Dzięki :) ja dzisiaj na tablicy jej nowe zrobię, trzeba trochę zmienić tekst:
"Sara jest niespełna 4letnią suczką o zjawiskowej urodzie i wiecznie śmiejących się oczach. Została zabrana od poprzednich właścicieli podczas interwencji Fundacji Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt, aktualnie przebywa w lecznicy. Pomimo tego, co przeszła nadal jest ufna, kochana i ciepła. Sara lubi przebywać obok człowieka, czuć się kochaną i potrzebną, z ufnością wtula się do opiekunów. Jej żywiołowy charakter i przyjacielski stosunek do świata zaskarbiają serca ludzi. Wydawałoby się, że w Sarze nie ma agresji. Otwarta wobec całego świata, doskonale dogaduje się z ludźmi, pobratymcami, jest sunią pojętną i kontaktową, bardzo szybko się uczy. Nie jest sunią hałaśliwą oraz sygnalizuje chęć wyjścia za potrzebą. Ze względu na swoje rozmiary można ją wszędzie zabrać, przystosuje się również do mieszkania w bloku. Przy odrobinie miłości i zrozumienia Sara odwdzięczy się miłością. Może swoje serduszko odda właśnie Tobie?"