Dobra to chyba jednak pojadę z wami!! :) na którą jutro będziecie? A i właśnie PROSZĘ SIĘ posmarować filtrem( ja dziś wróciłam ze spalonymi rękami ;( )
Ania> ja się już umówiłam z moimi dziewczynami..a nie wiem czy dam rade skombinować kasę na bilety na nd,....;/ bo w tyg też chciałam przyjechać bo wolne.....
nie,nie ja i pisanie to zły pomysł a moja polonistka , cóż jest zbyt wymagająca i tylko zniechęca mnie do tego przedmioty a poza tym mnie nie lubi :p Syla napisałam CI pw doszło?
Mam nadzieję że się uda bo to tacy fajni energiczni starsi Panowie:D
A ktoś napisze tekst ja podam cechy na pw tylko nie ktoś to ułoży błagam bo nie umiem takich rzeczy pisać :(
ah nie mogłam się powstrzymać,musiałam dodać to zdj:) Afrim jest taki kochany grzeczny,taka przytulanka i ciapa :loveu:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kUT0QB5CSnw/T5hmMK9THkI/AAAAAAAApWM/yDFOC0FuxeA/s512/_DSC8255-116.jpg[/IMG]