danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
no włąśnie...zobaczymy co powie pani kierownik... jedno jest pewne że teraz juz nie można odpuścić...zapytałam w tymczasie gdzie zajmują się trudnymi przypadkami i czekam na odpowiedz....ale jakby nie mieli miejsca to mam jeszcze jeden świetny namiar..... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam.....rozmawiałam z pracownikiem....bardzo miła pani..... lada chwila ma przyjść kierowniczka....osoba decyzyjna i do mnie oddzwonić...bo pracownik nie chciał się wypowiadać w sprawie zakładania kagańca i spacerów...czemu nie ma się co dziwić... kiedy dzwoniłam Fox był na wybiegu leżał sobie spokojnie....i sie nie podgryzał...:) ale pani mówi że zaraz jak mu sie cos przypomni to zacznie działać...ten ogonek mu amputowano i teraz bierze sie za nogę...lekarz który Foxa oglądał i w którego lecznicy dokonano amputacji powiedział że jest to choroba sieroca..... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Jestem na zaproszenie,niestety moge pomoc tylko finansowo grosikiem gdy znajdzie sie DT....Biedulek....Trzymaj sie psinko....[/QUOTE] dzięki...super...:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
nie jest to duży wydatek - 45 zł ale zupełnie bezsensowny jeśli nie będzie fizycznej możliwości żeby mu ktoś go zdejmował przed jedzeniem i zakładał po i jeśli piesek nie pozwoli go sobie założyć......bo tak tez może być.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
są!!!! znajdłam...niech żyje google....może szczekać, pić i dyszeć..tak napisali;) obadam ceny.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
może głupie pytanie....a są takie kagańce żeby pies mógł pić wode mając go założonego??...no bo jeśli tak to do jedzenia można by ściągać...na jakiś czas...ale przynajmniej nie miałby 24 h na dobe na pożeranie samego siebie.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='unixena']Dobry pomysl dzwon jak najszybciej jutro ,kazdy dzien jest na wage zlota .To jest byc albo nie byc dla pieska .Z tym kagancem to raczej bym zaczekala .Pies przeciez musi pic i jesc .A jak mu go zaloza to bedzie nastepny problem ...Watpie tez ,by pracownicy latali kazdorazowo po jedzeniu ,by pieskowi go zalozyc .Musi byc inne wyjscie ....Psa przede wszystkim nalezy zawiezc do weta .Bo tak nie bedziemy wiedziec co mu wlasciwie dolega .[/QUOTE] tak sobie myśle że to weterynarz chyba podejmuje w schronisku decyzje o uśpieniu...czy jak to jest???? -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
ok więc powiem im że bedziemy szukac domu tymczasowego i zbierac deklaracje....a w między czasie gwarantujemy spacerek kilka razy w tygodniu.... i spytam ile nam dadzą czasu na zabranie go ze schronu..... kurde no jakbym nie miała w domu dwóch samców to wziełabym go na podwórko na próbę i możaby spokojnie zbierac deklaracje...ale to duzy niewykastrowany pies...za płotem jest suka sąsiada i moje dwa napalone małe kundelki...jak dla niego na jedno ugryzienie.... i reszta rodziny boi sie tego wszystkiego.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='KoKo90']tak teraz patrze na Zumi gdzie znajduje sie to schronisko, i jesli rzeczywiscie na ulicy przejazdowej, mimo iz jest to za miastem to jezdzi tam sporo autobusów, chociażby W, wysiadamy na ulicy Głównej, przystanek Urbanowice sklep skąd do przejazdowej mamy minute na nogach, nie iwem w ktorym miejscu dokladnie znajduje sie schronisko ale przeciez przejazdowa nie jest az tak długa. Mozna tez wysiąść od strony zakładów na Tychy Lear (jezdzi tam: 21, 400, 128, 36, T, 696.) przejsc przez tory i wychodzimy prosto na Przejazdową, tylko od drugiej strony. U mnie ciężko z czasem, praca, dwa psy ktorymi tez trzeba sie zająć, nie obiecuje ale postaram sie tam zajrzeć, dopytać o psiaka, jesli bedzie taka mozliwosc to nawet i poswięcic mu troche czasu. 5 minut drogi od przejazdowej znajduje sie osrodek na ktorym trenuje agility jest tam spora łąka mogła bym z nim popracowac, jakos oswoić, tylko trzy podstawowe pytania: 1. Czy nie bedzie za pozno 2. Czy schronisko wogole sie zgodzi zeby brać psiaka na spacery itp 3. Czy to wogole coś da... :([/QUOTE] założycielka wątku pisała że nikt nie broni wolontariuszom tam działać...ale nie wiem jak na tym etapie...kiedy już jest zakwalifikowany do uśpienia.... myśle że jak Kaja wejdzie to nam rozjaśni sprawe...a ja chyba nie bede czekać i zadzwonie jutro z rana na ten numer...postaram sie cos dowiedziec.....moze jak poprosimy o czas to go dostaniemy...i piesio dostanie...mogę też pszesłać im kase na ten kaganiec żeby on sie nie gryzł.....co myślicie???? -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
w schronisku juz jest umowa o uśpienie więc musimy szybko działać.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
a Emma ma jakiś tymczas? tak? -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
danavas replied to efra's topic in Już w nowym domu
Superowa dziewuszka:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Kaja555 a jak jest z kontaktem ...czy mamy się przez Ciebie kontaktować ze schroniskiem czy np ktoś z nas może zadzwonić na nr podany w pierwszym poście i pytać o psa...i wtedy ewentualnie dogadać sie jak by można z nimi wspólnie psiakowi pomóc.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
kurcze a z drugiej strony czy możliwe jest żeby takie zmiany spowodowały że piesio odgryza sobie ogonek??? wszedzie gdzie czytałam to było przy chorobie sierocej właśnie...ale niech sie wypowiedzą kompetentne osoby...bo ja to moge sobie tylko gdybac i szperac w internecie... -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
nie mogłam sie powstrzymać...walczyłam też ze sobą i ..przegrałam...ale mam ciapki:) -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
i z każdym dniem silniejszy:) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
danavas replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
dobrej nocki Pimpusiu...niech sie oczko szybko goi i nie rób już zielonych kupek z kosmosu...a Hasło :Pimpek...jak media nie dla idiotów powinno byc na jego ogłoszeniach wyborczych:) -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
juz po walce;) -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
zrobione:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/206484-%C5%9Awi%C4%85teczny-kiermasz!!!!-do-5-maja-%2822-00%29?p=16742201#post16742201[/url] rozgłaszajcie ciotunie...niech idzie w świat!!!!! -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
może dałoby sie umówić ze schronem żeby dali konkretnie termin do którego moga poczekać..Kaja555 jest to możliwe wogóle??? jeśli mielibyśmy w zanadrzu kilka lub więcej dni na działanie to jesteśmy w stanie coś nazbierać na tymczas...albo chociażby na badania dla niego??? -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=126194874123546&pending#!/event.php?eid=126194874123546[/url] wydarzenie Foxa -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
ok to ja robie bo widze że nie wejde nikomu w parade z dublem:) zaraz będzie ready:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
a jest szansa żeby go weterynarz obejrzał i zbadał tak jak supergoga mówi czy to nie jest choroba...i ewentualnie ile by to mogło kosztować??? -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
kurde...juz tak myśle a moze da sie troche odwlec to uśpienie...może jakby mu kaganiec założyć...tak doraźnie żeby sie biedaczek nie podgryzał.... ja mogłabym go rozliczać bo puki co mam finanse tylko jednego pieska i bazarki więc z tym nie ma problemu...tylko fakt że deklaracji nie zbiera się w jeden dzień... czy ktoś mu robi wydarzenie na fb? bo jak nie to ja moge zrobić... ale lepiej jedno że by sie nie dublowały.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
moze pytaj po tymczasach???? czy ktoś ma miejsce i warunki dla Foxa????... puki co ja moge tylko tyle...gdyby to było bliżej.... chętnie też zajmę sie zbiórka kasy na bazarkach.... a co myślisz jakby miał wydarzenie na fb i tam byłby podany numer konta....