Temo jest wielkości owczarka:)
Byłyśmy dziś z Aneta na spacerze z jego boksem , Temo jest wpatrzony w człowieka widać że kontakt z nim sprawia mu przyjemność..A Reksa to ładne ziółko , szaleniec :D Gosia nie myślałaś żeby go poddać kastracji?:evil_lol:
Zapraszam na wydarzenia :
Bodzio: [URL]http://www.facebook.com/events/597968733566516/[/URL]
Akiro: [URL]http://www.facebook.com/events/486473474745661/[/URL]
Burek z kosmosu: [URL]http://www.facebook.com/events/468113756576111/[/URL]
Temo: [url]http://www.facebook.com/events/134153050090399/[/url]