ja kiedyś bardzo chciałam mieć doga , ale one są jednak dla mnie za duże mnie ciągnie do małych psów....bardzo małych nawet :D
Moim marzeniem jest czi albo taka Psotka z mojego schroniska ,ale nie mam szans na drugiego psa na razie ze wzg na rodziców i Gaję
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Qlhip9tt6pM/TlU_zZS3ZAI/AAAAAAAARyY/v__zZ2x1u_8/s640/DSC_4785.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pb5qq5LTWs0/ToYrd8kBmiI/AAAAAAAATO0/OwfKR944A1A/s640/IMG_1241.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HG-a98bjneE/TnZKtO6tY6I/AAAAAAAASbI/gjN5gWz6ncw/s640/DSC_5893.jpg[/IMG]
Jak na razie to tylko pozostają mi tylko spacery z Psotką w schronisku :(