Adoptowany jako szczeniak do pilnowania podwórka starszej Pani z młodym synem, który miał psa wychowywać i się nim opiekować, ale syn wyjechał i…… 17.07.2012 Pani oddała psa , z którym nie potrafi sobie poradzić sama. Pies niewiele umie, kocha ludzi, dobrze dogaduje się z innymi psami. u nas został wykastrowany. Potrzebuje Ludzi, którzy dużo będą z Nim spacerować, a wręcz biegać , czy jeździć na rowerze, bo jako 1-roczny *huskowaty mieszaniec tego właśnie potrzebuje najbardziej. Pies skacze na każdego jest bardzo energiczny i strasznie ciągnie na smyczy. W boksie siedzi z sunią i jest ok.
Telefon w sprawie adopcji : 77-45-45-902
[IMG]http://i47.tinypic.com/ws6a0i.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/282qotz.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/24qqng4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/23j0ne8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2wlvs5v.jpg[/IMG]
Informacje będą aktualizowane na bieżąco :)