Witam,
ja właśnie też przeglądam forum i poszukuję "psiarzy" chętnych na spotkania naszych psów w Krakowie, bo słyszałam, że takie mają miejsca, ale niestety nie wiem co i jak :) I troszkę obawiam się, ze moje psiaki nie nadają się do życia w stadzie :)