-
Posts
1915 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Natalia&Cody
-
[quote name='Molowe']że o kluchę chodzi to się domyśliłam ale jaka klucha ? :) [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg828/scaled.php?server=828&filename=dsc02221f.jpg&res=medium[/URL] jaki śpioszek fajny :loveu:[/QUOTE] Klucha rasy Bołdeł Collie.:D Śpiochem to on jest. Mógłby zostać koneserem.:diabloti:
-
[quote name='Glaria']:D Jak będę kiedyś w pobliżu Gdańska albo Poznania to dam znać :D[/QUOTE] Czekamy na znak.:cool1:
-
[quote name='Glaria']Otwarcie dopiero pod koniec marca ;/ I tak wolałabym mieszkać gdzieś na przedmieściach płocka , warszawy , poznania :D[/QUOTE] Szybko minie. ;) O tak! Na przedmieściach Poznania możecie mieszkać...:razz:
-
[quote name='Glaria']No nie do końca wieś , choć czasem tak określam :D To jest małe miasto , o wdzięcznej nazwie Sierpc.Dzięki bogu przez rok remontują dom kultury , i kino będzie :D[/QUOTE] no widzisz, czyli nie jest, aż tak źle. :)
-
[quote name='Glaria']No w sumie :razz: Ale nie ma tu ani kina , ani żadnej galerii , nawet porządnego zoologa nie ma :D Po wszystko muszę jeździć do Płocka[/QUOTE] Jedyne minusy mieszkania na wsi...bo to jest wieś tak? :)
-
[quote name='Glaria']Aha , rozumiem . Ja mieszkam w takim zadupiu , że tu komunikacji nie ma :D[/QUOTE] e tam, przynajmniej nie masz takiego hałasu. :razz:
-
[quote name='wikikoniki']Natalia, mi też możesz napisać :)[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']poproszę.:)[/QUOTE] Ok, już do Was piszę. :) [quote name='Collie']Filmik świetny. Cody z dużym zapałem łapie piłkę :D A kiedy prawdopodobnie przybywa do Was klucha ;) ?[/QUOTE] Dziękujemy. Gdyby on tak kochał dyski jak piłke...:shake: W czerwcu dowiemy się czy klucha będzie na 100%, ale myślę, że tak. Przybędzie jakoś na początku przyszłego roku. Na wiosne może. Zależy kiedy mamusia zajdzie w ciąże. :razz:
-
[quote name='Aleksandra95']a ja nie umiem podpisywać.:evil_lol:[/QUOTE] Jak chcesz to moge Ci jakos wytlumaczyc na pw. :) [quote name='Berine']Śliczna mordka :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy. :D
-
Nie martw się ja czasem też na głowe dostaje. Trzymamy kciuki za szkolenie!!!
-
Zdjęcia! Tak jak mi radziłyście zrobiłam podpis. ;) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg828/scaled.php?server=828&filename=dsc02221f.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg825/scaled.php?server=825&filename=dsc02225o.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg534/scaled.php?server=534&filename=dsc02230ss.jpg&res=medium[/IMG]
-
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
Natalia&Cody replied to Aleksa.'s topic in Galeria
[quote name='Aleksandra95']bierz ! :diabloti: wczoraj miałam czysto w pokoju, a teraz cały biały. :placz: czesze ją a i tak z niej sierść leci.:placz:[/QUOTE] To może poszukaj jakiegoś furminatora? ;) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Natalia&Cody replied to betty_labrador's topic in Galeria
Świetne zdjęcia. :loveu: Zazdroszczę Wam tych spacerów. :D -
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
Natalia&Cody replied to Aleksa.'s topic in Galeria
Super foty. :razz: Nie ładnie tak samobójców wychowywać.:diabloti: :x -
[quote name='Pauliii']może nowe foty :razz:[/QUOTE] Będą jakieś, ale jeszcze nie teraz. ;)
-
Oprócz dysków to tak średnio, ale Cody nie ma wszystkich i sobie bierze kiedy chcę. Ja w danym dniu wybieram jaką chcę się z nim bawić i jemu to odpowiada. Ostatnio nasza kolekcja się pomniejszyła się, bo oddałam dość dużo zabawek, którymi Cody nie chce się bawić do schroniska. :)
-
[quote name='HexaWHWT']Ja ogólnie wszystkim polecam petstagesy ;) superowe zabawki.[/QUOTE] Ja chyba też zaczne, bo nawet zapomniałam, że je mamy. ;p
-
[quote name='HexaWHWT']A jaka niegrzeczna. :D wczoraj zjadła mojej mamie buta :angryy: do tej pory łazi obrażona :mad: A zabawka to Petstages mini cool chew :) Tylko to zabawka dla szczeniora ząbkującego :cool3: no i zabawka ogólnie egzamin zdała. Wytrzymała największe ugryzienia :razz: super, super! Ogólnie polecają aby zabawkę schłodzić w zamrażalce i wtedy rzekomo szczeniaki mają dopiero frajdę. Nigdy nie próbowałam, a szkoda :oops: Fajna jest i mocna, baaardzo mocna ;)[/QUOTE] Wypróbuje to jak będę mieć kluche. ;)
-
Jaka ona jest słodziutka. :loveu: :loveu: A co Hexia ma za superową zabawkę? :razz:
-
[quote name='wikikoniki']Jejku... nie można nic więcej ? Jakieś rady ? Uwagi ? Przecież nic nie jest perfect...[/QUOTE] Według mnie wszystko było ok. :D
-
Super!!! :D
-
[quote name='HexaWHWT']Jaki klopsik! :cool3: Fajnie Wam wychodzą vaulty :razz: Dokładnie - próbujcie teraz z innych części ciała :) A piłkę trochę wyżej to Codiemu może zechce się wybić bardziej :eviltong: Super filmik, czekam na więcej oczywiście ;) Pozdrowionka od mojego białasa :evil_lol:[/QUOTE] Dzięki, dzięki. Postaram się coś z nim porobić. My również pozdrawiamy!
-
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
Natalia&Cody replied to Aleksa.'s topic in Galeria
[quote name='Aleksandra95']w tym problem, że ona na spacerze gdy same jesteśmy wypluwa smaki. :( nie patyki ją nie interesują. :D[/QUOTE] A piłka, szarpak? :D -
Super. :D Czekamy na więcej...:)
-
Wiecie co...Jednak coś z tym podpisem wymyślę, bo wtedy jednak będę się czuła jakoś tak bezpieczniej. ;) Tylko nie mam żadnego pomysłu na napis. ;p [quote name='HexaWHWT']Wyjdzie :) jak chcesz to na PW podam Ci fajne czcionki albo pomysły na fajny pomysł. Kiedyś długo głowiłam się nad tym i znalazłam kilka ciekawych sposobów w programach graficznych. :)[/QUOTE] Jakbyś mogła to poproszę, bo nie jestem w takich rzeczach kreatywna. ;)
-
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
Natalia&Cody replied to Aleksa.'s topic in Galeria
[quote name='Aleksandra95']bardziej pisząc że niedługo będą takie spacery to miałam na myśli wygląd lasu :-) ale co do puszczania jej to też ograniczam bo się nie słucha ;) nie daje się złapać[/QUOTE] aa. ;p Cody wcześniej też mnie nie słuchał za bardzo jak go spuszczałam, ale kiedyś za każdym razem jak do mnie przyszedł nawet z własnej woli dostawał jakieś ciacho czy bawił się ze mną i od tego czasu się słucha. Teraz już nie dostaje za każdym razem jedzenia i też się słucha(nawet jak bawi się z psami, czy po drugiej stronie ulicy jest inny pies, kiedyś bez wachania by do niego pobiegł). Może to wypróbuj?