-
Posts
5347 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania90
-
[quote name='kalyna']ja tam w Avku widzę brązowe.. :roll:[/QUOTE] tez takie widze i Jessi ma takie same oczy , za to chlopcy maja bardzo ciemne oczy jak dla nie ktorych os maja czarne oczy ;)
-
Oscarek jak zawsze sliczny :)
-
kochajace sie stadko :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
ania90 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
dzien dobry w deszczowa niedziele ;) -
no to gdzie te fotki ??
-
[quote name='Cienka']Hej, hej ja chyba nie w temacie rodzina się powiększyła gratuluje :)[/QUOTE] Czesc:) no gromadka sie powiekszyla ale juz dawno :eviltong: [quote name='unikatowydiament']dzień dobry Aniu:)[/QUOTE] dzien dobry w deszczowa niedziele ;) [quote name='Patik'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-YrZjTJsJDgs/UG1B5f5Sq_I/AAAAAAAACLo/aeQTUMetS_I/s640/DSC05249.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/URL] hahaha:evil_lol: Zycze powodzenia i trzymam kciuku za zabieg my dzięki Bogu już po i na szczęście wszystko się udało :D A kiedy tak mniej więcej ??[/QUOTE] mamy termin dopiero na 11 grudnia jak nic szybciej nie wyskoczy niepozadanego.... wiec jeszcze duzo czasu ;) wazne ze juz termin mamy umowiony, teraz tylko czekac na ten dzien..... [quote name='Ptysiak'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-YrZjTJsJDgs/UG1B5f5Sq_I/AAAAAAAACLo/aeQTUMetS_I/s640/DSC05249.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/URL] latająca Malwinka :crazyeye::evil_lol:[/QUOTE] jak wypije red bulla to potem tak lata :diabloti: gdyby nie byla na smyczy to by mi mogla odlecieć i tego sie wlasnie balam :eviltong::evil_lol: [quote name='agrazka']jaka fajna wesoła ferajna :) pozdrawiamy i życzymy pięknej niedzieli :)[/QUOTE] fajna na zdjeciach tylko :evil_lol: a w codziennym zyciu to same diably:eviltong: jak wracam z pracy to kapiel w slinie mam gwarantowana :mad: miski z jedzeniem to szykuje juz tasmowo od najmniejszej do najwiekszej :cool3: najlepsze sa spacery jak ludzie robia :crazyeye: widzac dwa yorki i husky :evil_lol:
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bJlKsLHf76k/UG1B13EQdxI/AAAAAAAACLg/GVThBTfxulw/s640/DSC05248.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YrZjTJsJDgs/UG1B5f5Sq_I/AAAAAAAACLo/aeQTUMetS_I/s640/DSC05249.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZOHFS-dp2Rc/UG1B6YH_HKI/AAAAAAAACLw/gXq03zhbAMg/s640/DSC05250.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG]
-
[quote name='unikatowydiament']i co Aniu postanowiłaś,Jessi zostaje z Wami,czy szukacie dla niej nowego domku?[/QUOTE] jak narazie rozgladam sie po klinikach wet zeby jej zrobic sterylizacje ;) jak powiedzialm ze bedziemy szukac jej new domu to bylo pelno placzu, jak narazie jest u mnie :) zobaczymy jak bedzie po zabiegu i wtedy juz bedzie decyzja 100% a jak sie pytam to musimy czekac 2mies po cieczce, nie wiem dlaczego tak dlugo.... [quote name='Ptysiak'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-2BcfNuN_Uas/UGqwi6_fF2I/AAAAAAAACKg/iQaHH1i6ss0/s640/DSC05221.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/URL] śliczna jest :loveu:[/QUOTE] piekna i madra jest :loveu: [quote name='Agucha']Hej, hej po długiej niebecności się witamy, cudne zdjęcia wakacyjne podziwiamy, oczy ze zdumienia na powiększone stadko - przecieramy i... maleńką prośbę mamy :oops: ...................................................................... Kochani! porzucona w Rybniku - moja tymczaska - Adelka zakwalifikowała się do konkursu!!! BARDZO POTRZEBUJEMY GŁOSÓW! Poświęcisz minutkę? Walczymy o m.in. o karmę i kontenerek, które bardzo przydadzą się - wywalonej zapewne z powodu choroby Adelce - do częstych wizyt u weta... Będziemy wdzięczni jeżeli zagłosujecie i przekażecie naszą prośbę dalej :loveu: [URL]http://www.petsupplies.pl/dachowiec-miesiaca.html?pID=761[/URL][/QUOTE] Czesc :) no faktycznie dlugo Was nie bylo ;) juz zaglosowane
-
teraz to na chlopakow krzyczy i ich goni jak jeszcze sie jakis przyblaka pod siadke. Wczoraj jakis kawaler przybiegl pod siadke ale mial obroze i po godz poszedl, wiecej razy go juz nie spotkalysmy. Tak czy siak jest to psiak zaprzegowy , a nie wazne czy to husky czy malamut ;) ciesze sie ze w koncu nastapil spokoj i powrocila do normy :)
-
zmienila sie troche jak jest u mnie, tzn siersc ma gesciejsza, masy troche wiecej, nie przejada sie no i ulubione zajecie to praca, a jak widzi rower i smycz w rece to jest pelno radosnego piszczenia pierwsza jest przy furtce. Teraz to caly czas jej nie slychac/czuc ze ona jest wogole na placu ale jak tylko sie ja zawola to Jessi przybiega z predkoscia swiatla:evil_lol: , czasem to sama wyczai ze idziemy na spacer i ona juz pod furtke leci. Nareszcie normalnosc nastala :multi: Aha osoba ktora sie zna na rasach pracujacych to stwierdzila ze Jessi jest malamutem , a nie husky ;)
-
[quote name='dOgLoV'][B][SIZE=5]Bierzemy udział w konkursie , bardzo prosimy o klikanie Lubie To ! dziękujemy [/SIZE][/B]:loveu: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=478655152165146&set=a.478654735498521.121113.356784534352209&type=1&theater[/URL][/QUOTE] klik zrobiony :)
-
witamy sie u Zabusi ;)
-
my sie przychodzimy przywitac , a tutaj nie ma wlascicielki galerii ...
-
Doris i jej miny :)
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-y86oAwUSFKc/UGqwfbCTVpI/AAAAAAAACKM/-bn-w0hIA3M/s640/DSC05218.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Cpt0xmR9Fxk/UGqwg1XKMOI/AAAAAAAACKU/_M77bXOcQLg/s640/DSC05219.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YD58AgXkAN0/UGqwh-GfxFI/AAAAAAAACKY/PbCzXU9D5jw/s640/DSC05220.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2BcfNuN_Uas/UGqwi6_fF2I/AAAAAAAACKg/iQaHH1i6ss0/s640/DSC05221.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG]
-
u nas tez piekna jesien, rano troche padalo jak bylismy na rowerze z Jessi ale tak od 11 sloneczko wyszlo i swieci mocno :) Lolek bawil sie z Bobim i jak to przy wyglupach Bobi zachaczyl Lolkowi w glowke i rana sie otwrla troche :shake: trzeba bardzo uwazac na jego glowke.... oczka dalej cale w krwiakach ale juz mniej wydzielinki leci mu z oczu. Dzisiaj kupilam Jessi zwykle szelki jak na razie :cool3:
-
[quote name='Alicja']obojętnie jakby nie było to konieczna sterylka , szkoda że nie ciachnęliście ją zaraz po znalezieniu ...może uniknęłabyś tych nieprzyjemnych wypadków[/QUOTE] nie wiedzielismy ile ma lat, no wiec postanowilsmy przejsc ta jedna cieczke razem. A malo tego to dostala ja po 1,5tygodniu jak byla u mnie tzn ja bylam na wczasach, pytalam sie dzisiaj weta ile jeszcze meczarni jest przed nami to mnie pocieszyl ze max tydz [quote name='Aleksandra95']Powiem Tobie jedno.. moja Dora była tak samo nieznośna podczas cieczek . nie dało się tego znieść.. wyła całymi nocami, zniszczyła drzwi wejściowe.. Próbowała wydostać się na dwór na wszelkie sposoby, nawet na parapety w domu wskakiwały.. po prostu to nie był ten pies.. do tego było to strasznie męczące i noce nieprzespane przez jej wycie i łażenie w kółko po pokoju :shake:[/QUOTE] no to wlasnie u mnie jest tak samo poczatki cieczki byly nawet lajtowe ale od paru dni to wlasnie jest tak jak piszesz.... cieczki nie bylo to pies miodzio a od zaczecia cieczki coraz gorsza..... za to na spacerach i rowerze jest znowu normalna (jak nie zauwazy duzego interesujacego samca)
-
jak narazie dalej z nia pracujemy, dzisiaj rozmawialismy z doswiadczonym czlowiekiem ktory zna sie na tej rasie dal nam pare wskazowek no i ma nadzieje ze bedzie poprawa..... staje sie coraz gorsza bo nadal ma cieczke no i z tym ograniczenia tzn bieganie/spacery tylko na smyczy, zero biegania bez smyczy a przed cieczka biegala sobie bez smyczy i mogla sie "szwedac" na to lekarstwo znalazlam czyli rower biega bardzo duzo i jest szczesliwa, najgorsze jest to ze jej odbija w nocy i wyje na to dostalismy dzisiaj rade i zobaczymy jak bedzie. wczoraj to byl wogole dzien tragedia...... pelno samcow malych na placu kupa szczekania i wycia, sasiedzi sie skarza a na dodatek przez jednego kundla bezpanskiego Loleniek sie nie zabil..... ten go zrzucil ze schoda i udezyl sie o kant kafelki na dworze co spowodowalo ze ma glowke rozcieta przy oczkach, pelno krwi, jezyk przegryziony, z nosa krew leciala, oczy ma w krwiakach i byl nie przytomny, momentalnie robil sie twardy.... ocknal sie dopiero w polowie trasy do weta......
-
Znaleziona mloda suczka husky lub w typie husky...... RYBNIK
ania90 replied to ania90's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WltSyl5gk3s/UGVF55-QwTI/AAAAAAAACJQ/n3Q_zjhT0Z8/s640/DSC05210.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hwmDv8g04xw/UGVF6b_XylI/AAAAAAAACJU/_nxQX6r2lHk/s640/DSC05211.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8jHyh9LdAR4/UGVF7PjDcqI/AAAAAAAACJY/k8zDdoT1RLk/s640/DSC05216.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jfY9UmMh4Lg/UGVF8B9KbLI/AAAAAAAACJo/8bY5mY9glNE/s640/DSC05217.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG]