danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
cioteczki :( Jamor nie ma miejsc...jest kolejka i mówił że nie wie nawet czy coś w czerwcu się zwolni..... jeszcze czekam z jednego miejsca na odpowiedź gdzie pytałam kilka dni temu ale puki co cisza..... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
trzeba go zabrać z tego schronu bo mój limit na bezsenne noce się wyczerpał.....wygladam jak zombie:) ja nie umiem banerków dodawać:( -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
nic to..spać iść trzeba bo jutro znów do pracy...nie ma litości...:) a zapomniałam wcześniej napisać że ja też nie spałam prawie całą noc....dziś chyba wszyscy w nocy myśleli o Foxie-Fuxie;) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']idziemy spac kochana.... ty po dlugiej pracy i tyle sie tu udzielasz.... ja osobiscie jestem dopiero czeladnikiem tutaj, nie znam tymczasow, nie mam dojsc ani znajomosci....ucze sie ,,,, czytam .... podobno najlepsze domki znajduje sie dzieki poczcie pantoflowej....[/QUOTE] jesteśmy na tym samym wózku...ja też raczkuje na dogo...to co wiem to z trucia tyłków tym doświadczonym:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
nie bedzie mnie teraz na formu za czesto bo wyjezdzam i dostęp do neta słaby...będe sledzić na bieżąco przez telefon(który jednak nie chce mnie logować na forum) i jak coś sie urodzi to wyżebram dostęp choć na chwile u kogoś i napisze.... może któraś z was coś znajdzie....ja jutro do Jamora zadzwonie...i rano jeszcze wejde i powiem co mi odpowiedział.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
to jest tylko propozycja.... wy tak samo możecie pytać o tymczas...to że rozliczam pieska i o niego zabiegam nie daje mi wyłączności na pomoc jemu i każda z was cioteczki jak ma kontakty i czas to fajnie jakby coś kombunowała...działąjmy wspólnie.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Danavas,ja rozumiem,że takie warunki muszą kosztować,ale skoro ten pan wziął kiedyś psa na bezpłatny tymczas,to może da się go uprosić o trochę niższą cenę w tej szczególnej sytuacji,bo w zasadzie Fox powinien tam trafić na już.[/QUOTE] kochana to nie ten pan wziął na bezpłatny tylko Rodzinkowo:) a potarguje się jutro:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
nie wiem tak palnęłam że nie ma.....Rodzinkow jest obok i nie ma problemu z relacjami od psa i zdjęciami:) a jeśli ja go zabieram ze schronu i za niego ręcze to przecież nie zapomne o nim i będę go promować ile sie da:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
rodzinkowo pomoże:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
w każdym razie jutro będę sie jeszcze targowac bo miejsce świetne...... nie wiem jaką mam kwote rzucić wyceńcie to jakoś cioteczki:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
a pomyślcie dziewczyny ile by kosztowało jezdzenie w tą i spowrotem do weta jakby był chory...a tu jest to gratis -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']gdzies stalo ze Gora Kalwaria .... szukalam w net, ale nic sensownego nie znalazlam, ma ten ktos nick na dogo?[/QUOTE] no właśnie niema...to jest pan na emeryturze który całe dnie spędza z pasami i nie wiem czy ma neta:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
z tego co wiem to jamor wyprowadza psy kilka razy dziennie nie wiem dokładnie ile ale sa w kojcach z wybiegiem.....a Fox jak zostaje choć na chwile sam to sie od razu podgryza więc jescze sie wstrzymałam z pytaniem jamora o dt bo nie tędy droga aby go tylko przenieść ale też leczyć......ale mam do niego nr tel i jutro zadzwonie spytam jak on to widzi i czy ma miejsce wogóle.... w td zaproponowanym przezemnie jest tylko kilka psów prywatnych tego pana..... a kontaktuje sie z nim przez rodzinkowo(pan Robert z żoną)...nie wiem czy kojarzycie to Ci co zabrali Ramzesa(szydłowieckiego) na darmowy tymczas od yumanjii...bo są z jednej miejscowości.... ja jeszcze popytam o ewentualne targowanie....i jutro zadzwonie do Pana Roberta wypytać konkretniej...piszcie o co mam pytac i ponawiam pytanie co do waszych oczekiwan odnośnie ceny i warunków w tymczasie.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
cioteczki a ile wg was powinien kosztować taki dt który zapwenia to co napisałam (i pewnie jeszcze pare innych rzeczy których z powodu braku czasu nie obgadałam telefonicznie).... i czy macie możliwość znalezienia takiego miejsca...... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
kurcze...Fox to duży pies z ogromnymi problemami...taki standardowy tymczas nie jest w stanie zaspokajać jego potrzeb non stop....a tu jest taka możliwość... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']zacznijmy wiec deklaracje liczyc ponawiam pytanie czy bylabys gotowa zostac ksiegowa?[/QUOTE] już napisałąm wyżej że będę go rozliczać:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
sam powiedział że można mu płacić z tygodnia na tydzień...to bardzo sprawę ułatwi... a zaznaczam że nie mówimy tu o wyprawadzaniu psa kilka razy dziennie ale o byciu z nim non stop do puki nie wydobrzeje..i kompleksowej pracy nad jego stanem psychicznym....oprócz deklaracji będę robić mu bazarki odkładać kase na czarną godzinę..... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']po 10h w pracy musisz padac na nos!!? co to za wyzysk....i w dodatku w swieto.... dobre wiesci przynosisz... ale ja najpierw zadam Tobie pytanie: co myslisz o propozycji dusje, zeby schron sie dolozyl do kosztow DT? to bylby prawdopodobnie niezly precedens!!! albo zeby dokladali do kosztow weta, bo takich nalezy tez oczekiwac.... od kiedy bylby ten domek ? czy domek bedzie uczestniczyl w szukaniu DS, po rekonwalescensji Foxa? co bedzie, jezeli zabrakloby gotowki dla Foxa? kiedys tam? co piszesz o tym domku podoba mi sie, a czy mozna gdzies zobaczyc jego website? znasz go osobiscie?[/QUOTE] chciałabym odciąć się od jakich kolwiek rozmów na temat tego co schronisko mogło zrobić a nie zrobiło...nie mnie to oceniać i na prawde jeszcze chwile temu nie wiedziałam że takie schronisko istnieje....ale jak będę dzwonić to spytam czy jest szansa na jakieś wsparcie finansowe ze strony schronu jeśli takie życzenie wyrażacie.... nie znam osobiście osoby która ma tymczas...ale zaufane i znane mi osoby gwarantują jego 100% profesjonalizm.... domek jest choćby od zaraz..... dom gwaranuje wszelkie wsparcie w zakresie szukania ds... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
bazarek Foxa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206579-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Foxa..do-5.05.2011-godz-22-00?p=16752997#post16752997"]http://www.dogomania.pl/threads/206579-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Foxa..do-5.05.2011-godz-22-00?p=16752997#post16752997[/URL] -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
aha zapomniałam dodać że jest gwarancja że piesek nie będzie zostawiany sam aby się nie podgryzał:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
dodam tylko że po drodze wsiąde do auta i pojade do schronu po Foxa...poręcze swoim nazwiskiem że biorę psiaka.....będę go rozliczać i robić bazarki...zacznę od cegiełkowego.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
nie było mnie cały dzień bo machałam dziś 10 h w pracy ale mam super wieści...mamy tymczas:) koszt 500 zł miesięcznie...pozornie dużo ale to sprawdzone miejsce i daje sobie obciąć obie łapki że trudno nam będzie znaleźć coś lepszego w cenie: - karama dla pieska - gwarancja opieki 24 h /dobe..... - praca nad jego stanem psychicznym..pan jest hodowcą owczarków i zajmuje się trudnymi przypadkami - dojazd do weta gratis - informacje na wątku na bieżąco o stanie psiaka + zdjęcia - możliwość płatności tygodniowej a nie miesięcznej jeśli nam się posypią deklaracje.. - tyle miłości ile tylko Fox zdoła przyjąć bo to jest osoba która nie pracuje i całe dnie spędza z psami - Fox będzie tam na pierwszym miejscu...jeśli będą mu przeszkadzać inne psiaki dostanie tyle miejsca dla siebie ile będzie potrzebował - transport psa ze schroniska obiecany przez tymczas... droga z Góry Kalwarii do Tych i z powrotem 200 zł czekam na pytania i sugestie -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
myśle że jakby kołnierz zdał egzamin to już by w nim latał...oni tam naprawdę bardzo są za tym psiakiem.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
źle napisałam...zauważono że sie strupki pojawiają a nie goja ;) temat z kagańcem został urwany....ale będę chciała do niego wrócić... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
ok tak szybciutko bo lece do pracy...... nie wiem od czego zacząć....piesek zostanie uśpiony tylko wtedy jeśli będzie sie okaleczał nadal ze zwiększonym nasileniem.....ale w razie kryzysu od razu nas poinformuja....także mamy czas na zbieranie deklaracji...Kaja napisz to prosze w tytule wątku lub pierwszym poście że zbieramy na dt.....i zagrzewam cioteczki do rozgłaszania wątku bo widać światełko w tunelu....po rozmowie z pania kierownik raczej wykluczyłabym zmiany neurologiczne bo piesio ewidentnie robi sobie krzywdę jak zostaje sam lub kiedy nie ma jakiegoś ciekawego zajęcia...koło niego muszą byc ludzie...przeniesiono go na wybieg gdzie stale ktos z pracowników się przewija i dziś zauważono że strupki się goją...czyli ich nie podgryza.....jak szybko zadziałamy to go uratujemy...zobaczycie!!!!