bardzo sie ciesza z kontaktu z człowiekiem. Madi co o tym sądzisz? Ja moze przywiesze kartke na ktorej bedziemy odhaczac godziny spacerów?
  21. Kochani zrobilam nowy bazarek-zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/216513-LINKI-zamiast-ŁAŃCUCHÓW-dla-psiaków-z-Rachowa-ciuszki-dla-dziewuszki!-do-27.10.2011?p=17858389#post17858389[/url]
  22. [quote name='MaDi']Jeszcze nie wiem, gram na czas:evil_lol: Jak się okazało Nero ma jeszcze jajka:-o chcieli mu obciąć dzisiaj ale każdy dzień opóźnienia to jeden dzień dłużej w Lublinie, mamy tydzień na 100%:multi:[/QUOTE] a to jaja :) Ja bylam pewna, że juz sie pozbyli jego kohonas :P
  23. Madi a kiedy bedziesz jechała do tej dwójki,która została u "właścicieli" ? Może bym sie z Tobą zabrała i porobie nowe foty.Bede ogłaszała je pojedynczo a im wiecej zdjec tym lepiej :)
  24. moze uda sie kupić za te cegiełki z allegro? Wodze, że dobrze sie sprzedają.:)
×
×
  • Create New...