w końcu dogo zadziałało....
Był pierwszy tel o Lusię...niestety musiałam odradzić bo mieszkałam jeszcze z tym Panem jedne sunia, a wiadomo jaka jest Lusia..Pytał mnie o inne psy, dlatego podałam mu nasza psitulową stronę mam nadzieję że na 1 się nie skończy :)