Witam.
Jestem z forum soshusky. Lukas ma tam założony wątek. Robiłam mu ogłoszenia dosyć dawno i chciałabym je teraz odnowić.
Chciałam się zapytać czy mogłabym kilka fotek Lukasa z tego wątku wkleić na forum soshusky aby tam odświeżyć też wątek i czy macie może możliwość zrobienia mu jakiś nowszych fotek ?