O ja cie........mnie już chyba się w mózgu przewraca...jasne że miałam na myśli Pimpolińskiego.
Chyba z tyłu głowy gdzieś tam siedzi Sakuś, a poza tym mam ciężki czas........
Sorki Pimpuś, za to głaski podwójne.
Bariczku trzymaj się.......jeżeli to demencja to trudno, ludzie też ją mają i żyją, oby go nie bolało i wyniki miał w miarę dobre jak na swój wiek.....trzeba koniecznie zrobić badania.