[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2571/img0286hq.jpg[/IMG]
Nie wzięłam żadnej miski, więc chwyciłam słoik z garażu i nalałam wody... ;)
[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8892/img0289wr.jpg[/IMG]
[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7647/img0290fw.jpg[/IMG]
[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3676/img0291k.jpg[/IMG]
[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2663/img0293dj.jpg[/IMG]