Jump to content
Dogomania

Madzialenos

Members
  • Posts

    858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Madzialenos

  1. Ok spoko ma byś słonecznie ja jeszcze spróbuje fotografa ściągnąć ale wątpliwe to :(
  2. Siedział dzisiaj sobie Manguś chyba z portosem w boksie i wypatrują domku :)
  3. Czekam na rozwój sytuacji :)
  4. Odświeżam wątek zdjęć na razie brak fotograf się nie odzywa i takie to umawianie się ;/
  5. Sporti jest jak najbardziej przyjazny więc 100 % adopcyjny Lipka jest trochę szczekliwa a mój początkowy Misio ojej cudowny w świetnym domku ahh :D
  6. dzień dobry tineczko :*
  7. [quote name='Ewelinaaa']Kolejne nowości w schronisku: [B]OLA[/B] Młoda, około roczna, przemiła suczka. Porzucona, bo była w ciąży? Została zaadoptowana na podwórko, ale 24.07.2012 powróciła. Wiemy teraz, że jest na pewno psem domowym, kochającym wszystkich ludzi, dużych i małych. Świetnie dogaduje się z psami, dobrze chodzi na smyczy, bardzo „popularna” wśród wolontariuszy. [IMG]http://schroniskowopolu.pl/wp-content/uploads/2012/08/OLA-2012-08-081.jpg[/IMG] [IMG]http://schroniskowopolu.pl/wp-content/uploads/2012/08/OLA-2012-08-08.jpg[/IMG] [B]BASZA[/B] Adoptowany jako szczeniak do pilnowania podwórka starszej Pani z młodym synem, który miał psa wychowywać i się nim opiekować, ale syn wyjechał i…… 17.07.2012 Pani oddała psa , z którym nie potrafi sobie poradzić sama. Pies niewiele umie, kocha ludzi, dobrze dogaduje się z innymi psami. u nas został wykastrowany. Potrzebuje Ludzi, którzy dużo będą z Nim spacerować, a wręcz biegać , czy jeździć na rowerze, bo jako 1-roczny huskowaty mieszaniec tego właśnie potrzebuje najbardziej. [IMG]http://schroniskowopolu.pl/wp-content/uploads/2012/08/Basza_.jpg[/IMG] [B] BURBON [/B] Oddany przez właściciela 18.07.2012 3-letni mieszaniec labradora, bo…. Dużo energii, mało czasu na spacery i… zaczął uciekać, stawiać się do psów i właścicieli. Rzeczywiście nie toleruje innych psów, ale jest w miarę posłuszny. Bardzo ciągnie na smyczy. W doświadczone ręce osoby, która znajdzie dużo czasu na na pracę z psem o dużym potencjale intelektualnym i chęci do pracy z człowiekiem. [IMG]http://schroniskowopolu.pl/wp-content/uploads/2012/08/Burbon-2.jpg[/IMG] [IMG]http://schroniskowopolu.pl/wp-content/uploads/2012/08/Burbon.jpg[/IMG][/QUOTE] zaktualizuje później :)
  8. [quote name='dagaa111']na razie zrobiłam kilka ogłoszeń [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/cygan-czeka-juz-3-lata-czy-ktos-odmieni-21090985.html[/URL] [URL]http://opole.olx.pl/cygan-czeka-juz-3-lata-czy-ktos-odmieni-jego-los-iid-425650047[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Cygan,70064[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Cygan-czeka-juz-tak-dlugo-Czy-ktos-odmieni-jego-los--id46582.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,59212,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/118703/Cygan-czeka-juz-3-lata.-Czy-ktos-odmieni-jego-los/?/[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13058,cygan.html[/URL][/QUOTE] Dziękujemy <3
  9. [quote name='Beatkaa']Możemy liczyć po cichutko na jakieś fotki ?? :razz:::razz:[/QUOTE] Nie zapeszając jeżeli wszystko pójdzie po dobrej myśli i wszystko wypali będzie sesja zdjęciowa więcej nie piszę żeby nie zapeszyć :)
  10. [quote name='pamela555']Szaza jest śliczna :loveu: Dodałam wątek w sygnaturze[/QUOTE] dziękuje bardzo cioteczko :* Jeżeli pogoda dopiszę jadę w sobotę odwiedzić psiaki :)
  11. Ok dzięki dzisiaj wieczorem się dowiem bo Państwo mieli jechać albo do Wrocławia po Donka albo do Opola :)
  12. bo w sobotę dzwonił jakiś pan w jej sprawie i miał oddzwonić najwidoczniej nie oddzwonił :(
  13. Wątek zaraz zaktualizuje Maxio jest przekonany całkowicie ślepy ale cudowny a jak się cieszy do nowych osób storma widziałam ale nie wiem nic o nim :) [SIZE=3][B] Ogłoszenie/ informacja cioteczki : Który z naszych opolskich psiaków nadawałby się do domu ale w formie stróżowania tzn. zgłosiła się do mnie rodzina z zamiarem adopcji psa w typie onka/donka mają już jednego psa tej rasy i poszukują drugiego takiego co dużo szczeka i wyglądem odstrasza nieznajomych. [/B][/SIZE]
  14. [quote name='Beatkaa']CzarnaWdowa,bardzo fajnie napisałaś o suni i zawarłaś dużo cennych informacji :) Na pierwszej stronie jest tekst,w którym mowa,że nie za bardzo potrafi chodzić na smyczy więc chyba trzeba zmienić :)[/QUOTE] Informacje brałam ze strony schroniska osobiście z nią nie byłam na spacerze i nie wiem jaka ona jest :) już aktualizuje info :)
  15. A co do nuny kontaktował się może jakiś pan w jej sprawie ?
  16. [quote name='yoshi22']Zdjęcie może nie jest jakieś super, ale chciałam pokazać jak Axo się pięknie kąpie :) Uwielbia wodę, w taki upal to by najlepiej cały dzień w tej wanience siedział, ale chyba nie ma się co dziwić ![/QUOTE] haha jaki fajny axo ale taki grzeczny w tym baseniku :D
  17. [quote name='yoshi22']Gruni dał radę w upał, jak widzi i czuje ciasteczka to nic mu nie przeszkadza ;) Z innymi psami nie ma problemu, ale zaczepiony się odpłaca.[/QUOTE] Ojj tak straszny z niego łakomczuch :D
  18. No właśnie cygan siedział z Baszą i w sobotę rano zaczęli się gryźć i Cygan siedzi sam chyba stosunek do psów negatywny
  19. Ciekawe jak psiunie wytrzymują dzisiejszy upał a szczególnie Gruni biedaczek
  20. Witam was cioteczki upał jest nie do wytrzymania chyba z 40 stopni w cieniu masakra jakaś a tinusi zdjęcia jakie śliczne ojej słodka mała <3
  21. Dobrze ja się żegnam serdecznie i idę lulać bo jutro trzeba rano wstać i masa obowiązków pa ;)
  22. [quote name='Ewelinaaa']No tak u was to inna pora dnia. :) My to już za niedługo do łóżek skaczemy, ale bez Tiny. Tina od mojego łózka woli swoją poduszkę, albo podłogę. :D[/QUOTE] To dobrze przyszli właściciele nie będą mieć kłopotu z psiakiem co wskakuje do łóżka ;)
  23. Ehh jest tam tyle pięknych psiaków aż nie wiadomo którego pierwszego ogłaszać :(
×
×
  • Create New...