No chyba jest jednak sznasa na nasze agilitowanie ! :multi:
Jestem w kontakcie z babką od dawna, szukała miejsca w 3city i znalazła, za tydzień będzie pewna :D :D :D na dodatek mamy tam dojazd tylko jednym autobusem bez przesiadek spod samego domu :multi:
aha, to nie jest klub bo piszą 'nie szkolimy do zawodów ale do zabawy' no ale zobaczymy jak to będzie...
Dzisiaj na zdjęcie szwów. Neska już teraz siedzi na łóżku i wlepia we mnie gały jakby wiedziała, że po południu nie będzie już chodzić w stroju z wariatkowa :p
Ej, fajnie się te posty pisze, nie ? Coś jeszcze się zmieniło ?