Jump to content
Dogomania

danavas

Members
  • Posts

    11967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by danavas

  1. Bobi juz ma swojego psa przewodnika:) Demol złapał go za smycz i biegali razem po całym placu...często tak robił na spacerach...wyglądało jakby pies prowadził pana...ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam...myślałam że się zsikam ze śmiechu:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc00254mb.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4200/dsc00254mb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc00248v.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7678/dsc00248v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/dsc00250j.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/525/dsc00250j.jpg[/IMG][/URL]
  2. a potem Bobi miał kąpiel...bo powiem szczerze ...fiołkami nie zapodawał...
  3. Bobi miał dziś odwiedziny: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/813/dsc00237o.jpg/"][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/3443/dsc00237o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/857/dsc00241e.jpg/"][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/9845/dsc00241e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc00238pq.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6093/dsc00238pq.jpg[/IMG][/URL] mama Ady i Olki prosiła o zaznaczenie że dzieci nie są do adopcji.... laski tak go wymęczyły że od razu poszedł w kimę:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/709/dsc00245kby.jpg/"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/3060/dsc00245kby.jpg[/IMG][/URL]
  4. byliśmy u innego weta...ostatecznie Bobi ma 8 lat:) stwierdziło to dwóch wetów w schronie i dzisiejszy..więc nie jest z niego taki staruszek:) dostał tabletki na kaszelek....8zł a wizyta gratis wraz z życzeniami powrotu do zdrowia...:)
  5. Rodzinkowo napisze na wątku jakie są ustalenia weta i jakie leki zostały kupione....
  6. daję dyszkę na miesiąc do końca roku..więcej nie uciągnę niestety...
  7. niedługo się zrobi głośno;)
  8. Tysia to wybierz proszę jakiś tytuł i wyślij Kasi...możesz?
  9. superowo bazarkowo...wizyta u pana doktorka umówiona na 30go maja na godzinę 20:30 :)
  10. jadę do pracy wrócę po 20tej to napisze co i jak...jakby co to Justyna ma mój nr
  11. [quote name='marra']Dziś wieczorem podeślę moja deklarację, wybaczcie za takie zwlekanie tylko poproszę dane do przelewu. Bobi jesteś wspaniały !!!! :D[/QUOTE] masz zapchaną skrzynkę
  12. Bobi mógłby mieć wizytę nawet jutro, ale muszę sprawdzić w pracy kiedy mam wolny dzień i kiedy moglibyśmy pojechać...50% zniżki dla bezdomniaków:) tak powiedziała pani w rejestracji:)
  13. a dziś Bobi dał popis na całe osiedle:) jechało pogotowie a ten muzykant jak usłyszał...zadarł głowę i wył jeszcze długo po tym jak syreny ustały...hehehe...niezły jest:) Buziaki dla cioteczek od Bobiego...idziemy spać:)
  14. [quote name='Kalva']poprosiłam dobre duszyczki z fb o wsparcie na konsultację, zabieg, leczenie - już jest pierwsza osoba, która chce pomóc Bobiemu odzyskać wzrok! Musimy wstępnie ostrożnie obliczyć ile nas wyniosą dojazd w obie strony, konsultacja, pi razy drzwi operacja - jakieś widełki trzeba ludziom wstępnie podać, by mogli pomóc:multi:[/QUOTE] zmieszczę się w 130-150 zł w obie strony... a jutro zapytam ile miałaby kosztować konsultacja..fb się rozhulał...dobrze:)
  15. [quote name='Kalva']danavas jesteś?[/QUOTE] ano........:)
  16. słodkich snów Foxowaty:*
  17. [quote name='Ty$ka']Do treści dodane dwa ostatnie zdania :p. Można go ogłaszać :) Bardzo się cieszę, że M. się rozkręca.[/QUOTE] No i git ...jeszcze tytuł i wysyłamy do Kasi...:)
  18. A ja czekam na zrzeczenie się przez babcię pieska...w dniu w którym zabrali Misia do dt Marta obiecała że wyśle....
  19. A może: "Misiek nie szuka domu...Misiek szuka Ciebie" ?
  20. jak za kilka dni dostaniemy następne to będzie się jeszcze bardziej podobać...a jak pojadę z Bobim do okulisty to zajadę do Tobiego w gości:)
  21. [quote name='zachary']Ja byłam u dr Garncarza ze Ślepaczkiem ze schroniska w Hajnówce i nic nie zapłaciłyśmy za konsultację, czyli badanie w kierunku przyczyny niewidzenia i rokowań.[/QUOTE] to byłoby super:)
  22. [quote name='jusstyna85']Jak zobaczylam początek,to serce zaczęło mi szybciej bić...:) Super wieści:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ten z długą sierścią taki zadziorny?:)[/QUOTE] tak to jest Jakub...11 lat.. ale wszystko idzie w dobrym kierunku już się o siebie poocierali i zero stresu.... trzeba tu ludzi sprosić żeby na warszawskie salony zarobić;)
  23. a teraz idziemy do lasu testować zachowanie poza placem....
×
×
  • Create New...