Hej, dzięki za rozwianie moich wątpliwości, jesteście b. pomocni:)
Przymierzam się tak na poważnie do tych wystaw, ale jeszcze mam wątpliwości:/ "krzysio" chętnie bym się z Wami zabrała ale moje psiaki to nie kruszynki i chciałam wziąć dwa psiaki, jednego wystawić w jednym dniu, drugiego w drugim, tak żeby dostały oba CACIBy (jak się uda) do Intera, ale teraz się dowiedziałam że 2xCAC w Lwowie to psiak uzyskuje tytuł Champion Ukrainy, więc mam dylemat i mętlik w głowie:/ żeby chociaż jeden był już CHPL to byłoby ok a tak oba czekają pół roku:) i najwcześniej w kwietniu z nimi powojuje o ostatnie CWC:) a do 17go jest deadline więc oba by musiały być w klasie otwartej:) Jakbyście mi radzili? co zrobić? czy poczekać i pojechać za rok?
"krzysio" czy mogę napisać do Ciebie na maila w sprawie ewentualnego hotelu i szczegółów przejazdu, kosztów?