-
Posts
2867 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaszanka
-
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koszmaria']Kraków gratuluje świetnej akcji w Bielsku Podlaskim! kapitalnie dałyście radę!delikatne głaski dla dogusiów... [właśnie obejrzałam na onecie materiał z zabrania psów.oby te małpiszony więcej psów nie miały.][/QUOTE] Włąsciwie to ja chciałam zacytować twój opis poniżej kreski (być może to sie jakoś fachowo nazywa, ale ja tego nie wiem ) I powiedzieć, ze tez tak uważałam, ze małe mieszkanie, dużo różnych domowników to przeszkoda do wziecia psa - ale na szczęście sie myliłam :D - wiec nie boję sie stwierdzenia - je jesteś w tym opisie w błędzie. :) -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
kaszanka replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
Trudno się mówi. Powiem szczerze, że jakby sie adopcja udała to domek byłby ekstra. Guarreira jest wpros zakochana w swoim Franku i z pewnościa pokochałaby tego naszego pirata jednookiego :) Wklejam zdjecia z wizyty : [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2464124/foksy"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1334/7d14f1910028b16f4d68ccc8/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] A poniżej z dzisiejszego poranka, współna zabawa zabawką Franusia, której wczoraj po ciemku nie dałyśmy rady z Natalią odnaleźć w śniegu. Na dzisiejszym specerku porannym od razu rzucił mi sie w oczy ten pomarańczowy akcent:) [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2464125/img-8129"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1219/6acf5e54002ad0394d68cd0c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2464127/img-8146"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi410/bb82bc73002b7d5a4d68cd2f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']Kaszanko! Masz u góry, tam, gdzie się logujesz zakładkę USTAWIENIA, kliknij na nią.[/QUOTE] dzięki Alla za podpowiedź. Ja na poczatku założenia konta wysłałm kilka zapytań w mailu do administratora - ale do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi, a tu prosze w kilka sekund :) taka rada -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
faktycznie te jej sojrzenie błękitnym okiem jest hipnotyzujące. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='monia3a']Ja dotarłam pierwsza więc napiszę. Po pierwsze kaszanka musiałaś mnie źle zrozumieć, bo nie powiedziałam, że psy będą oddzielnie.[/QUOTE] Monika a to akurat nie od Ciebie usłyszałam :D. Od Ciebie usłysząłam, ze psy już są z wami - i juz o nic nie pytąłam bo to mi wystarczyło. Na tą informacje wszyscy czekali z niepokojem. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Glutofia']Kaszanko droga. Sama stwierdziłaś że to twoje pierwsze w życiu forum więc [B]bądź uprzejma i nie rozstawiaj po kątach starych bywalców[/B]. No nie rób kaszany :) Jak posiedzisz dłużej to się zorientujesz że nie zawsze czas pozwala nam na czytanie lawiny postów a często wpisuje się cokolwiek by wątek zapisac sobie w subskrybowanych tematach bo potem go nie znajdziesz :) Jak nie będziesz czegoś wiedzieć zapytaj- ciotki wytłumaczą. Cieszę się ogromnie że psiaki już bezpieczne. Nie macie pojęcia jak bardzo![/QUOTE] po pierwsze po jakich kątach ??!!??!??!?!?!?!?!?!?!!?!?!? po drugie - jest jakiś szybszy sposób na dostanie sie na wątek. Bo ja jak nie dodam do ulubionych to muszę na piechtę szukać - tak jest za każdym razem gdy chę dowiedziec się co u Sabinki. -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
kaszanka replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przyjechały o 18, dopiero co wyjechały w podróż powrotną, nie chciały nocować więc w domu chyna będa bladym świtem. no wiec tak, nikt nie ucierpiał ani z ludzi ani z psów, bo poporstu do tego nie dopuściłyśmy, ale Rufus został u mnie bo dominował Franka na każdym kroku, a tamtem grzecznie się odwdzięczał :/ . Było kilka burknięć i furknięć i tyle. Czyli dziewczyny zrobiły sobie poprostu małą wycieczkę. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']Hi, hi, hi! Ciepłe kołderki, ciepli ludzie, Kaszanka, ile Ty masz lat? Czeka je teraz dokładne badanie wet, kroplówki i zastrzyki, a ciepła kołderka wprawiłaby je w panikę i na pewno by im nie pomogła. Jaanna powiedziała mi, że zrobią wszytsko, żeby ich nie rozdzielać, bo psy są bardzo ze sobą związane. Co zrobiła, nie wiem, ale wierzę, że to, co dla Borysa i Nataszy najlepsze[/QUOTE] No tak dokładnie - jeżeli ok 18 wracali już z psami to moim zdaniem dawno jest po badaniu i tak jak napisąłm o 22,30 czyli po 4,5 godzinach mam nadzieję, że śpią pod ciepłymi kołderkami z ciepłymi ludźmi i ich psami ( w przenośni oczywiście ) to co ty uważasz że teraz nadal u weta siedzą? P.S. - to że mam dziecinny avatar nie oznacza, że jestem dzieckiem - a jedynie to, że mam już dzieci na tyle duże że potrafią mi taka fajną rzecz znaleźć. I masz już cząstkowa odpowiedź na swoje pytanie odnośnie mego wieku. -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']Dopraszanie się o pieszczoty, ma wzięcie u młodych dziewcząt ten mój TZ, chyba powinnam być zazdrosna [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/QUOTE] Szczególnie, ze to młode panienki :D Zdjecia śliczne bo psina tez wyjątkowa i ty wyjątkowa jesteś Allu, że ją tak szybciutko przygarnełaś. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
o widzisz, a ja natomiast słyszałam, że narazie maja pojechać w dwa różne miejsca, dla czego nie wiem a potem znów być razem. Ale żadnych szczegółów nie znam. To poprostu była krótka szybka informacja. A moze popostu chodzi o tę dzisiajszą noc, nie wiem nie bedę w błąd wprowadzać , ale to chyba i tak dla psiaków lepsze rozwiązania, śpia teraz już może pod cieplutkiki kołderkami w otoczeniu ciepłych ludzi i innych psów. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pańcia Kochana']A gdzie trafiły ciapy? do lecznicy? do DT ?[/QUOTE] narazie w DT, ale niestety oddzielnie -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
słuchajcie to pierwsze moje forum w życiu (może temu taka gadatliwa na nim jestem :)) więc ja nie bardzo we wszystkim się orientuję, co jak i dlaczego - także pytam - bo kto pyta nie błądzi, a że ogółem w życiu jestem minimalistką - nie widze sensu umieszczenia wpisów typu "melduję się" " ale biedny pies" czy "kolejna bida" - bo moim zdaniem niczego to nie wnosi - każdy kto uczestniczy w forum ma złamane serce z powodu każdego cxierpiącego psa i nie ma po co o tym pisać - ale to moje zdanie. Ja raz weszłam na jakiś temat z Polski (niepamiętam który) i wyglądał on tak: pierwszy temat wiadomo opisowy ze zdjęciami - a potem już same ww. dyrdymały nic nie wnoszace - później na jakiejśc 3 stronie w końcu dogrzebałam sie do jakiegoś konkretnego pytania mającego na celu niesienie rzeczywistej pomocy a potem znów 3 strony "meldowania" i na ostatniej stronie znów coś sensownego. I powiem szczerze, że to takie w sumie bezsensowne jest. -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
dziękujemy - to będzie uwieńczenie naszego kibicowania Sabince, poczucie, że już jest jej lżej :) -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
kaszanka replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
wiemy wiemy - ja też miałam foksa :) dokładnie wiem o czym piszesz - jak z moim Marsem chodziłam na spacer na smyczy - wprawdzie to rzadko sie zdarzało ale bywało, to tak ciagnął że ludzie mi zwracali uwagę "pies ci się dusi". A ja uwielbiałam bawić sie z moim psem w "zapasy" - moja ręka jego całe ciało - i za każdym prawie razem ja wymiękałam bo nie dałam rady już dłużej a on niezmordowanie dalej i dalej i dalej ..... :) Rufus nie znie zapasów, ale na smyczy chodzi identycznie jak Mars. Aha i jeszcze jedno - to chyba nie dziwne że jak foks śpi to przez sen " biega" :) -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Ja wyslalam maciaszek oraz kilku innym ciotkom wczoraj link do tego wątku i prosilam o rozsylanie wątku,czy swoje oraz innych rady w tej sprawie. Nie każdy ma czas na bieżąco sledzić watki na dogo,wszyscy mamy różne możliwosci czasowe,każdy ma swoje obowiązki zawodowe i rodzinne.Każdy stara się jakoś pomóc-nawet choćby dobrym slowem.Nie każdy jest na miejscu i może bezposrednio pomagać.[/QUOTE] no rozumiem, ze sie chce wesprzeć dobrym słowem, ale po co pisać "jutro przeczytam" - nie lepiej jutro przeczytać i wtedy coś miłego napisać? -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Allu chętnie byśmy zobaczyły jak ranki sie zagoiły - jak to nie problem zrób chociaż jedno zdjecie dla porównania -
Luna mała sunia tak długo szukała swego domu i znalazła:)
kaszanka replied to magda7k's topic in Już w nowym domu
u mnie to samo - ciszaaaaaaaa -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Melduję się na wątku. Dziś nie dam rady przeczytać o co chodzi, ale postaram się jutro...[/QUOTE] po co umieszczac taki wpis ??????? Ja byłam dzisiaj w siedzibie Tozu jak otrzymałam wiadomość od Moni, że psiaki już sa z nimi - kamień z serca mówie wam. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
dzięki - lecę. Mam nadzieję, ze po powrocie bedzie wiecej informacji o dogach i to pozytywnych. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
czy ktoś dzisiaj będzie na dyżurze w Tozie? bo się tam wybieram z klamotami na bazarek. Karina wiesz coś? -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
kaszanka replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
nie to osiedle - druga strona miasta - ale jak chce to zapraszam również :) -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
kaszanka replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
W porządku - jak będziecie zmęczone i chętne do przenocowania to zapraszam, jakoś poradzimy :) A co do planu to nie mam zastrzeżeń. Najpierw jak podjedziecie to ja wyjdę sama zaprowadzę was na boisko i później skocze po rufusa. Na teren boiska rufusa tez puszcze ze smyczy - bo jestem zwlenniczką działań natury - psy sto razy lepiej sie zachowują bez ludzi niż pod ich wpływem i emocji. A co do boiska to dzisiaj je dokładnei wybadam, ale tam raczej nic niepokojącego nie ma. W takim razie czekam z niecierpliwością, a mój mąż trzyma mocno mocno kciuki za udanie akcji :D -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
ja z rana powysyłałam maile - inną treść wpisałam, żeby nie było że stać nas tylko na "kopiuj - wklej" - ze służbowego konta oraz z prywatnego. Mam nadzieję, że więcej osób powysyła, żeby jakiś oddźwięk pozostał. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
kaszanka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Monika jestem z wami - musicie je dzisiaj z tego piekła zabrać - choćby na siłę. -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
kaszanka replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
Guerreira masz jakiś plan na zapoznanie się kawalerów czy na żywioł idziemy :) ? I co w końcu z noclegiem - jak załatwiłyście? Bo w razie czego - to ja może męża z córeczkami wyślę do teściowej na noc :D i przenocujecie u mnie?