darii_iia
Members-
Posts
2012 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by darii_iia
-
Witamy się. :) Przepiękne psiaki. :loveu: Powodzenia jutro. ;)
-
Fajniutka świnka. :) Haha, skąd ja znam te pozycje podczas snu. :D Mi się ten czary podoba i nr. 2 z tych jasnych. ;)
-
...................
-
Fajny sierściuch. :) Też miałam baranka...co Was skłoniło do kupna. ;)
-
[quote name='Maalwi']Luniątko ci fajnie rośnie a jaki włosek puchaty ;) Mój wymarzony charakterek, ADHD do kwadratu, urodzony sportowiec aż grzech na jakieś zawody nie iść, to co dizemy razem, za rok? hihihi :)[/QUOTE] Hihi, dzięki. :) Cóż... w Gorzowie są zawody i pokazy agility, jeżeli za rok też będą to czemu nie. :) A jeździć gdzieś na zawody....najpierw się skupię na wystawach. ;) [B]ZDJĘCIA NA 2 POPRZEDNICH STRONACH. ! ! !. :)[/B] Amatorski filmik z amatorkim agilitowaniem. :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=rAhDS_sCEis[/URL] Filmik robiony w powyżej 30 stopniach więc proszę o wyrozumiałość. ;)
-
[quote name='Jaga.']wydało się... Tessi to Sizar Milan! :roflt: do ZG jadę z Goldisią :loveu:[/QUOTE] Fajnie. :loveu: Ale...zawsze można wsadziś, Milkę i Tesiaka do torebki.:evil_lol:
-
Fajnie się chłopcy bawią. :loveu: A Beenek coraz większy i jak mężnieje. ;) Rośnie Ci chłopak, rośnie. :)
-
[quote name='Joanna Karasiewicz']To sie spotkamy w sobotę rezerwuje sobie fotke braci mam nadzieje ze Kolo nie bedzie chciał zjesc Luki[/QUOTE] Biorę aparat więc porobię mnóswto zdjęć. :) A w Poznaniu będę tam caały dzień, nocleg mam u siostry więc...będzie sporo czasu ;)
-
Hahahah. Wariatki. :loveu: Chciałabym mieć tak na żywo...i to codziennie. :) Wesoło z nimi masz...a od Zielonej Góry mi się nie wymiguj. ! :eviltong:
-
.............
-
............
-
ADHD-owiec. :loveu: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2972/img0659xe.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4835/img0665ah.jpg[/IMG] KONIEC. :) [B]WIĘCEJ ZDJĘĆ NA POPRZEDNIEJ STRONIE. ! ! ! :)[/B] Mogę tylko na koniec powiedzieć, że on jest stworzony do agility. :)
-
Poprawimy spineczkę. : [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2204/img0619xt.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1335/img0622zb.jpg[/IMG] Uśmiech. : :) [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/51/img0646n.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/126/img0656j.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8520/img0667u.jpg[/IMG]
-
[INDENT]................... [/INDENT]
-
Na koniec agility Lukasia. : [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3218/img0595ym.jpg[/IMG] Szczęśliwy pies. :loveu: [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3876/img0599yt.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7485/img0604jt.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6210/img0607ve.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8348/img0611hu.jpg[/IMG]
-
[INDENT].................... [/INDENT]
-
A gdy psy się zmeczyły i poszły na drzemkę....: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/496/img0704a.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/13/img0705lg.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1663/img0710v.jpg[/IMG] ...to skorzystałyśmy z chwili i zdjęcia wgrywałyśmy. : [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2426/img0707y.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5737/img0706cz.jpg[/IMG]
-
....................
-
[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5410/img0719cy.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4080/img0720ke.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6581/img0722nk.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3103/img0724tt.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/6425/img0726uu.jpg[/IMG]
-
[INDENT]............ ............ [/INDENT]
-
Bibi: [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7388/img0573q.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7924/img0634oz.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4958/img0635ah.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3673/img0642g.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/980/img0717v.jpg[/IMG]
-
[INDENT]............... [/INDENT]
-
[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/880/img0557y.jpg[/IMG] Przeciąganie : [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1904/img0563wd.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2064/img0564xn.jpg[/IMG] Lukaś wygrał przeciąganie. : [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3951/img0567s.jpg[/IMG] I wracamy do agility. :) [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1274/img0572ch.jpg[/IMG]
-
................
-
[quote name='Jaga.']ale super :) [url]http://img194.imageshack.us/img194/486/img0527pp.jpg[/url] Draco jaki słodziasty hihi[/QUOTE] :) Dalsza część zabawy na łóżku . ::) [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4691/img0544n.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2184/img0546mo.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6260/img0547y.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1427/img0548vh.jpg[/IMG] Malwina pamiętasz co miałam wyciąć z tego zdjęcia ? :D [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6468/img0553t.jpg[/IMG]