[quote name='Glaria']Jakie macie frisbee ? My mamy na razie 1 hero pupa 160 , ale w planach mam zakup ze 3 pupy 160 i jednego Hero Atoma 185 :D[/QUOTE]
Narazie mamy trzy Dog Chowy, dwa Eurablendy, dwa Fastbacki, jeden Softflite, jeden Hero Air 235, jeden Hero Praxis Freestyle, jeden kolekcjonerski i jeden Dodgebee(ten który mamy na filmiku) do ogólnego nakręcania na dysk i do ćwiczeń w domu(głównie). ;)