Hej. No więc po nocy jest dość dobrze. Wieczorem nie chciała iść na dwór (podejrzewam, że za pierwszym razem coś ją zabolało i teraz się boi) przez noc co chwile próbowała się wylizać w tamtym miejscu, ale jej nie pozwalałam. Rano wypiła duużo wody, jakieś pół godziny temu dałam jej trochę zwykłej namoczonej karmy i chętnie zjadła :multi: wcześniej zjadła w drożdżówce antybiotyk, około 10 dam jej tabletkę przeciwbólową, ale wydaje mi się, że jest jej dobrze. Obserwuje każdego kto tylko przechodzi i się wierci ;)